www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZORIENTOWANE KOZY 08/03/2020


Udany występ zanotowali nasi reprezentanci w zawodach 'Zorientowane Kozy 2020', zaliczanych do klasyfikacji Śląskiej Ligi Zimowej w biegach na orientację, które odbyły się wczoraj w Kozach.
Na głównym dystansie drugie lokaty zajęli Maria Marszałek i Jarosław Borgiel, natomiast na trasie B dziewcząt - trzecia była Wiktoria Bożek.


Wyniki: 


Kobiety - Dystans A (4,2 km / 20 PK)

1 Zofia Moniak LKS Górzanka Tarnawa Górna 0:31.24
2 Maria Marszałek Jastrzębie-Zdrój 0:31.27
3 Sylva Vričanová OB Havířov 0:32.20


Mężczyźni - Dystans A (4,2 km / 20 PK)

1 Ireneusz Waługa Katowice / Team 360 stopni 0:21.27
2 Jarosław Borgiel Jastrzębie-Zdrój 0:22.10
3 Mateusz Talanda Bielsko-Biała 0:22.12
. ... ... ...
5 Marcin Bijok Skoczów / InO SCI 0:24.09
8 Waldemar Marszałek Jastrzębie-Zdrój 0:26.14
13 Patryk Marszałek Jastrzębie-Zdrój 0:27.22
14 Marcin Pasek UKS Sparta Czyżowice 0:27.41


Kobiety - Dystans B (2,4 km / 13 PK)

1 Karolina Żmij Wilkowice 0:15.37
2 Sabina Stankiewicz Bystra 0:16.39
3 Wiktoria Bożek SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:17.14
. ... ... ...
7 Wioleta Niedziela SP-13 Jastrzębie-Zdrój 0:19.02
12 Klaudia Śmietanka SP-13 Jastrzębie-Zdrój 0:21.17
13 Julia Pietryka SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:21.18
25 Emilia Pietryka SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:31.44
26 Martyna Niedziela SP-13 Jastrzębie-Zdrój 0:32.02
27 Anna Gatner SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:32.14
28 Maja Bożek SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:32.50
29 Blanka Koralewska SP-13 Jastrzębie-Zdrój 0:33.00
35 Wiktoria Maksymiuk SP-13 Jastrzębie-Zdrój 0:41.25


Mężczyźni - Dystans B (2,4 km / 13 PK)

1 Krzysztof Sporysz Kozy 0:13.47
2 Adam Połącarz Bielsko-Biała 0:14.48
3 Mariusz Jaworski Buczkowice 0:15.22
. ... ... ...
5 Bartek Sarna SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:15.44
7 Dawid Marszałek Jastrzębie-Zdrój 0:18.48
12 Tomasz Białecki SP-13 Jastrzębie-Zdrój 0:20.48
16 Adrian Popielas SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:22.14
17 Natan Lukanek SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:24.11
18 Krzysztof Zagórski SP-13 Jastrzębie-Zdrój 0:25.18
22 Tymoteusz Machej SP-17 Jastrzębie-Zdrój 0:26.57
23 Przemysław Borawski SP-13 Jastrzębie-Zdrój 0:26.58


Trasa rekreacyjna R (dystans: 2,5 km / 14 PK)

1 Arkadiusz, Rozalia, Karina Janora Kozy 0:15.54
2 Jerzy, Maciej Sporysz Kozy 0:16.29
3 Krzysztof, Emilia, Stanisław Stasiak Kozy 0:17.25
. ... ... ...
7 Hanna, Jagoda Marszałek Marklowice Górne / InoSCI 0:30.35





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności