www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PUCHAR ROZTOCZA / MP MŁODZIKÓW - DZIEŃ III 29/01/2019


Dwa medale wywalczyli nasi zawodnicy w ostatnim dniu rozgrywanych w Tomaszowie Lubelskim Mistrzostw Polski Młodzików (Junior C) oraz Ogólnopolskich Zawodów Uczniowskich Klubów Sportowych (Junior D i Junior E) w biegach narciarskich.

We wczorajszych biegach sztafetowych złoty medal zdobyła sztafeta chłopców MKS Istebna w składzie: Kacper JuroszekMarcin MichałekSzymon Zawada i Paweł Kawulok, natomiast brązowy sztafeta dziewcząt NKS Trójwieś Beskidzka, biegnąca w zestawieniu: Maria SkurzokDagmara JuroszekTeresa Brączek oraz Kamila Probosz.


Wyniki:


Młodziczki (rocznik 2003-2005) - sztafeta 4 x 3 km

1. LKS Klimczok Bystra - 39.28,0
Weronika Janecka, Maria Jakubiec, Emilia Dobija, Zofia Dusińska

2. MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 41.22,0
Oliwia Buśko, Kaja Kłodowska, Emilia Kwaśnik, Urszula Juszczyk

3. LKS Markam Wiśniowa-Osieczany - 42.19,0
Kamila Dróżdż, Izabela Dudzik, Weronika Janisz, Izabela Banach

4. MKS Istebna - 42.37,0
Jolanta Jałowiczor, Lena Kliś, Anna Kobielusz, Martyna Michałek



Młodzicy (rocznik 2003-2005) - sztafeta 4 x 3 km

1. MKS Karkonosze Jelenia Góra - 33.46,0
Michał Szatkowski, Denis Gawlik, Marek Kozak, Konrad Badacz

2. MKS Karkonosze II Jelenia Góra - 34.39,0
Oskar Finowski, Jakub Kowalski, Jakub Świrgiel, Jan Reizer

3. MLUKS I Tomaszów Lubelski - 34.45,0
Szymon Bełz, Bartosz Kita, Maciej Dubas, Emil Koper

4. NKS Trójwieś Beskidzka - 35.51,0
Wiktor Wojtas, Przemysław Legierski, Kacper Solawa, Łukasz Gazurek



Dziewczęta (rocznik 2006 i młodsze) - sztafeta 4 x 2 km

1. UKS Rawa Siedlce - 33.28,0
Iga Staręga, Dominika Krajcer, Wiktoria Karwowska, Klaudia Radomyska

2. LKS Klimczok Bystra - 34.09,0
Martyna Mańdok, Anna Pawlik, Martyna Rosiak, Alicja Nowak

3. NKS Trójwieś Beskidzka - 34.40,0
Maria Skurzok, Dagmara Juroszek, Teresa Brączek, Kamila Probosz
...

6. MKS Istebna - 36.28,0
Julia Rucka, Elżbieta Zawada, Kinga Gazurek, Noemi Haratyk



Chłopcy (rocznik 2006 i młodsi) - sztafeta 4 x 2 km

1. MKS Istebna - 33.00,0
Kacper Juroszek, Marcin Michałek, Szymon Zawada, Paweł Kawulok

2. MLUKS Tomaszów Lubelski - 33.01,0
Antoni Żółkiewski, Szymon Niewczas, Damian Muca, Michał Nizio

3. UKS Hubał Białystok - 34.09,0
Franciszek Leżanka, Miłosz Mielnicki, Jan Leżanka, Dawid Giba




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności