www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MP POLSKI (PUCHAR BESKIDÓW) W BIEGACH NARCIARSKICH - DZIEŃ III 11/02/2007


Andrzej Michałek (AZS AWF Katowice) zajął trzecie miejsce w biegu na dystansie 10 km techniką klasyczną, który został rozegrany wczoraj na trasach biegowych C.O.S. Istebna Kubalonka w ramach Mistrzostw Polski Seniorów.
Zwyciężył kolega klubowy Michałka, Janusz Krężelok.

W rozgrywanym równolegle Pucharze Beskidów nasi zawodnicy odnieśli cztery zwycięstwa.
Na najwyższym stopniu podium stanęli junior Mariusz Michałek (AZS AWF Katowice), młodzik Mateusz Ligocki oraz nadzieje Dominika Hulawy i Patrycjusz Polok (UKS Gimnazjum Istebna).
Dominika na mecie wyprzedziła Dorotę Pilch (KS Wisła Ustronianka) oraz Kingę Łacek, natomiast tuż za Patrycjuszem uplasował się Krzysztof Kukuczka (oboje UKS Gimnazjum Istebna). Ponadto na podium stanął również Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka) - trzeci w rywalizacji juniorów młodszych.

Wyniki:


MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW


Seniorki - 5 km techniką klasyczną

1Justyna KowalczykAZS AWF Katowice14.37,8
2Sylwia JaśkowiecAZS AWF Katowice15.51,3
3Kornelia MarekAZS AWF Katowice16.06,6
4Marcela MarciszMKS Halicz Ustrzyki Dolne17.05,1
5Kinga BieszczadLKS Klimczok Bystra17.08,1
6Agnieszka SzymańczakAZS AWF Katowice17.16,6
7Justyna MordarskaUKS Pod Stróżą Miszkowice17.44,4
8Joanna RaptaLKS Witów Mszana Górna17.46,3
9Aleksandra PrekuratAZS AWF Katowice17.51,9
10Anna StaręgaUKS Rawa Siedlce17.55,8
..........
19Anna SłowiokKS Wisła Ustronianka19.11,0
22Katarzyna PająkKS Wisła Ustronianka19.47,1
28Anna CzyżKS Wisła Ustronianka20.09,0
32Daria ŚliwkaKS Wisła Ustronianka20.47,8
34Weronika PodżorskaKS Wisła Ustronianka24.43,6



Seniorzy - 10 km techniką klasyczną

1Janusz KrężelokAZS AWF Katowice26.11,2
2Maciej KreczmerAZS AWF Katowice26.20,8
3Andrzej MichałekAZS AWF Katowice28.38,9
4Mariusz MichałekAZS AWF Katowice28.48,9
5Tomasz KałużnyAZS AWF Katowice28.57,2
6Piotr TkaczAZS AWF Katowice29.15,0
7Wojciech BiskupAZS AWF Kraków Zakopane29.29,1
8Adam KwakLKS Poroniec Poronin29.32,6
9Kamil FundaniczMKS Halicz Ustrzyki Dolne29.35,6
10Piotr KocońAZS AWF Katowice29.40,2
11Piotr ŚliwkaAZS AWF Katowice29.54,3
..........
20Sławomir JałowiczorAZS AWF Katowice30.38,6
26Sebastian GazurekNKS Trójwieś Beskidzka31.40,2
28Tomasz SikoraNKS Trójwieś Beskidzka31.50,9
39Adam KaczmarzykMKS Istebna33.54,7
-Mateusz KenigKS Wisła UstroniankaDNF




PUCHAR BESKIDÓW - Dzień I


Juniorki - 5 km techniką klasyczną

1Marcela MarciszMKS Halicz Ustrzyki Dolne17.05,1
2Kinga BieszczadLKS Klimczok Bystra17.08,1
3Aleksandra PrekuratAZS AWF Katowice17.51,9
4Anna StaręgaUKS Rawa Siedlce17.55,8
5Martyna NitnerUMKS Marklowice18.33,7
6Natalia GrzebiszUKS Rawa Siedlce18.46,0
7Alicja MrowcaAZS AWF Kraków Zakopane19.28,1
8Katarzyna PająkKS Wisła Ustronianka19.47,1
9Dominika ParniewiczAZS AWF Kraków Zakopane19.57,9
10Daria ŚliwkaKS Wisła Ustronianka20.47,8



Juniorki młodsze - 5 km techniką klasyczną

1Justyna MordarskaUKS Pod Stróżą Miszkowice17.44,4
2Joanna RaptaLKS Witów Mszana Górna17.46,3
3Beata SzymańczakLKS Klimczok Bystra18.21,0
4Agata MarekUMKS Marklowice18.32,0
5Magdalena StochAZS Zakopane18.54,5
6Magdalena BudniewskaUMKS Marklowice18.55,2
7Anna SłowiokKS Wisła Ustronianka19.11,0
8Katarzyna IskraUKS Rawa Siedlce19.33,4
9Aneta MajerczykLKS Witów Mszana Górna19.51,9
10Beata GrzędziakLKS Witów Mszana Górna20.03,3
11Anna CzyżKS Wisła Ustronianka20.09,0
..........
16Weronika PodżorskaKS Wisła Ustronianka24.43,6



Młodziczki (dziewczęta) - 3 km techniką klasyczną

1Ewelina MarciszSKS Osieczany9.44,4
2Agata MordarskaUKN Pod Stróżą Miszkowice10.18,0
3Magdalena KozielskaUKS Regle Kościelisko10.34,3
4Katarzyna KawulokUKS Gimnazjum Istebna10.35,2
5Weronika ŚwięchowiczLKS Poroniec Poronin10.43,3
6Anna PradziadAZS Zakopane11.14,7
7Joanan TrzopUKS Regle Kościelisko11.17,8
8Judyta CzepczorUKS Gimnazjum Istebna11.24,4
9Teresa HaratykUKS Gimnazjum Istebna11.30,8
10Sylwia GórnikAZS Zakopane11.32,0
..........
17Karolina GazurekMKS Istebna12.15,0
18Elżbieta KilianUKS Gimnazjum Istebna12.18,8



Nadzieje (dziewczęta) - 3 km techniką klasyczną

1Dominika HulawyUKS Gimnazjum Istebna11.52,7
2Dorota PilchKS Wisła Ustronianka12.32,0
3Kinga ŁacekUKS Gimnazjum Istebna13.31,0
4Anna LańdaLKS Poroniec Poronin13.36,8
5Ewelina ByrdyLKS Kliczok Bystra14.16,6
6Sylwia MolitorUMKS Marklowice15.35,5
7Karolina WoźniczkaMKS Istebna15.58,0
8Ewa ŚpiewakLKS Kliczok Bystra16.48,4
9Dominika NocońULKS Karlik Przezchlebie21.06,2
10Monika PutekUMKS Marklowice21.11,8



Juniorzy - 10 km techniką klasyczną

1Mariusz MichałekAZS AWF Katowice28.48,9
2Piotr TkaczAZS AWF Katowice29.15,0
3Józef TatarAZS AWF Katowice29.56,1
4Sławomir JałowiczorAZS AWF Katowice30.38,6
5Marek KreczmerAZS AWF Katowice30.53,9
6Andrzej LeśnikLKS Poroniec Poronin31.23,8
7Krzysztof HluchnikUMKS Marklowice31.46,1
8Bartosz FundaniczMKS Halicz Ustrzyki Dolne32.21,7
9Mateusz ŁękawskiLKS Poroniec Poronin33.41,9
10Paweł OpyrchałLKS Poroniec Poronin34.42,2



Juniorzy młodsi - 10 km techniką klasyczną

1Krzysztof StecLKS Klimczok Bystra29.54,3
2Jakub TrybułaLKS Witów Mszana Górna31.21,9
3Sebastian GazurekNKS Trójwieś Beskidzka31.40,2
4Tomasz SikoraNKS Trójwieś Beskidzka31.50,9
5Janusz ZającLKS Witów Mszana Górna32.20,0
6Krzysztof RonkiewiczMKS Wodzisław32.33,4
7Michał WróblewskiUKS Puszcza Supraśl32.36,5
8Marcin RzeszótkoLKS Klimczok Bystra32.42,1
9Dominik ZapałaLKS Witów Mszana Górna32.58,9
10Jakub KołodziejLKS Witów Mszana Górna33.25,8
..........
13Adam KaczmarzykMKS Istebna33.54,7
-Mateusz KenigKS Wisła UstroniankaDNF



Młodzicy (chłopcy) - 3 km techniką klasyczną

1Mateusz LigockiUKS Gimnazjum Istebna8.33,8
2Artur BobreckiMKS Halicz Ustrzyki Dolne8.37,2
3Andrzej Nędza KubiniecUKS Regle Kościelisko8.38,7
4Artur PodżorskiKS Wisła Ustronianka8.46,6
5Rafał BapUKS Gimnazjum Istebna8.57,2
6Paweł CieślarKS Wisła Ustronianka9.00,7
7Jarosław KręcichwostLKS Klimczok Bystra9.03,5
8Paweł KliszLKS Klimczok Bystra9.08,4
9Jan TykaUKS Regle Kościelisko9.14,0
10Jan WawrzaczUKS Gimnazjum Istebna9.16,4
11Rafał MatusznyUKS Gimnazjum Istebna9.20,1
..........
13Jarosław ZwiasKS Wisła Ustronianka9.24,7
14Tomasz KaczmarzykUKS Gimnazjum Istebna9.32,5
18Bartłomiej KajzarUKS Gimnazjum Istebna9.54,1
23Jan MarekwicaUKS Gimnazjum Istebna10.09,6
27Adrian LegierskiUKS Gimnazjum Istebna10.52,7
29Dawid CzerniejLKS Pogórze12.57,0
30Ryszard BaraniokKS Wisła Ustronianka13.32,5
31Wojciech KotLKS Pogórze14.56,0
32Jarosław StrzelecLKS Pogórze15.19,2



Nadzieje (chłopcy) - 3 km techniką klasyczną

1Patrycjusz PolokUKS Gimnazjum Istebna9.52,6
2Krzysztof KukuczkaUKS Gimnazjum Istebna10.05,4
3Krzysztof KęsekLKS Poroniec Poronin10.18,7
4Marcin GrelaLKS Poroniec Poronin10.48,5
5Bolesław MarekwicaUKS Gimnazjum Istebna10.52,9
6Konrad GazurekUKS Gimnazjum Istebna11.14,0
7Artur JąkałaLKS Poroniec Poronin11.19,4
8Damian MichałekMKS Istebna11.55,7
9Swen RakoszekUKS Karlik Przezchlebie12.15,9
10Piotr MarekwicaMKS Istebna12.28,9
..........
12Andrzej ŁacekMKS Istebna12.54,0
13Łukasz HaratykMKS Istebna13.00,1
17Piotr MarekwicaMKS Istebna13.26,4
20Adam LegierskiMKS Istebna14.17,6
21Jakub SuszkaMKS Istebna14.22,6
22Dawid TomaszkoLKS Pogórze14.53,8
23Adrian KohutLKS Pogórze16.02,5
24Marcin PagiełaLKS Pogórze16.11,6
25Dawid SztajnertMKS Istebna16.19,7




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.