www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA ŻOR W BIEGACH NA ORIENTACJĘ 23/06/2009


Dwa zwycięstwa odnieśli jastrzębscy zawodnicy w Mistrzostwach Żor w Sprinterskim Biegu na Orientację, III etapie Subregionalnej Ligi BnO.
W kategorii K-10 triumfowała Patrycja Papszun (ZSZ Jastrzębie Zdrój), a w kategorii K-12 najlepsza była Kinga Harasymiuk (UKS Jedynka Jastrzębie).

Wyniki:

Kategoria K-10

1Patrycja PapszunZSS Jastrzębie Zdrój0:18.41
2Paulina MrózekUKS Jedynka Jastrzębie0:21.28
3Krystyna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:27.29


Kategoria K-12

1Kinga HarasymiukUKS Jedynka Jastrzębie0:12.48
2Justyna DzikMUKS Gliwice0:20.16
3Liliana PoradaUKS Reflex Rybnik0:20.54


Kategoria K-14

1Martyna LamorskaUKS Kometa Gliwice0:21.08
2Alicja GlinkaKRInO Krokus Miliardowice0:24.11
3Anna WąsiewiczUKS Reflex Rybnik0:29.42
.
8Aleksandra ŁysiakUKS Jedynka Jastrzębie0:40.34


Kategoria K-16

1Izabela KaszaUKS Reflex Rybnik0:18.25
2Elżbieta KurekUKS Reflex Rybnik0:24.44
3Jagoda RduchUKS Reflex Rybnik0:31.15


Kategoria K-18/20

1Angelika OkłaUKS Reflex Rybnik0:30.23
2Sonia TrybuśZS Gogołowa0:52.39
3Karolina SiwekZS Gogołowa0:54.22
4Kinga DubielZSZ Jastrzębie Zdrój1:00.55


Kategoria K-21/35

1Malwina WysockaUKS Kometa Gliwice0:20.38
2Joanna PapszunZSZ Jastrzębie Zdrój0:30.19
3Bogusława DzikMUKS Gliwice0:43.18



Kategoria K/M-10R

1Julia PapszunZSZ Jastrzębie Zdrój0:08.50
2Wiktor BrańczykGogołowa0:12.54
3Hanna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:27.29


Kategoria M-10

1Szymon GrzesiakUKS Słoneczko Żory0:33.15


Kategoria M-12

1Przemysław LewandowskiUKS Kometa Gliwice0:17.20
2Jakub GrzesiakUKS Słoneczko Żory0:18.21
3Piotr KuncewiczUKS Kometa Gliwice0:19.04


Kategoria M-14

1Przemysław ŚnieżkoUKS Kometa Gliwice0:21.47


Kategoria M-18/20

1Rafał StańczykUKS Kometa Gliwice0:23.16
2Krzysztof AndroszUKS Reflex Rybnik0:27.38
3Łukasz MielnikZSZ Jastrzębie Zdrój0:32.00


Kategoria M-35

1Tomasz PolewkaUKS Kometa Gliwice0:20.22
2Rafał MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:21.32
3Tomasz MajdaZSZ Jastrzębie Zdrój0:22.49


Kategoria M-45

1Jan ZdanowiczUKS Kometa Gliwice0:18.50
2Piotr GlinkaKRInO Krokus Miliardowice0:23.28
3Andrzej BrańczykZS Gogołowa0:28.32




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności