www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ORZESKIE LATO - CZYLI IV ETAP SLBnO 14/07/2009


Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Jedynka' w Jastrzębiu Zdroju czterokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium podczas IV etapu Subregionalnej Ligi Biegów na Orientację, który został rozegrany w minioną niedzielę w Orzeszu.
W gronie zwycięzców 'Orzeskiego Lata' (taką nazwę nosiła ta edycja Ligi Subregionalnej) znaleźli się Krystyna Mastela, Kinga Harasymiuk, Szymon Antończak oraz Rafał Mastela.

Wyniki:

Kategoria K-10N - dystans: 1,2 km / 5 PK

1Krystyna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:21.27
2Julia KasperekMUKS Gliwice0:26.26
3Paulina MrózekUKS Jedynka Jastrzębie0:31.23


Kategoria K-12 - dystans: 1,5 km / 6 PK

1Kinga HarasymiukUKS Jedynka Jastrzębie0:23.35


Kategoria K-14 - dystans: 2,9 km / 9 PK

1Martyna LamorskaUKS Kometa Gliwice0:37.53
2Alicja GlinkaKRInO Krokus Miliardowice0:42.51
3Patrycja NogłyUKS Jedynka Jastrzębie0:50.47
4Aleksandra ŁysiakUKS Jedynka Jastrzębie0:55.52


Kategoria K-21 - dystans: 4,2 km / 13 PK

1Aleksandra ŻanowskaWKS Wawel Kraków1:01.15
2Natalia RościszewskaMUKS Gliwice1:10.00


Kategoria K-35 - dystans: 3,7 km / 10 PK

1Aleksandra ŻanowskaTychy0:50.48
2Jolanta WysockaUKS Orientuś Zabrze0:51.30
3Teresa BucholcTarnowskie Góry2:29.01



Kategoria M-10N - dystans: 1,2 km / 5 PK

1Szymon AntończakUKS Jedynka Jastrzębie0:16.01
2Jakub BińkowskiOrzesze0:30.32
3Szymon GrzesiakUKS Słoneczko Żory0:35.50


Kategoria M-12 - dystans: 1,7 km / 6 PK

1Patryk LewandowskiUKS Kometa Gliwice0:19.29
2Jakub GrzesiakUKS Słoneczko Żory0:29.55
3Jakub BińkowskiOrzesze0:59.43


Kategoria M-14 - dystans: 3,4 km / 10 PK

1Wojciech MusiałTychy0:44.00
2Bartosz TabakaUKS Jedynka Jastrzębie0:49.16
3Szymon GlinkaKRInO Krokus Miliardowice1:38.48


Kategoria M-16 - dystans: 3,9 km / 13 PK

1Piotr SkorupaMUKS Gliwice0:38.20
2Sandro OkłaUKS Kometa Gliwice0:55.37
3Artur KroczekOrzesze1:16.02


Kategoria M-21 - dystans: 4,9 km / 15 PK

1Mirosław DzikMUKS Gliwice0:41.54
2Marcin RościszewskiMUKS Gliwice0:54.35
3Piotr KowalkowskiUKS Jedynka Jastrzębie1:09.19
4Łukasz DrążewskiUKS Jedynka Jastrzębie1:10.17


Kategoria M-35 - dystans: 4,4 km / 14 PK

1Rafał MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:45.51
2Tomasz PolewkaUKS Kometa Gliwice0:55.25
3Artur BrańczykUKS Słoneczko Żory1:22.58


Kategoria M-40 - dystans: 4,4 km / 14 PK

1Roman PadulaGliwice0:49.20
2Wojciech PędowskiMUKS Gliwice0:51.05
3Jerzy ŻanowskiWKS Wawel Kraków1:03.40


Kategoria M-50 - dystans: 3,9 km / 13 PK

1Tomasz PolewkaMUKS Gliwice0:58.36
2Artur BrańczykTychy1:03.44


Kategoria 'Trasa rodzinna' - dystans: 1,2 km / 5 PK

1Wiktor BrańczykMszana0:33.27
2Hanna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:40.01
3Aleksander JanasMUKS Gliwice0:54.45




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności