www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIEGACZE Z TRÓJWSI W CZECHACH 22/12/2003


Poza czołową 'dziesiątką' znaleźli się biegacze narciarscy z Trójwsi Beskdzkiej na zawodach o Puchar Jilemnic, które odbyły się w ubiegły weekend w czeskiej miejscowości Horní Mísečky.
Najlepiej spisała się Anna Kohut (AZS AWF Katowice), która zajęła piętnaste miejsce na dystansie 10 km stylem dowolnym.

Wyniki:

5 km stylem klasycznym kobiet i juniorek
1. Kateřina Smutná (Fenix Ski Team Jeseník) - 13.21,6
2. Lenka Palánova (Ski klub Jablonec n Nisou) - 13.54,0
3. Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa) - 14.01,2
4. Lenka Munclingerová (Jiskra Josefův Důl) - 14.11,7
5. Eva Nýtlová (Olfin Car-Vella Trutnov) - 14.13,2
6. Martina Chrástková (Olfin Car-Vella Trutnov) - 14.17,0
7. Anna Pastrnakova (Słowacja) - 14.19,3
8. Andrea Hájková (Ski klub Harrachov) - 14.21,4
9. Alena Procházková (Słowacja) - 14.27,4
10. Eva Hallová (Ski klub Jablonec n. Nisou) - 14.28,3
...
19. Anna Kohut (AZS AWF Katowice) - 15.06,7
35. Monika Legierska (AZS AWF Katowice) - 15.46,2

Klasyfikacja juniorek
1. Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa) - 14.01,2
2. Lenka Munclingerová (Jiskra Josefův Důl) - 14.11,7
3. Eva Nýtlová (Olfin Car-Vella Trutnov) - 14.13,2
...
13. Anna Kohut (AZS AWF Katowice) - 15.06,7

10 km stylem dowolnym kobiet i juniorek
1. Anna Pastrnakova (Słowacja) - 27.02,9
2. Kateřina Smutná (Fenix Ski Team Jeseník) - 27.09,8
3. Eva Nýtlová (Olfin Car-Vella Trutnov) - 27.21,1
4. Sylwia Jaskowiec (LKS Wiśniowa) - 27.23,9
5. Alena Procházková (Słowacja) - 28.04,9
6. Lenka Palánova (Ski klub Jablonec n Nisou) - 28.05,7
7. Martina Chrástková (Olfin Car-Vella Trutnov) - 28.09,7
8. Lenka Munclingerová (Jiskra Josefův Důl) - 28.17,9
9. Eva Hallová (Ski klub Jablonec n. Nisou) - 28.34,8
10. Aneta Pražáková (LSK Lomnice) - 28.46,9
...
15. Anna Kohut (AZS AWF Katowice) - 29.17,4
33. Monika Legierska (AZS AWF Katowice) - 31.51,8

Klasyfikacja juniorek
1. Eva Nýtlová (Olfin Car-Vella Trutnov) - 27.21,1
2. Sylwia Jaskowiec (LKS Wiśniowa) - 27.23,9
3. Alena Procházková (Słowacja) - 28.04,9
...
9. Anna Kohut (AZS AWF Katowice) - 15.06,7

10 km stylem klasycznym mężczyzn i juniorów
1. Stanislav Řezáč (Ski klub Jablonec n Nisou) - 24.03,7
2. Martin Jakš (Tatran Železna Ruda) - 24.39,0
3. Pavel Brýdl (Ski klub Jablonec n Nisou) - 24.51,0
4. Aleš Razým (Sport Club Plzeň) - 24.52,4
5. Milan Šperl (Dukla Liberec) - 24.55,3
6. Viktor Novotný (Fenix Ski Team Jeseník) - 25.12,8
7. Daniel Šlechta (Dukla Liberec) - 25.15,5
8. Michal Schreiber (Dukla Liberec) - 25.34,2
9. Robert Krupička (Ski klub Jablonec n Nisou) - 25.35,9
10. Tomáš Jakubička (Ski klub Jablonec n Nisou) - 25.36,8
...
19. Andrzej Michałek (AZS AWF Katowice) - 26.17,7
22. Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka) - 26.19,1
35. Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 26.54,1
40. Mariusz Zowada (MKS Istebna) - 27.08,7

Klasyfikacja juniorów
1. Martin Jakš (Tatran Železna Ruda) - 24.39,0
2. Aleš Razým (Sport Club Plzeň) - 24.52,4
3. Tomáš Jakubička (Ski klub Jablonec n Nisou) - 25.36,8
...
8. Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka) - 26.19,1
15. Mariusz Zowada (MKS Istebna) - 27.08,7

15 km stylem dowolnym mężczyzn i juniorów
1. Milan Šperl (Dukla Liberec) - 34.47,0
2. Petr Michl (Dukla Liberec) - 34.49,6
3. Robert Krupička (Ski klub Jablonec n Nisou) - 34.52,2
4. Aleš Razým (Sport Club Plzeň) - 35.16,0
5. Viktor Novotný (Fenix Ski Team Jeseník) - 35.29,4
6. Dušan Kožíšek (Dukla Liberec) - 35.31,5
7. Martin Jakš (Tatran Železna Ruda) - 35.45,6
8. Václav Kupilík (LK Mattoni Karlovy Vary) - 35.57,3
9. Stanislav Holiencik (Słowacja) - 36.04,5
10. Pavel Brýdl (Ski klub Jablonec n Nisou) - 36.16,4
...
16. Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka) - 37.03,6
22. Mariusz Zowada (MKS Istebna) - 38.06,4
27. Andrzej Michałek (AZS AWF Katowice) - 38.21,2
34. Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 38.55,7

Klasyfikacja juniorów
1. Aleš Razým (Sport Club Plzeň) - 35.16,0
2. Martin Jakš (Tatran Železna Ruda) - 35.45,6
3. Václav Kupilík (LK Mattoni Karlovy Vary) - 35.57,3
...
4. Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka) - 37.03,6
8. Mariusz Zowada (MKS Istebna) - 38.06,4




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności