www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI W BIEGACH NA ORIENTACJĘ 17/06/2009


Bez medalu wrócili zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Jedynka' Jastrzębie Zdrój z Pucharu Najmłodszych w biegach na orientację, który odbył się w miniony weekend w Warszawie.
W imprezie, która ma status mistrzostw Polski Dzieci, rywalizowano w kategoriach do 10, 11, 12, 13 i 14 lat.

Wyniki:


BIEG KLASYCZNY

Kategoria K-10 - dystans 1,7 km / 7 PK

1Aleksandra OleszekUKS Azymek Zdzieszowice0:12.32
2Wiktoria WierzbaMKS Paulinium Jelenia Góra0:13.17
3Katarzyna CieciółkaMKS MOS Wrocław0:13.26
..........
15Paulina MrózekUKS Jedynka Jastrzębie0:31.29


Kategoria K-10N - dystans 2,4 km / 6 PK

1Wiktoria KozłowskaKoziołki Kraków0:14.18
2Barbara OżgaUKS Azymek Zdzieszowice0:15.25
3Natalia SwędaUKS Saper Kazuń0:16.25
..........
9Krystyna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie1:52.45


Kategoria K-12 - dystans 3,0 km / 12 PK

1Kinga UrbanowiczUKS OSiR Góra Kalwaria0:29.44
2Patrycja PłatekUNTS Warszawa0:32.10
3Magdalena SzmulkowskaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.0:33.15
..........
16Kinga HarasymiukUKS Jedynka Jastrzębie0:48.54
28Anna OsiadaczUKS Jedynka Jastrzębie1:11.14
-Agata WrożynaUKS Jedynka JastrzębieDNF


Kategoria K-13 - dystans 3,7 km / 10 PK

1Angelika MaciejewskaUKS Traper Złocieniec0:31.46
2Weronika CychMLKS Echo Twardogóra0:32.14
3Maja MorawskaWKS Flota Gdynia0:33.18
..........
24Patrycja NogłyUKS Jedynka Jastrzębie0:59.00


Kategoria M-10 - dystans 1,7 km / 7 PK

1Gracjan CupryśHKS Azymut Mochy0:17.25
2Bartłomiej JanowskiWKS Gwardia Warszawa0:17.36
3Krystian WalczakUKS Borne Sulinowo0:21.41
..........
11Szymon AntończakUKS Jedynka Jastrzębie1:41.45


Kategoria M-12 - dystans 3,4 km / 10 PK

1Michał WołowczykUNTS Warszawa0:26.38
2Mateusz BoguszewskiWKS Gwardia Warszawa0:29.21
3Adam SawościanikUKS Traper Złocieniec0:31.16
..........
13Jarosław BorgielUKS Jedynka Jastrzębie0:37.43


Kategoria M-14 - dystans 5,1 km / 16 PK

1Mateusz DziobaMKS Paulinium Jelenia Góra0:37.07
2Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa0:41.14
3Sebastian KonarzewskiUKS OSiR Góra Kalwaria0:43.54
..........
19Mateusz CzarneckiUKS Jedynka Jastrzębie0:56.57
34Bartosz TabakaUKS Jedynka Jastrzębie1:32.39
-Robert MartynowskiUKS Jedynka JastrzębieDNF


Kategoria Open II - dystans 6,2 km / 20 PK

1Wojciech DudekUKS Saper Kazuń 0:39.54
2Piotr CychMLKS Echo Twardogóra0:41.42
3Michał WeberWKS Śląsk Wrocław0:44.01
..........
19Rafał MastelaUKS Jedynka Jastrzębie1:02.37



BIEG SPRINTERSKI

Kategoria K-10 - dystans 0,9 km / 10 PK

1Aleksandra OleszekUKS Azymek Zdzieszowice0:06.19
2Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia0:06.44
3Agnieszka CychMLKS Echo Twardogóra0:06.51
..........
12Paulina MrózekUKS Jedynka Jastrzębie0:14.48


Kategoria K-10N - dystans 1,6 km / 9 PK

1Zofia GrześkowiakWKS Grunwald Poznań0:12.52
2Barbara OżgaUKS Azymek Zdzieszowice0:13.41
3Magdalena ZielińskaWKS Grunwald Poznań0:16.23
..........
9Krystyna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:29.38


Kategoria K-12 - dystans 1,4 km / 12 PK

1Wiktoria KlimczakWKS Grunwald Poznań0:09.55
2Aleksandra SobasWKS Wawel Kraków0:11.02
3Karolina KordalaUKS Orientuś Łódź0:11.31
..........
19Kinga HarasymiukUKS Jedynka Jastrzębie0:14.47
23Agata WrożynaUKS Jedynka Jastrzębie0:15.57
38Anna OsiadaczUKS Jedynka Jastrzębie0:34.53


Kategoria K-13 - dystans 1,7 km / 14 PK

1Weronika CychMLKS Echo Twardogóra0:11.06
2Aleksandra HornikWKS Grunwald Poznań0:12.09
3Maja MorawskaWKS Flota Gdynia0:12.34
..........
-Patrycja NogłyUKS Jedynka JastrzębieDNF


Kategoria M-10 - dystans 1,1 km / 9 PK

1Gracjan CupryśHKS Azymut Mochy0:09.57
2Jakub KisielewiczUKS Azymut Pabianice0:10.59
3Dawid SzymysłHKS Azymut Mochy0:14.08
..........
11Szymon AntończakUKS Jedynka Jastrzębie0:47.49


Kategoria M-12 - dystans 1,6 km / 16 PK

1Michał WołowczykUNTS Warszawa0:12.21
2Patryk LewandowskiUKS Kometa Gliwice0:12.25
3Adam SawościanikUKS Traper Złocieniec0:13.02
..........
11Jarosław BorgielUKS Jedynka Jastrzębie0:16.07


Kategoria M-14 - dystans 2,0 km / 19 PK

1Mateusz DziobaMKS Paulinum Jelenia Góra0:10.58
2Bartosz SzurygaUKS Kometa Gliwice0:11.54
3Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa0:12.19
..........
10Mateusz CzarneckiUKS Jedynka Jastrzębie0:14.41
41Robert MartynowskiUKS Jedynka Jastrzębie0:43.24
-Bartosz TabakaUKS Jedynka JastrzębieDNF


Kategoria Open II - dystans 2,6 km / 24 PK

1Karol GmurUKS Arkady Raszków0:13.46
2Piotr CychMLKS Echo Twardogóra0:13.49
3Wojciech DudekUKS Saper Kazuń0:14.19
..........
7Rafał MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:16.08



Bieg sztafetowy

Kategoria 10N

1UKS Saper Kazuń0:44.57
2UNTS Warszawa0:47.59
3UKS Traper Złocieniec0:57.36
.......
8UKS Jedynka Jastrzębie1:02.34

Skład UKS Jedynka: Krystyna Mastela, Szymon Antończak, Paulina Mrózek


Kategoria dziewcząt młodszych

1UKS Orientuś I Łódź0:54.59
2UNTS I Warszawa1:05.23
3MLKS Echo Twardogóra1:31.43
.......
9UKS Jedynka Jastrzębie1:45.15

Skład UKS Jedynka: Anna Osiadacz, Agata Wrożyna, Kinga Harasymiuk


Kategoria chłopców starszych

1UNTS Warszawa1:15.02
2MKS Paulinium Jelenia Góra1:20.15
3OKS Start Otwock1:24.52
.......
16UKS Jedynka Jastrzębie2:35.09

Skład UKS Jedynka: Bartosz Tabaka, Robert Martynowski, Mateusz Czarnecki




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności