www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







47. PUCHAR TATR - TRIUMF MAGDY KOBIELUSZ 28/12/2019


Nieźle spisali się nasi zawodnicy w pierwszym dniu zmagań czterdziestej siódmej edycji Pucharu Tatr, zaliczanego do klasyfikacji FIS 'Slavic Cup' w biegach narciarskich, który rozegrano w miejscowości Štrbské Pleso.

W dzisiejszym sprincie techniką dowolną kobiet triumfowała Magdalena Kobielusz (SS-R LZS Sokół Szczyrk), a czwarte miejsce Marcelina Wojtyła (MKS Istebna).
 
Z kolei w rywalizacji mężczyzn trzeci był Mateusz Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka).
 
 
Wyniki:
 
 
Kobiety - dystans: 1,4 km techniką dowolną


Finał 
1. Magdalena Kobielusz (Polska)
2. Weronika Kaleta (Polska)
3. Barbora Klementová (Słowacja)
4. Marcelina Wojtyła (Polska)
5. Jolanta Byrtus (Czechy)
6. Hanna Popko (Polska)
...
7. Karolina Kukuczka (Polska) – odpadła w półfinale
17. Zuzanna Fujak (Polska) - odpadła w ćwierćfinale
23. Jolanta Jałowiczor (Polska) - odpadła w ćwierćfinale
28. Ewa Gazur (Polska) - odpadła w ćwierćfinale
30. Laura Legierska (Polska) - odpadła w ćwierćfinale
 

Eliminacje (awans do ćwierćfinału trzydzieści najlepszych)

1 Magdalena Kobielusz Polska 3.38,60
2 Barbora Klementová Słowacja 3.40,01
3 Marcelina Wojtyła Polska 3.46,15
4 Karolina Kaleta Polska 3.47,48
5 Karolina Kukuczka Polska 3.57,45
6 Kristína Sivoková Słowacja 4.02,86
.
18 Laura Legierska Polska 4.15,94
19 Zuzanna Fujak Polska 4.17,93
22 Ewa Gazur Polska 4.21,64
28 Jolanta Jałowiczor Polska 4.27,50
36 Aleksandra Raszka Polska 4.35,39
39 Anna Kobielusz Polska 4.37,70
43 Anna Probosz Polska 4.41,83

 

Mężczyźni - dystans: 1,4 km techniką dowolną 

Finał
1. Luděk Šeller (Czechy)
2. Peter Mlýnar (Słowacja)
3. Mateusz Haratyk (Polska)
4. Kacper Antotec (Polska)
5. Dawid Damian (Polska)
6. Piotr Sobiczewski (Polska)

14. Wojciech Wojtyła (Polska) - odpadł w ćwierćfinale
18. Łukasz Gazurek (Polska) - odpadł w ćwierćfinale
30. Grzegorz Zawada (Polska) - odpadł w ćwierćfinale
 

Eliminacje (awans do ćwierćfinału trzydziestu najlepszych)

1 Mateusz Haratyk Polska 3.06,04
2 Robert Bugara Polska 3.11,32
3 Peter Mlýnar Słowacja 3.13,44
4 Luděk Šeller Czechy 3.14,08
5 Kacper Antolec Polska 3.14,63
6 Krzysztof Małkiński Polska 3.14,82
.
13 Grzegorz Zawada Polska 3.23,78
16 Łukasz Gazurek Polska 3.25,25
20 Wojciech Wojtyła Polska 3.29,16
33 Kamil Kajzar Polska 3.44,86
44 Gabriel Boś Polska 4.00,40






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności