www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W BIEGU NA ORIENTACJĘ 05/10/2009


W minioną sobotę w lesie między Gotartowicami i Przegędzą odbyły się Mistrzostwa Śląska w biegu na orientację w jego klasycznej odmianie.
Zawody były zarazem VI etapem Subregionalnej Ligi Biegów na Orientację.

Nieźle podczas tej imprezy spisali się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Jedynka' w Jastrzębiu Zdroju.
Zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej odnotowała Julia Papszun. Na drugim stopniu podium stanęli Joanna Papszun, Szymon Antończak i Piotr Kowalkowski. Z kolei zawodnik Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu Zdroju Łukasz Mielnik wywalczył brąz.


Wyniki:

Kategoria K-10N - dystans: 3,9 km / 7 PK

1Barbara OżgaUKS Azymek Zdzieszowice0:27.13
2Karolina BisUKS Kometa Gliwice0:38.24
3Katarzyna MandalaUKS Azymek Zdzieszowice0:45.25
..........
5Krystyna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:50.28
6Paulina MrózekUKS Jedynka Jastrzębie0:56.35
8Zuzanna StencelUKS Jedynka Jastrzębie1:03.03
10Patrycja PapszunUKS Jedynka Jastrzębie1:09.21


Kategoria K-12 - dystans: 6,9 km / 11 PK

1Karina KamińskaUKS Lotna Zdzieszowice0:54.01
2Jessika KonieckaUKS Azymek Zdzieszowice0:56.49
3Aleksandra OleszekUKS Azymek Zdzieszowice0:59.01
..........
16Kinga HarasymiukUKS Jedynka Jastrzębie1:33.31
25Anna ŻakUKS Jedynka Jastrzębie2:03.35


Kategoria K-14 - dystans: 6,5 km / 12 PK

1Magdalena OżgaUKS Azymek Zdzieszowice0:46.20
2Roksana WojtynekUKS Azymek Zdzieszowice0:46.24
3Aldona BoguckaUKS Azymek Zdzieszowice0:54.10


Kategoria K-16 - dystans: 8,0 km / 13 PK

1Izabela KaszaUKS Reflex Rybnik0:56.06
2Elżbieta KurekUKS Reflex Rybnik1:12.02


Kategoria K-21 - dystans: 9,4 km / 17 PK

1Malwina WysockaUKS Kometa Gliwice1:31.09
2Anita NowakowskaUKS Kometa Gliwice1:36.00
3Ewa SowińskaUKS Reflex Rybnik1:52.11


Kategoria K-35 - dystans: 9,4 km / 14 PK

1Aneta SkorupaMUKS Gliwice1:29.49
2Joanna PapszunUKS Jedynka Jastrzębie1:54.30
3Anna JaroszekMUKS Rybnik2:17.51


Kategoria K-40 - dystans: 7,8 km / 13 PK

1Urszula DębskaMUKS Gliwice1:02.22
2Sylva VričanováSKOB Havířov1:11.33
3Hana SochorováSKOB Havířov1:21.53


Kategoria K+M-10R - dystans: 3,9 km / 7 PK

1Julia PapszunUKS Jedynka Jastrzębie0:30.48
2Aleksandra PolewkaUKS Kometa Gliwice0:32.37
3Olga SowińskaUKS Reflex Rybnik0:48.26
4Blażej KołeczkoUKS Jedynka Jastrzębie0:50.05


Kategoria M-10N - dystans: 3,9 km / 7 PK

1Jan KaszaUKS Reflex Rybnik0:27.41
2Szymon AntończakUKS Jedynka Jastrzębie0:30.37
3Łukasz RepakUKS Azymek Zdzieszowice0:33.46
..........
6Łukasz FukałaUKS Jedynka Jastrzębie0:47.01
9Bartosz KołeczkoUKS Jedynka Jastrzębie1:19.23


Kategoria M-12 - dystans: 5,5 km / 11 PK

1Kuba JaroszekMUKS Gliwice0:37.33
2Maciej ChankiewiczUKS Kometa Gliwice0:37.37
3Mateusz AugustynUKS Lotna Zdzieszowice0:38.16
..........
11Artur JanetaUKS Jedynka Jastrzębie1:00.47


Kategoria M-14 - dystans: 5,9 km / 11 PK

1Arkadiusz KubicaMUKS Gliwice0:37.00
2Łukasz GajdaUKS Azymek Zdzieszowice0:41.16
3Igor GrzesistaUKS Azymek Zdzieszowice0:43.10


Kategoria M-16 - dystans: 6,7 km / 12 PK

1Bartosz PrajsnarMUKS Gliwice0:35.21
2Piotr SkorupaMUKS Gliwice0:36.20
3Radek JaroszekMUKS Gliwice0:38.43


Kategoria M-18 - dystans: 8,7 km / 15 PK

1Mateusz KozakUKS Azymek Zdzieszowice0:49.18
2Piotr KowalkowskiUKS Jedynka Jastrzębie1:03.04
3Łukasz MielnikZSZ Jastrzębie Zdrój1:07.10


Kategoria M-21 - dystans:11,4 km / 18 PK

1Jan SochorSKOB Havířov0:57.38
2Mirosław DzikMUKS Gliwice1:00.32
3Grzegorz SzwancarzUKS Azymek Zdzieszowice1:00.48


Kategoria M-35 - dystans:10,3 km / 19 PK

1Tomáš SochorSKOB Havířov1:06.56
2Radek VébrSKOB Havířov1:09.42
3Zdeněk JuračkaSKOB Havířov1:09.43


Kategoria M-40 - dystans: 8,9 km / 14 PK

1Stanisław SkorupaMUKS Gliwice0:53.17
2Roman Padulaniezrzeszony0:54.04
3Krzysztof WojnarowskiMUKS Gliwice0:56.10


Kategoria M-50/55 - dystans: 7,9 km / 13 PK

1Grzegorz KoziaraTarnów1:05.11
2Karel BenešSKOB Havířov1:11.16
3Roman BlimkeMUKS Gliwice1:13.08


Kategoria Open Kobiet - dystans: 5,4 km / 11 PK

1Anna Czerwniezrzeszona1:54.57


Kategoria Open Mężczyzn - dystans: 5,4 km / 11 PK

1Vít SochorSKOB Havířov0:47.53




Klasyfikacja generalna Suberegionalnej Ligi (po 6 zawodach)



Kategoria K-10

1Krystyna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie116 pkt.
2Paulina MrózekUKS Jedynka Jastrzębie99 pkt.
3Patrycja PapszunUKS Jedynka Jastrzębie93 pkt.
..........
15-16Zuzanna StencelUKS Jedynka Jastrzębie22 pkt.


Kategoria K-12

1Kinga HarasymiukUKS Jedynka Jastrzębie118 pkt.
2Liliana PoradaUKS Reflex Rybnik97 pkt.
3Justyna DzikMUKS Gliwice73 pkt.
..........
12-17Justyna KolarczykKrostoszowice29 pkt.
12-17Anna ŻakUKS Jedynka Jastrzębie29 pkt.
24Anna OsiadaczUKS Jedynka Jastrzębie21 pkt.
25-26Agata WrożynaUKS Jedynka Jastrzębie19 pkt.
41Joanna LadaSP-6 Jastrzębie Zdrój13 pkt.
53-54Natalia BrożaSP-6 Jastrzębie Zdrój6 pkt.
55-71Joanna JauszewskaSP-6 Jastrzębie Zdrój5 pkt.
80-88Urszula ChmielewskaJastrzębie Zdrój4 pkt.


Kategoria K-14

1Martyna LamorskaUKS Kometa Gliwice112 pkt.
2Alicja GlinkaKRInO Krokus Miliardowice106 pkt.
3Anna WąsiewiczUKS Reflex Rybnik77 pkt.
..........
14Aleksandra ŁysiakUKS Jedynka Jastrzębie40 pkt.
22Patrycja NogłyUKS Jedynka Jastrzębie24 pkt.
25-26Julia MrózUKS Jedynka Jastrzębie19 pkt.
32-33Daria BorskaSP-6 Jastrzębie Zdrój15 pkt.
47-63Oliwia PenkalaSP-6 Jastrzębie Zdrój5 pkt.
64-70Katarzyna ReclikGimnazjum Skrzyszów4 pkt.
64-70Karolina ZelentSP-6 Jastrzębie Zdrój4 pkt.


Kategoria K-16

1Izabela KaszaUKS Reflex Rybnik87 pkt.
2Elżbieta KurekUKS Reflex Rybnik76 pkt.
3Dominika BrańczykUKS Słoneczko Żory70 pkt.
..........
10Aneta HojkaJastrzębie Zdrój22 pkt.
11Martyna MakułaJastrzębie Zdrój21 pkt.


Kategoria K-18/20

1Karolina SiwekZS Gogołowa97 pkt.
2Sonia TrybuśZS Gogołowa78 pkt.
3Natalia KoszewskaZS Gogołowa73 pkt.
..........
7Kinga DubielZSZ Jastrzębie Zdrój26 pkt.
13Angelika ŻymłaZSZ Jastrzębie Zdrój4 pkt.


Kategoria K-21+

1Joanna PapszunUKS Jedynka Jastrzębie86 pkt.
2Malwina WysockaUKS Kometa Gliwice84 pkt.
3Urszula CzerkawskaMUKS Gliwice58 pkt.


Kategoria K+M-10R

1Hanna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie20 pkt.
2Wiktor BrańczykTKKF Forma Wodzisław16 pkt.
2Julia PapszunUKS Jedynka Jastrzębie16 pkt.


Kategoria M-10

1Szymon AntończakUKS Jedynka Jastrzębie103 pkt.
2Szymon GrzesiakUKS Słoneczko Żory91 pkt.
3Kuba TomczykUKS Kometa Gliwice47 pkt.
4Bartosz KołeczkoUKS Jedynka Jastrzębie46 pkt.
..........
6Łukasz FukałaUKS Jedynka Jastrzębie39 pkt.
8Sebastian SekitaUKS Jedynka Jastrzębie32 pkt.
9-11Bartłomiej MajdaZSZ Jastrzębie Zdrój29 pkt.
12-13Damian HojkaSP-1 Jastrzębie Zdrój26 pkt.


Kategoria M-12

1Patryk LewandowskiUKS Kometa Gliwice108 pkt.
2Damian SarosiekUKS Kometa Gliwice106 pkt.
3Maciej ChankiewiczUKS Kometa Gliwice94 pkt.
..........
10-11Artur JanetaUKS Jedynka Jastrzębie31 pkt.
13-14Szymon KaszyńskiUKS Jedynka Jastrzębie29 pkt.
18-19Jarosław BorgielUKS Jedynka Jastrzębie25 pkt.
22-25Damian SchmidtUKS Jedynka Jastrzębie22 pkt.
32Szymon BorejzaSP-6 Jastrzębie Zdrój15 pkt.
33-35Maciej PytelUKS Jedynka Jastrzębie22 pkt.
36Dominik ŻabskiJastrzębie Zdrój13 pkt.
47-54Łukasz BiołbokiSP-6 Jastrzębie Zdrój5 pkt.
47-54Paweł DulembaSP-1 Jastrzębie Zdrój5 pkt.
55-67Grzegorz MartynowskiUKS Jedynka Jastrzębie4 pkt.
55-67Krystian SzmajduchUKS Jedynka Jastrzębie4 pkt.


Kategoria M-14

1Przemysław ŚnieżkoUKS Kometa Gliwice109 pkt.
2Arkadiusz KubicaUKS Kometa Gliwice103 pkt.
3Szymon GlinkaKRInO Krokus Miliardowice82 pkt.
..........
7Mateusz CzarneckiUKS Jedynka Jastrzębie51 pkt.
9Bartosz TabakaUKS Jedynka Jastrzębie46 pkt.
18-20Robert KolarczykKrostoszowice18 pkt.
21-24Radosław GruszkaSP-6 Jastrzębie Zdrój17 pkt.
31Marcin PasekSP-6 Jastrzębie Zdrój13 pkt.
37-38Adrian GrochockiSP-6 Jastrzębie Zdrój10 pkt.
43Robert MartynowskiUKS Jedynka Jastrzębie8 pkt.
51-53Andrzej MłyńskiSP-1 Jastrzębie Zdrój4 pkt.


Kategoria M-16

1Karol SpleśniałyUKS Reflex Rybnik93 pkt.
2Mateusz SporekUKS Reflex Rybnik89 pkt.
3Sandro OkłaUKS Kometa Gliwice73 pkt.


Kategoria M-18/20

1-2Piotr KowalkowskiUKS Jedynka Jastrzębie112 pkt.
1-2Rafał StańczykUKS Kometa Gliwice112 pkt.
3Łukasz MielnikZSZ Jastrzębie Zdrój100 pkt.
..........
9-11Patryk GwiazdaZSZ Jastrzębie Zdrój26 pkt.
9-11Tadeusz SpyrkaZSZ Jastrzębie Zdrój26 pkt.
15Piotr PietrzykZSZ Jastrzębie Zdrój22 pkt.
17Artur BogusZSZ Jastrzębie Zdrój20 pkt.
18Leszek PuchalikZSZ Jastrzębie Zdrój19 pkt.


Kategoria M-21+

1Tomasz PolewkaUKS Kometa Gliwice117 pkt.
2-3Robert PoradaMUKS Gliwice106 pkt.
2-3Jan ZdanowiczUKS Kometa Gliwice106 pkt.
..........
10Tomasz MajdaZSZ Jastrzębie Zdrój57 pkt.
11Rafał MastelaUKS Jedynka Jastrzębie55 pkt.
38-43Zbigniew CzarneckiUKS Jedynka Jastrzębie22 pkt.
38-43Łukasz DrążewskiUKS Jedynka Jastrzębie22 pkt.



Klasyfikacja drużynowa

1UKS Kometa Gliwice3046 pkt.
2UKS Reflex Rybnik1700 pkt.
3UKS Jedynka Jastrzębie1377 pkt.
4UKS Azyle Zdzieszowice1194 pkt.
5ZS Gogołowa1066 pkt.
6UKS Słoneczko Żory956 pkt.
....
9ZSZ Jastrzębie Zdrój495 pkt.
16SP-6 Jastrzębie Zdrój108 pkt.
21SP-1 Jastrzębie Zdrój40 pkt.
31Gimnazjum Skrzyszów4 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności