www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







OTWARCIE SEZONU W BIEGACH NARCIARSKICH 22/12/2003


Denisa Stojulková (LK Věřnovice), Eliška Hečková (SKI Mosty), Weronika Kubalok (NKS Trójwieś Beskidzka), Sebastian Gazurek, Tomasz Sikora (oboje UKS Gimnazjum Istebna) i Sławomir Dziedzic (NKS Trójwieś Beskidzka) wygrali w zawodach ‘Otwarcie sezonu’ w biegach narciarskich, które rozegrano wczoraj na trasach C.O.S na Kubalonce.

Wyniki:

Juniorzy młodsi - dystans: 5 km ze startu wspólnego (2 x 2,5 km)
1. Sławomir Dziedzic (NKS Trójwieś Beskidzka) - 12.52,2
2. Sławomir Jałowiczor (NKS Trójwieś Beskidzka) - 13.08,2
3. Mariusz Michałek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 13.08,8
PK. Piotr Pilch (KS Wisła Ustronianka) - 13.33,4
4. Michał Kobielusz (NKS Trójwieś Beskidzka) - 15.03,5

5. Tomasz Cyhan (SKI Mosty)- 15.09,6

Juniorki młodsze - dystans: 5 km ze startu wspólnego (2 x 2,5 km)
1. Weronika Kubalok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 16.15,7
2. Karolina Krężelok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 16.21,8
3. Daria Śliwka (KS Wisła Ustronianka) - 16.23,0
4. Agata Krężelok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 16.29,3

5. Silvie Treslinova (TJ TŽ Třinec) - 16.42,2
Inga Froncek (MKS Wodzisław Śl.) - 17.05,4

Młodzicy - dystans: 3 km ze startu wspólnego
1. Tomasz Sikora (UKS Gimnazjum Istebna) - 7.57,8
2. Krzysztof Hluchnik (UMKS Marlowice) - 8.08,1
3. Jan Łysek (Dolní Lomná) - 8.09,7
4. Matej Rasovsky (LK Věřnovice) - 8.23,9
5. Józef Kawulok (UKS Gimnazjum Istebna) - 8.25,2
6. Martin Polach (SKI Mosty) - 8.27,9
7. Adrian Biernat (UKS Gimnazjum Istebna) - 8.28,9
8. Marek Sikora (UKS Gimnazjum Istebna) - 8.30,9

9. Krzysztof Stec (LKS Klimczok Bystra) - 8.49,5
10. Michał Czudek (SKI Mosty) - 9.15,6
11. Piotr Sikora (UKS Gimnazjum Istebna) - 9.33,0
12. Szymon Klimosz (UKS Gimnazjum Istebna) - 9.41,1
13. Andrzej Porębski (UKS Gimnazjum Istebna) - 10.16,3

14. Szymon Stencel (UMKS Marklowice) - 10.24,6
15. Tomasz Kręcichwost (UKS Rajcza) - 10.28,7
16. Artur Porębski (UKS Rajcza) -10.55,6
17. Krzysztof Bonkiewicz (MKS Wodzisław Śl.) - 11.15,3
18. Andrzej Olszówka (UKS Rajcza) - 11.20,1
19. Tomasz Kąkol (UKS Rajcza) - 13.30,1
20. Szymon Omyła (UKS Rajcza) - 30.40,1
DNS Henryk Kawulok (UKS Gimnazjum Istebna)
DNS Krzysztof Struck (LKS Klimczok Bystra)
DNS. Damian Porębski (UKS Rajcza)

Młodziczki - dystans: 3 km ze startu wspólnego
1. Eliška Heczková (SKI Mosty) - 8.54,2
2. Martina Stonavska (Dolní Lomná) - 8.57,6
3. Magda Ligocka (UKS Gimnazjum Istebna) - 8.58,9
4. Agnieszka Szymańczak (LKS Klimczok Bystra) - 9.11.2
5. Agnieszka Zowada (UKS Gimnazjum Istebna) - 9.26,8
6. Magda Budniewska (UMKS Marklowice) - 9.31,1
7. Dorota Kawulokova (TJ TŽ Třinec) - 9.36,4
8. Kinga Bieszczad (LKS Klimczok Bystra) - 9.39,0
9. Agata Marek (UMKS Marklowice) - 9.57,6
10. Martyna Nitner (UMKS Marklowice) - 10.00,4
11. Beata Kawulokova (TJ TŽ Třinec) - 10.08,9
12. Katarzyna Pająk (KS Wisła Ustronianka) - 10.41,7
13. Sylwia Kręcichwost (UKS Rajcza) - 20.41,6

Nadzieje - Chłopcy - dystans: 3 km ze startu wspólnego
1. Sebastian Gazurek (UKS Gimnazjum Istebna) - 6.50,1
2. Robin Sikora (Dolní Lomná) - 7.16,4
3. Jakub Martynek (SKI Mosty) - 7.28,6
4. Tomáš Endrych (TJ TŽ Třinec) - 7.31,6
5. Szymon Rybak (UMKS Marklowice) - 7.39,9
7. Adam Kaczmarzyk (UKS Gimnazjum Istebna) - 7.54,0
8. Michal Szotkowski (TJ TŽ Třinec) - 8.11,2
9. Filip Hečko (TJ TŽ Třinec) - 8.12,3
10. Robert Jojko (UMKS Marklowice) - 8.14,1
11. Robert Salach (UMKS Marklowice) - 8.21,5
12. Mateusz Ligocki (MKS Istebna) - 8.23,8
13. Krzyszof Fojcik (UMKS Marklowice) - 8.51,4
14. Rafał Kohut (SKI Mosty) - 9.14,6
15. Piotr Krajewski (UMKS Marklowice) - 9.20,4
16. Paweł Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 9.23,7
17. Adam Parik (TJ TŽ Třinec) - 9.34,6
18. Paweł Klisz (LKS Klimczok Bystra) - 9.40,3
19. Daniel Čaň (LK Věřnovice) - 10.06,1
20. Jarosław Zwias (KS Wisła Ustronianka) - 10.21,8
21. Kazimierz Fronczek (MKS Wodzisław Śl.) - 10.27,3
22. Tomasz Kaczmarzyk (MKS Istebna) - 10.59,1
23. Marcin Wolny (MKS Istebna) - 11.04,7
24. Rafał Bap (MKS Istebna) - 11.32,5
25. Dawid Michałek (MKS Istebna) - 11.36,9
26. Janusz Pasterka (MKS Istebna) - 13.00,6
27. Marcin Bap (MKS Istebna) - 14.07,8

DNS Premysław Sitek (UMKS Marklowice)

Nadzieje - Dziewczęta - dystans: 3 km ze startu wspólnego
1. Denisa Stojulková (LK Věřnovice) - 8.04,0
2. Dorota Adamiková (TJ TŽ Třinec) - 8.11,5
3. Katarzyna Kawulok (UKS Centrum Istebna) - 8.29,8
4. Anna Słowiok (KS Wisła Ustronianka) - 8.45,2

5. Kateřina Špahinelová (TJ TŽ Třinec) - 8.56,6
6. Katarzyna Kawulok (MKS Istebna) - 9.11,9
7. Magda Kluz (Dolní Lomná) - 9.18,6
8. Nela Martynkova (SKI Mosty) - 9.22,0
9. Joanna Łacek (MKS Istebna) - 9.58,6
10. Edyta Czepczor (NKS Trójwieś Beskidzka) - 11.26,9
11. Edyta Klimosz (MKS Istebna) -12.13,0
12. Anna Małecka (MKS Istebna) - 12.33,3

13. Magdalena Krypczak (UMKS Marklowice) - 12.34,0
14. Karolina Grzonka (UMKS Marklowice) - 14.10,5
15. Teresa Haratyk (MKS Istebna) - 18.55,9
16. Izabela Hutyra (UKS Rajcza) - 22.15,4
DNS Weronika Widera (UMKS Marklowice)
DNS Weronika Kręcichwost (UKS Rajcza)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności