www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DOBRY START NASZYCH ZAWODNIKÓW W XXXI BIEGU PIASTÓW 04/03/2007


Reprezentantka Białorusi Jewgienia Miedwiediew i Czech Petr Novak zwyciężyli w XXXI Narciarskim Biegu Piastów na dystansie 42 km stylem klasycznym, który został rozegrany wczoraj w Jakuszycach koło Szlarskiej Poręby.
Na dwunastej pozycji dobiegł Piotr Śliwka z Ustronia, dzięki czemu uplasował się na piątej pozycji w klasyfikacji Mistrzostw Polski.
Bardzo dobry występ odnotował również Paweł Gorzołka z Jaworzynki, który triumfował w kategorii wiekowej (61-70 lat).

W biegu na 30 km stylem klasycznym trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Piotr Michałek z Jaworzynki, natomiast w dzisiejszym biegu na 10 km stylem dowolnym najlepszy okazał się Mariusz Zowada z Istebnej.

Podczas biegu na 30 km techniką klasyczną (a właściwie na 21 km) doszło do kilku błędów organizacyjnych, co spowodowało, że część zawodników przejechała zaledwie 14 km, a część pobiegła o jedną petlę za dużo (33 km)


Wyniki:


42 km techniką klasyczną (03.03.2007)

1Petr NovakCzechy2:17.07,5
2Radek SretrCzechy2:17.10,2
3Dan SlechtaCzechy2:17.12,0
4Piotr KocońUjsoły2:17.14,2
5Tomasz JakoubekCzechy2:17.20,7
6Martin VrabecCzechy2:17.27,2
7Maciej KreczmerUjsoły2:17.27,2
8Viktor NovotnyCzechy2:17.29,6
9Rafał WęgrzynUstrzyki Dolne2:17.31,9
10Jakub MrozińskiJelenia Góra2:17.36,8
..........
12Piotr ŚliwkaUstroń2:17.58,0
30Stanisław GorzołkaUstroń2:28.48,0
54Paweł GorzołkaJaworzynka2:34.30,6
64Krzysztof SkorupaGołkowice2:35.38,0
212Marek AdamczykJastrzębie Zdrój3:09.24,2
221Eugeniusz GorzołkaJaworzynka3:11.03,5
340Wojciech SokulskiJastrzębie Zdrój3:32.03,2
363Tadeusz SpilokUstroń3:39.00,7
418Marisuz FiluszBąków3:48.50,8
427Roman SzczotkaGórki Wielkie3:50.08,9
478Wiarosław WajdzikSkoczów3:58.45,8
538Adolf GarncarzUstroń4:11.05,4
543Jan TurońWisła4:12.22,9
704Franciszek PasternyUstroń4:41.21,7
722Józef SaleckiGoleszów4:47.46,3
760Małgorzata AdamczykJastrzębie Zdrój4:59.00,2


Kobiety

1Evgenia MedvedevBiałoruś2:27.40,3
2Klara MoravcovaCzechy2:29.11,7
3Jana JetmarovaCzechy2:29.19,2
4Dorota Dziadkowiec-MichońMiłków2:40.16,2
5Blanka NedvedickaCzechy2:42.40,7
6Lenka SretrovaCzechy2:43.02,1
..........
45Małgorzata AdamczykJastrzębie Zdrój4:59.00,2


Kategoria K-3 (31-40 lat)

1Dorota Dziadkowiec-MichońMiłków2:40.16,2
2Sava OplistilCzechy3:08.03,0
3Kyia MalenkovichUSA3:46.14,8
..........
11Małgorzata AdamczykJastrzębie Zdrój4:59.00,2


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1Piotr KocońUjsoły2:17.14,2
2Tomasz JakoubekCzechy2:17.20,7
3Martin VrabecCzechy2:17.27,2
..........
8Piotr ŚliwkaUstroń2:17.58,0
63Wiarosław WajdzikSkoczów3:58.45,8


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Petr NovakCzechy2:17.07,5
2Dan SlechtaCzechy2:17.12,0
3Jakub MrozińskiJelenia Góra2:17.36,8
..........
8Stanisław GorzołkaUstroń2:28.48,0
16Krzysztof SkorupaGołkowice2:35.38,0
40Marek AdamczykJastrzębie Zdrój3:09.24,2
70Wojciech SokulskiJastrzębie Zdrój3:32.03,2
86Mariusz FiluszBąków3:48.50,8


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1Sławomir KulejJelenia Góra2:19.12,9
2Miroslav BalatkaCzechy2:20.22,2
3Jaroslav BalatkaCzechy2:20.40,5
..........
53Eugeniusz GorzołkaJaworzynka3:11.03,5
90Tadeusz SpilokUstroń3:39.00,7
135Adolf GarncarzUstroń4:11.05,4
138Jan TurońWisła4:12.22,9


Kategoria M-6 (61-60 lat)

1Paweł GorzołkaJaworzynka2:34.30,6
2Jonas VilunasLitwa2:37.22,6
3Miroslav KocyanCzechy2:42.13,8
..........
49Józef SaleckiGoleszów4:47.46,3


Kategoria M-7 (71-80 lat)

1Gunter SchmidtNiemcy3:32.41,3
2Gottfried HanchenNiemcy3:43.14,8
3Roman SzczotkaGórki Wielkie3:50.08,9
..........
5Franciszek PasternyUstroń4:41.21,7


Nauczyciele

1Jiri PliskaCzechy2:17.39,5
2Citrad DrahoradCzechy2:28.20,7
3Zbynek KovarCzechy2:29.27,9
4Krzysztof SkorupaGołkowice2:35.38,0


Studenci

1Piotr KocońUjsoły2:17.14,2
2Piotr ŚliwkaUstroń2:17.58,0
3Silvio ClemenzNiemcy2:29.26,2


Leśnicy

1Paweł GorzołkaJaworzynka2:34.30,6
2Krzysztof JażdżewskiLubawka2:43.48,7
3Piotr SzczygiełLublin2:53.34,0


Straż Pożarna

1Stanisław GorzołkaUstroń2:28.48,0
2Marek TokarczykRyterski Raj2:31.05,0
3Marek MurzynKraków2:39.36,7
..........
5Eugeniusz GorzołkaJaworzynka3:11.03,5


Górnicy

1Edward KoprowskiMysłowice2:31.34,3
2Zbigniew RadomskiBielsko-Biała2:43.11,3
3Piotr PorębskiRybnik2:48.47,0
..........
7Marek AdamczykJastrzębie Zdrój3:09.24,2
11Wojciech SokulskiJastrzębie Zdrój3:32.03,2
12Tadeusz SpilokUstroń3:39.00,7
15Mariusz FiluszBąków3:48.50,8


Energetycy

1Jiri SkorepaCzechy2:24.51,4
2Bartosz MirowskiJelenia Góra2:29.29,7
3German PietruchovLitwa2:29.34,2
..........
12Roman SzczotkaGórki Wielkie3:50.08,9




21 km techniką klasyczną (03.03.2007)

1Jiri FisnarCzechy1:17.02,3
2Paweł BagińskiSosnówka1:18.57,7
3Piotr MichałekJaworzynka1:20.02,8
4Arkadiusz OgorzałekNowa Ruda1:20.33,2
5Agnieszka SzymańczakWilkowice01:22.19,5
6Jiri HeistauerCzechy1:23.16,6
7Vladimir BlazekCzechy1:25.02,6
8Milan VeselyCzechy1:25.35,8
9Weronika PrzyczynekMarklowice1:26.21,5
10Paulina MaciuszekRabka1:26.23,5
..........
83Piotr KawulokŚwiętoszówka1:53.13,1
99Andrzej NowińskiUstroń1:55.49,1
200Łukasz WajdzikSkoczów2:15.26,8
208Eugeniusz DzidaSkoczów2:17.05,3
230Bogdan WiśniewskiCieszyn2:21.11,3
347Roman SikoraJaworze2:39.11,8
511Andrzej GeorgUstroń3:32.50,1


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Jiri FisnarCzechy1:17.02,3
2Piotr MichałekJaworzynka1:20.02,8
3Vladimir BlazekCzechy1:25.02,6
..........
25Łukasz WajdzikSkoczów2:15.26,8


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1Arkadiusz OgorzałekNowa Ruda1:20.33,2
2Milan VeselyCzechy1:25.35,8
3Antoni BańduraKopaniec1:27.32,4
..........
22Piotr KawulokŚwiętoszówka1:53.13,1
74Roman SikoraJaworze2:39.11,8


Kategoria M-5 (51-60 lat)

1Rudiger MuhligNiemcy1:31.16,1
2Gert HerbergNiemcy1:32.30,2
3Lepopod KolarCzechy1:32.47,1
..........
23Andrzej NowińskiUstroń1:55.49,1
54Bogdan WiśniewskiCieszyn2:21.11,3
125Andrzej GeorgUstroń3:32.50,1


Kategoria M-6 (61-70 lat)

1Josef RuzickaCzechy1:39.51,4
2Gert HerbergCzechy1:40.48,4
3Wiesław KlejsztaKraków1:42.49,4
..........
20Eugeniusz DzidaSkoczów2:17.05,3


Leśnicy

1Jiri FisnarCzechy1:17.02,3
2Paweł BagińskiSosnówka1:18.57,7
3Piotr MichałekJaworzynka1:20.02,8


Straż Graniczna

1Arkadiusz OgorzałekNowa Ruda1:20.33,2
2Enrico RauchNiemcy1:28.32,7
3Tomasz SzeremetaWojtkowa1:33.42,7
..........
10Piotr KawulokŚwiętoszówka1:53.13,1

Prawnicy

1Tadeusz GąsiorowskiWarszawa1:48.28,1
2Mateusz LeśnikowskiWrocław2:09.37,1
3Józef KomarowskiŁomianki2:28.16,6
4Andrzej GeorgUstroń3:32.50,1




14 km techniką klasyczną (03.03.2007)

1Mariusz RoszczykMałocice / Czosnów1:46.59,7
2Sylwester RypinaBiała Podlaska1:47.48,1
3Iwona WoźniakOstrów Wielkopolski1:48.09,4
4Miłosz StolarekSzczecin1:48.14,6
5Michał KnapBedoń Przykościelny1:48.42,3
6Janusz WalkowiakCzarny Bór1:49.29,3
7Marcin ŁataTarnów1:50.50,0
8Jerzy GruchlikGliwice1:51.12,0
9Izabela WawrzyniakGorzyce Wielkie1:51.28,0
10Adam JózefowiczBrzeg Dolny1:51.27,9
..........
14Korneliusz KapołkaUstroń1:52.22,0
121Elżbieta HołyszIstebna2:08.07,9
164Piotr WajdzikSkoczów2:17.03,4


Kobiety

1Iwona WoźniakOstrów Wielkopolski1:48.09,4
2Izabela WawrzyniakGorzyce Wielkie1:51.28,0
3Lucyna CwołekRadlin1:51.57,9
4Magdalena KrauwickaPoznań1:52.02,7
5Aniela CzerwińskaLeszczyny1:53.08,1
6Zofia MielniczukRaszyn1:53.19,8
..........
36Elżbieta HołyszIstebna2:08.07,9


Kategoria K-4 (41-50 lat)

1Zofia MielniczukRaszyn01:53.19,8
2Joanna AntoszGliwice1:53.30,9
3Danuta NocuńBogatynia1:54.42,2
..........
12Elżbieta HołyszIstebna2:08.07,9


Kategoria M-5 (51-60 lat)

1Michał KnapBedoń Przykościelny1:48.42,3
2Janusz WalkowiakCzarny Bór1:49.29,3
3Adam JózefowiczBrzeg Dolny1:51.27,9
..........
5Korneliusz KapołkaUstroń1:52.22,0
37Piotr WajdzikSkoczów2:17.03,4


Leśnicy

1Krystyna Ruda-ErtelBaranów2:01.12,2
2Józef RadomskiDziemiany2:01.32,7
3Elżbieta HołyszIstebna2:08.07,9




33 km techniką klasyczną (03.03.2007)

1Jaroslav JanecekCzechy3:03.41,9
2Janusz HaniaczykZakopane3:07.46,7
3Janusz KępczyńskiOżarów Mazowiecki3:52.27,8
4Rudolf MahelnikCzechy4:05.06,6
5Zdzisław ZarzyckiNowy Dwór Mazowiecki4:12.57,0
6Jerzy KopećLegnica4:19.03,8
7Mirosław KryczkaWarszawa4:23.29,3
8Tomasz SmodlibowskiBełchatów4:26.51,9
9Marek GrześkowiakŚwiebodzin4:30.03,6
10Ryszard WeberBydgoszcz4:37.06,6




10 km techniką klasyczną (03.03.2007)

1Bartosz KotasCzarny Bór0:45.02,7
2Przemysław PastorWysowa Zdrój0:46.02,7
3Holm KunzeNiemcy0:47.29,7
4Piotr MeissnerKartuzy0:49.26,3
5Jiri FajstauerCzechy0:49.31,6
6Mirosław SójkaBrójce0:51.21,2
7Atnje WindisNiemcy0:51.32,3
8Sebastian WądołowskiJelenia Góra0:52.02,3
9Jaroslav CernakCzechy0:53.17,0
10Paweł ChmielewskiKrasnopol0:53.37,2
..........
153Jacek PysznyJaworzynka1:17.09,3


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Holm KunzeNiemcy0:47.29,7
2Mirosław SójkaBrójce0:51.21,2
3Konrad PonganisSejny0:53.40,8
..........
37Jacek PysznyJaworzynka1:17.09,3


Straż Graniczna

1Holm KunzeNiemcy0:47.29,7
2Atnje WindisNiemcy0:51.32,3
3Jaroslav CernakCzechy0:53.17,0
..........
39Jacek PysznyJaworzynka1:17.09,3




25 km techniką dowolną (04.03.2007)

1Radek SretrCzechy1:00.24,3
2Dan SlechtaCzechy1:00.25,3
3Andreas MoseNiemcy1:00.26,4
4Martin VrabecCzechy1:00.26,9
5LubawkaLubawka1:02.30,5
6Petr PavelCzechy1:03.03,8
7Jakub MrozińskiJelenia Góra1:03.55,5
8Eugenia MiedvedievaBiałoruś1:04.07,9
9Ralf GrosseNiemcy1:04.10,2
10Silvio ClemenzNiemcy1:04.12,9
..........
41Mirosław BiałobrzewskiGoleszów1:12.16,7
45Sławomir ŚliżGoleszów1:13.12,4
103Arkadiusz SzczotkaGórki Wielkie1:23.00,2
149Stanisław PiaszczykGórki Wielkie1:31.24,3


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1Radek SretrCzechy1:00.24,3
2Andreas MoseNiemcy1:00.26,4
3Silvio ClemenzNiemcy1:04.12,9
..........
11Mirosław BiałobrzewskiGoleszów1:12.16,7


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Dan SlechtaCzechy1:00.25,3
2Petr PavelCzechy1:03.03,8
3Jakub MrozińskiJelenia Góra1:03.55,5
..........
10Sławomir ŚliżGoleszów1:13.12,4
23Arkadiusz SzczotkaGórki Wielkie1:23.00,2


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1Jiri NovotnyCzechy1:05.38,7
2Sergey KolyshevUkraina1:09.10,6
3Edward KoprowskiMysłowice1:10.12,7
..........
30Stanisław PiaszczykGórki Wielkie1:31.24,3




10 km techniką dowolną (04.03.2007)

1Michał ZowadaIstebna0:34.40,3
2Przemysław PastorWysowa Zdrój0:35.10,5
3Artur RadeckiMarklowice0:35.32,2
4Milada RaslovaCzechy0:35.34,7
5Krzysztof SkorupaGołkowice0:37.42,8
6Daniel ŻamojtukGołdap0:37.47,5
7Robert GleńJedlicze0:38.26,2
8Jan KubalikCzechy0:39.14,3
9Martin JindrisekCzechy0:39.48,7
10Stephan ZimmermannNiemcy0:39.53,1
..........
40Andrzej NowińskiUstroń0:48.45,1
75Ilona CieślarWisła0:58.27,5


Kobiety

1Milada RaslovaCzechy0:35.34,7
2Lenka BlazkovaCzechy0:41.11,2
3Alena JindriskovaCzechy0:44.51,1
4Joanna BadaczJelenia Góra0:46.39,2
5Jakub KrakiewiczPiechowice0:47.55,5
6Marlena GrochowskaJelenia Góra0:50.11,0
..........
10Ilona CieślarWisła0:58.27,5


Kategoria K-2 (19-30 lat)

1Lenka BlazkovaCzechy0:41.11,2
2Ilona CieślarWisła0:58.27,5
3Agata GramatykaKraków1:00.59,2


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Krzysztof SkorupaGołkowice0:37.42,8
2Daniel ŻamojtukGołdap0:37.47,5
3Robert GleńJedlicze0:38.26,2


Kategoria M-5 (51-60 lat)

1Stephan ZimmermannNiemcy0:39.53,1
2Granzlano BonomiWłochy0:45.34,8
3Waldemar ArnoldWarszawa0:48.18,4
..........
5Andrzej NowińskiUstroń0:48.45,1


Studenci

1Artur RadeckiMarklowice0:35.32,2
2Dariusz DudzińskiTarnów0:43.17,5
3Szymon SzewczykJaworzyna Śląska0:51.06,4
4Ilona CieślarWisła0:58.27,5


Nauczyciele

1Krzysztof SkorupaGołkowice0:37.42,8
2Robert GleńJedlicze0:38.26,2
3Kazimierz GrycmanCiechowice0:40.40,2




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.