www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI (i ŚLĄSKA) W BIEGACH NARCIARSKICH - DZIEŃ II 09/02/2007


Wczoraj, drugiego dnia Mistrzostw Polski Seniorów w narciarstwie biegowym rozgrywanych na trasach C.O.S. Istebna Kubalonka nasi zawodnicy doczekali się medali.
W sztafecie mężczyzn 4 x 10 km Mix (dwie pierwsze zmiany pokonywane były techniką klasyczną, dwie następne techniką dowolną) złoto wywalczył drugi zespół AZS AWF Katowice, w którym startowali Andrzej Michałek i Dawid Waluś. Na drugiej pozycji uplasował się pierwszy zespół akademików z Katowic z Mariuszem Michałkiem.


W rozgrywanych równolegle Mistrzostwach Śląska nasza młodzież spisała się rewelacyjnie w biegach techniką klasyczną, zdobywając 3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy krążek.
W rywalizacji młodziczek triumfowała Katarzyna Kawulok (UKS Gimnazjum Istebna), a w gronie młodzików najlepszy był Paweł Cieślar (KS Wisła Ustronianka). Na drugiej pozycji uplasował się Mateusz Ligocki.
W zmaganiach nadziei (czy jak kto woli juniorów D) najlepszy czas uzyskał Patrycjusz Polok. Drugi był Krzysztof Kukuczka, podobnie, jak wśród dziewcząt Dominika Hulawy (wszyscy UKS Gimnazjum Istebna). Trzecia lokata w tej kategorii wiekowej przypadła Dorocie Pilch (KS Wisła Ustronianka).


Wyniki:


MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW


Seniorki - Sztafety 4 x 5 km MIX

1AZS AWF Katowice1:05.09,0
.Kornelia Marek17.08,3 (1)
.Aleksandra Prekurat18.36,6 (3)
.Sylwia Jaśkowiec15.07,7 (1)
.Justyna Kowalczyk14.16,4 (1)
.......
2MKS Halicz Ustrzyki Dolne1:14.03,9
.Ewelina Marcisz19.09,8 (2)
.Marcela Marcisz18.04,2 (2)
.Katarzyna Kucińska19.21,5 (6)
.Monika Długa17.28,4 (6)
.......
3UKS Rawa Siedlce1:14.33,6
.Natalia Grzebisz19.13,0 (3)
.Katarzyna Iskra20.36,6 (6)
.Patrycja Szwed18.37,7 (4)
.Anna Staręga16.06,3 (2)
.......
4LKS Poroniec Poronin1:14.58,4
.Martyna Galewicz19.13,5 (4)
.Weronika Święchowicz20.32,8 (5)
.Renata Topór19.01,9 (5)
.Urszula Zapotoczna16.10,2 (3)
.......
5LKS Witów Mszana Górna1:15.09,2
.Vitaliy Shtun21.07,1 (8)
.Olexiy Prohkor18.40,1 (4)
.Olexandr Putsko17.53,6 (3)
.Mikhail Gumenyak17.28,4 (6)
.......
6UMKS Marklowice1:15.18,8
.Martyna Nitner19.34,6 (3)
.Magdalena Budniewska17.34,5 (1)
.Magdalena Krypczyk21.20,5 (8)
.Agata Marek16.49,2 (4)
.......
.......
8KS Wisła Ustronianka1:18.09,5
.Katarzyna Pająk20.37,3 (7)
.Anna Czyż20.56,2 (7)
.Daria Śliwka19.23,4 (7)
.Anna Słowiok17.12,2 (5)



Seniorzy - Sztafety 4 x 10 km MIX

1AZS AWF II Katowice1:57.27,9
.Andrzej Michałek30.50,4 (1)
.Maciej Kreczmer27.58,9 (1)
.Dawid Waluś29.10,2 (2)
.Paweł Fundanicz29.28,4 (3)
.......
2AZS AWF I Katowice1:58.14,5
.Mariusz Michałek31.46,5 (3)
.Piotr Tkacz30.06,4 (2)
.Mariusz Hluchnik29.50,7 (3)
.Janusz Krężelok26.30,9 (1)
.......
3LKS Poroniec I Poronin1:59.22,4
.Mateusz Nuciak33.05,3 (4)
.Bogusław Gracz30.48,2 (3)
.Adam Kwak27.28,7 (1)
.Tomasz Kałużny28.00,2 (2)
.......
4LKS Poroniec II Poronin2:06.32,7
.Marcin Branas33.29,5 (6)
.Józef Tatar32.34,3 (4)
.Sylwester Kulig29.55,2 (4)
.Andrzej Leśnik30.33,7 (5)
.......
5AZS AWF Kraków Zakopane2:08.48,3
.Piotr Kumorek33.20,1 (5)
.Rafał Kosiński35.14,3 (6)
.Wojciech Biskup28.26,5 (5)
.Grzegorz Kuciński31.47,4 (6)
6LKS Witów Mszana Górna2:10.29,9
.Maciej Staręga33.52,9 (2)
.Artur Boryń34.54,8 (5)
.Tomasz Woźniak31.39,7 (6)
.Radosław Popławski30.02,5 (4)




MISTRZOSTWA ŚLĄSKA


Młodziczki (dziewczęta) - dystans 3km techniką klasyczną

1Katarzyna KawulokUKS Gimnazjum Istebna10.02,4
2Magdalena KozielskaSKS Osieczany10.03,1
3Agata MordarskaUKN Pod Stróżą Miszkowice10.21,2
4Aneta KrokKS Wisła Ustronianka10.56,6
5Magdalena WyleżołULKS Karlik Przezchlebie11.08,7
6Dorota ZapałaLKS Witów Mszana Górna11.17,5
7Anna PradziadAZS Zakopane11.19,0
8Kamila NowakKS Jedność Nowy Sącz11.36,0
9Teresa HaratykUKS Gimnazjum Istebna11.36,9
10Ewelina LańdaLKS Poroniec Poronin11.37,2
11Karolina GazurekMKS Istebna11.38,0
..........
15Judyta CzepczorUKS Gimnazjum Istebna11.57,9
17Elżbieta KilianUKS Gimnazjum Istebna12.16,3
20Monika MuchaUKS Gimnazjum Istebna13.02,4



Młodzicy (chłopcy) - dystans 3km techniką klasyczną

1Paweł CieślarKS Wisła Ustronianka8.40,6
2Mateusz LigockiUKS Gimnazjum Istebna8.43,1
3Paweł KliszLKS Klimczok Bystra8.50,4
4Jan WawrzaczUKS Gimnazjum Istebna8.54,8
5Rafał BapUKS Gimnazjum Istebna8.58,7
6Artur PodżorskiKS Wisła Ustronianka8.59,6
7Jarosław KręcichwostLKS Klimczok Bystra8.59,7
8Rafał MatusznyUKS Gimnazjum Istebna9.06,5
9Marcin WolnyUKS Gimnazjum Istebna9.22,1
10Tomasz KaczmarzykUKS Gimnazjum Istebna9.27,9
11Jarosław ZwiasKS Wisła Ustronianka9.31,2
..........
17Bartłomiej KajzarUKS Gimnazjum Istebna9.55,6
21Jan MarekwicaUKS Gimnazjum Istebna10.11,2



Nadzieje (dziewczęta) - dystans 3km techniką klasyczną

1Urszula ŁętochaSKS Osieczany11.11,6
2Dominika HulawyUKS Gimnazjum Istebna11.21,3
3Dorota PilchKS Wisła Ustronianka12.41,0
4Maria SkałkaSKS Osieczany13.04,7
5Kinga BorowiakMKS Istebna13.22,8
6Anna LańdaLKS Poroniec Poronin13.34,9
7Kinga ŁacekUKS Gimnazjum Istebna13.34,9
8Ewelina ByrdyLKS Kliczok Bystra14.10,3
9Joanna ZwiasKS Wisła Ustronianka14.58,0
10Karina ŁacekMKS Istebna15.03,7
..........
12Karolina ŻyrekMKS Istebna16.43,1



Nadzieje (chłopcy) - dystans 3km techniką klasyczną

1Patrycjusz PolokUKS Gimnazjum Istebna9.42,6
2Krzysztof KukuczkaUKS Gimnazjum Istebna9.56,6
3Krzysztof KęsekLKS Poroniec Poronin10.18,7
4Bartosz NowakKS Jedność Nowy Sącz10.29,2
5Bolesław MarekwicaUKS Gimnazjum Istebna10.31,1
6Marcin GrelaLKS Poroniec Poronin11.00,4
7Konrad GazurekUKS Gimnazjum Istebna11.10,7
8Krzysztof JanuszewskiSKS Osieczany11.21,8
9Swen RakoszekUKS Karlik Przezchlebie12.18,1
10Damian MichałekMKS Istebna12.19,2
11Łukasz HaratykMKS Istebna12.22,0
..........
13Piotr MarekwicaMKS Istebna12.33,5
17Adam LegierskiMKS Istebna14.29,5
-Andrzej ŁacekMKS IstebnaDSQ




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.