www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZAWODY FIS W GÄLLIVARE - SPRINTY 24/11/2019


W trzecim i zarazem ostatnim dniu zawodów FIS w biegach narciarskich w szwedzkiej 
miejscowości Gällivare rozegrano sprinty techniką klasyczną.
Tym razem do rywalizacji przystąpiło trzech mieszkańców Istebnej, z grona których najlepiej zaprezentowała się Magdalena Kobielusz, która dotarła do półfinału zmagań juniorek i ostatecznie została sklasyfikowana na dziesiątej pozycji.


Wyniki:


Juniorki - dystans: 1,4 km techniką klasyczną


Finał
 
1 Monika Skinder Polska 3.43,14
2 Tilde Baangman Szwecja + 3,80
3 Maja Aarebaeck Szwecja + 11,30
4 Tove Ericsson Szwecja + 15,31
5 Karolina Kaleta Polska + 19,33
6 Elin Henriksson Szwecja + 20,86
 

Półfinał z udziałem Magdaleny Kobielusz  (awans dwie najlepsze + 2 dwie najlepszymi czasami)

Bieg nr 2
 
1 Tove Ericsson Szwecja 3.52,96
2 Elin Henriksson Szwecja + 3,59
3 Liga Ingesson Szwecja + 4,02
4 Maria Novak Czechy + 6,33
5 Magdalena Kobielusz Polska + 8,06
6 Wilma Riekkola Szwecja + 10,35



Ćwierćfinały z udziałem naszych zawodniczek (awans dwie najlepsze + 2 dwie najlepszymi czasami)

Bieg nr 4
 
1 Tove Ericsson Szewcja 3.55,31
2 Lisa Ingesson Szwecja + 5,53
3 Svean Holbom Szwecja + 9,18
4 Ebba Larsson Szwecja + 14,81
5 Magdalena Nilsson Szwecja + 17,31
- Karolina Kukuczka Polska DNS

Bieg nr 5
 
1 Elin Henriksson Szwecja 3.59,47
2 Magdalena Kobielusz Polska + 8,77
3 Therese Patomella Szwecja + 9,84
4 Nelly Stenman Szwecja + 22,46
5 Elza Holmbom Szwecja + 22,78
- Patricija Eiduka Łotwa DNS



Eliminacje - (awans do ćwierćfinału trzydzieści najlepszych)

1 Tilde Baangman Szwecja 3.48,64
2 Tove Ericsson Szwecja 3.49,18
3 Patricija Eiduka Łotwa 3.49,27
. ... ... ...
18 Magdalena Kobielusz Polska 4.09,03
29 Karolina Kukuczka Polska 4.28,30




Seniorzy - dystans: 1,4 km techniką klasyczną


Finał
 
1 Olof Jonsson Szwecja 3.05,33
2 Martin Bergstroem Szwecja + 0,57
3 Johan Haeggstroem Szwecja + 1,77
4 Teodor Peterson Szwecja + 3,53
5 Max Novak Szwecja + 5,40
6 Marcus Grate Szwecja + 8,49


Eliminacje (awans do ćwierćfinału - trzydziestu najlepszych)

1 Olaf Jonsson Szwecja 3.07,69
2 Calle Halfvarsson Szwecja 3.07,94
3 Marcus Grate Szwecja 3.09,04
. ... ... ...
50 Kamil Bury Polska 3.23,14





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności