www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







43. BIEG PIASTÓW ZAKOŃCZONY 03/03/2019


Dzisiaj na Polanie Jakuszyckiej rozegrano ostatni bieg czterdziestej trzeciej edycji Biegu Piastów - bieg na dwadzieścia pięć kilometrów techniką klasyczną.
Z naszych zawodników pierwszy na mecie zameldował się Piotr Michałek z Jaworzynki, który uplasował się na szóstej pozycji w klasyfikacji generalnej i pierwszej w grupie 'pięćdziesięciolatków'.
Czternaste miejsce w 'generalce' zajął Wojciech Wojtyła z Pogórza (drugi wśród juniorów), a piętnaste - najlepsza w gronie kobiet - zawodniczka NKS-u Trójwieś Beskidzka, Agata Warło.

Obok nich na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęły: Marcelina Wojtyła z Pogórza oraz Beata Nowok ze Strumienia.


Wyniki - bieg na 25 km techniką klasyczną

1 Jiří Ročárek Czechy 1:08.41 M-30 (1)
2 Dan Šlechta Czechz 1:09.14 M-40 (1)
3 Toni Escher Niemcy 1:11.20 M-20 (1)
4 Krzysztof Małkiński Sejny 1:11.54 M-20 (2)
5 Martin Švarc Czechy 1:14.43 M-20 (3)
6 Piotr Michałek Jaworzynka 1:14.44 M-50 (1)
. ... ... ... ...
14 Wojciech Wojtyła Pogórze 1:17.31 M do 20 (2)
15 (K-1) Agata Warło NKS Trójwieś Beskidzka 1:19.27 K-20 (1)
36 Mateusz Szczotka Górki Wielkie 1:25.22 M-20 (6)
43 (K-4) Marcelina Wojtyła Pogórze 1:26.42 K do 20 (1)
47 Eugeniusz Slobodzian Cieszyn 1:27.32 M-40 (19)
54 Stanisław Gorzołka Ustroń 1:28.46 M-40 (21)
88 (K-8) Beata Nowok Strumień 1:33.58 K-40 (2)
97 Jan Pawłowski Ustroń 1:35.02 M-20 (15)
100 Marek Korzan Jaworze 1:35.19 M-40 (38)
103 Ryszard Somerlik Skoczów 1:35.51 M-40 (39)
107 Arkadiusz Szczotka Górki Wielkie 1:36.13 M-40 (41)
169 Paweł Ryś Jaworzynka 1:43.19 M-40 (57)
196 Paweł Gomola Brenna 1:46.01 M-50 (25)
298 Andrzej Żagan Zebrzydowice 1:55.37 M-50 (40)
304 Bartłomiej Kulesza Cieszyn 1:56.12 M-40 (100)
379 (K-32) Dorota Szczotka Górki Wielkie 2:02.02 K-40 (10)
660 Kazimierz Wiatrowski Jaworze 2:19.23 M-50 (124)
707 (K-74) Dominika Żagan Zebrzydowice 2:21.21 K-20 (14)
715 Bogusław Podżorski Ustroń 2:21.50 M-50 (135)
838 (K-104) Lucyna Śleziak-Sanchez Biery 2:28.21 K-50 (9)
884 Witold Cieloch Cieszyn 2:31.00 M-40 (271)
991 (K-135) Katarzyna Żagan Zebrzydowice 2:35.32 K-40 (43)
1370 (K261) Lucyna Podżorska Ustroń 2:58.39 K-50 (45)
1560 (K-342) Katarzyna Cieloch Cieszyn 3:20.44 K-40 (109)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności