www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA REGIONALNA W BIEGACH NARCIARSKICH - III ZAWODY 26/01/2020


W miniony piątek na trasach biegowych PZN Kubalonka rozegrano trzecie w tym sezonie zawody Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej w biegach narciarskich.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Zuzanna Fujak (NKS Trójwieś Beskidzka), Kamila Haratyk (WSS Wisła), Kinga Gazurek (MKS Istebna), Hanna Michałek (MKS Istebna), Przemysław Legierski (NKS Trójwieś Beskidzka), Jan Probosz (NKS Trójwieś Beskidzka), Szymon Zawada (MKS Istebna), Oskar Kremski (KS Ski Team Wodzisław) oaraz Adam Puczok (NKS Trojwieś Beskidzka).


Wyniki:


Juniorki C (rocznik 2004-2005) - dystans: 3 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Zuzanna Fujak NKS Trójwieś Beskidzka 10.26,5
2 Maria Jakubiec LKS Klimczok Bystra 10.52,8
3 Kamila Idziniak NKS Trójwieś Beskidzka 10.53,4
4 Anna Probosz MKS Istebna 10.57,7
5 Lena Kliś MKS Istebna 11.16,5
6 Martyna Michałek MKS Istebna 11.26,7
7 Oliwia Sroka NKS Trójwieś Beskidzka 11.40,1
8 Jolanta Jałowiczor MKS Istebna 11.43,7
9 Anna Kobielusz MKS Istebna 11.52,5
10 Martyna Legierska NKS Trójwieś Beskidzka 13.15,0
11 Paulina Cieślar WSS Wisła 14.32,6
12 Emilia Piskowska KS Ski Team Wodzisław 14.39,1


Juniorki D (rocznik 2006-2007) - dystans: 2,5 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Kamila Haratyk WSS Wisła 9.44,8
2 Laura Wantulok WSS Wisła 9.45,2
3 Julia Rucka MKS Istebna 10.18,0
4 Elżbieta Zawada MKS Istebna 10.28,8
5 Maria Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka 10.43,1
6 Martyna Mańdok LKS Klimczok Bystra 10.51,1
7 Olga Cieślar WSS Wisła 11.12,0
8 Martyna Rosiak LKS Klimczok Bystra 11.18,6
9 Alicja Nowak LKS Klimczok Bystra 11.27,9
10 Marta Szkawran NKS Trójwieś Beskidzka 11.33,5
11 Anna Pawlik LKS Klimczok Bystra 11.43,1
12 Amelia Świecak LKS Klimczok Bystra 12.04,7
13 Martyna Mirowska LKS Klimczok Bystra 12.05,2
14 Anna Cieslar ULKS Karlik Przezchlebie 12.33,0
15 Oliwia Miesiączek NKS Trójwieś Beskidzka 12.36,5
16 Maja Kubaczka WSS Wisła 13.11,0
17 Julia Jojko MKS Istebna 13.11,5


Juniorki E (rocznik 2008-2009) - dystans: 2 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Kinga Gazurek MKS Istebna 8.35,1
2 Teresa Brączek NKS Trójwieś Beskidzka 8.53,0
3 Zuzanna Kohut NKS Trójwieś Beskidzka 9.32,7
4 Weronika Drelicharz LKS Klimczok Bystra 9.55,2
5 Noemi Haratyk MKS Istebna 10.28,6
6 Zuzanna Rus LKS Klimczok Bystra 10.59,3
7 Martyna Pietroszek KS Ski Team Wodzisław 11.50,5
8 Paulina Kliś MKS Istebna 11.51,7
9 Zofia Paszkiewicz KS Ski Team Wodzisław 11.52,6
10 Anna Smaga KS Ski Team Wodzisław 12.18,3
11 Wiktoria Baszton KS Ski Team Wodzisław 12.23,4
12 Wiktoria Kohut WSS Wisła 13.47,1
13 Aisha Elbasuni WSS Wisła 14.51,1
14 Olga Barczuk WSS Wisła 15.06,8
15 Karolina Czyż KS Ski Team Wodzisław 15.08,6


Juniorki F (rocznik 2010 i młodsze) - dystans: 1,5 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Hanna Michałek MKS Istebna 6.21,4
2 Zuzanna Rucka MKS Istebna 6.33,6
3 Aleksandra Wojtyła LKS Pogórze 7.02,7
4 Amelia Juroszek MKS Istebna 7.25,2
5 Lena Wantulok WSS Wisła 8.12,3
6 Milena Wisełka WSS Wisła 9.14,7
7 Ewa Osmańczyk WSS Wisła 10.49,7
8 Klara Cieślar ULKS Karlik Przezchlebie 16.12,9



Juniorzy C (rocznik 2004-2005) - dystans: 3 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Przemysław Legierski NKS Trójwieś Beskidzka 10.22,0
2 Kacper Solawa NKS Trójwieś Beskidzka 10.39,8
3 Jakub Szkawran NKS Trójwieś Beskidzka 10.40,2
4 Dawid Pilch WSS Wisła 10.47,9
5 Tomasz Wąsowicz WSS Wisła 10.48,3
6 Piotr Palka WSS Wisła 11.03,6
7 Piotr Szturc WSS Wisła 12.43,9
8 Błażej Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka 13.08,6


Juniorzy D (rocznik 2006-2007) - dystans: 2,5 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Jan Probosz NKS Trójwieś Beskidzka 9.41,6
2 Kacper Juroszek MKS Istebna 9.53,0
3 Jonasz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka 10.17,3
4 Marcin Michałek MKS Istebna 10.22,8
5 Paweł Kawulok MKS Istebna 10.48,9
6 Jakub Czepczor NKS Trójwieś Beskidzka 11.27,5
7 Krzysztof Łacek NKS Trójwieś Beskidzka 11.37,8
8 Stanisław Boś WSS Wisła 13.33,2
9 Michał Skorupa KS Ski Team Wodzisław 13.59,2
10 Patrycjusz Wojtas NKS Trójwieś Beskidzka 16.55,2


Juniorzy E (rocznik 2008-2009) - dystans: 2 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Szymon Zawada MKS Istebna 9.20,2
2 Piotr Matuszny LKS Pogórze 9.30,3
3 Dariusz Słowioczek NKS Trójwieś Beskidzka 9.48,0
4 Mateusz Bury MKS Istebna 10.05,9
5 Szymon Szturc WSS Wisła 10.44,8
6 Samuel Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka 10.54,0
7 Paweł Probosz NKS Trójwieś Beskidzka 11.17,8


Juniorzy F (rocznik 2010 i młodsi) - dystans: 1,5 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Oskar Kremski KS Ski Team Wodzisław 6.36,1
2 Nikodem Czepczor NKS Trójwieś Beskidzka 6.56,0
3 Tomasz Kłoda WSS Wisła 8.42,9
4 Tobiasz Golik NKS Trójwieś Beskidzka 8.56,3



Grupy wiekowe nie wliczane do klasyfikacji Śląsko-Beskidzkiej Ligi Biegowej


Chłopcy (rocznik 2013) - dystans: 3 km techniką klasyczną ze startu wspólnego

1 Adam Puczok NKS Trójwieś Beskidzka 9.32,4
2 Kamil Kremski KS Ski Team Wodzisław 12.25,2





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności