www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II PUCHAR PREZESA ŚBZN W BIEGACH NA NARTOROLKACH 31/08/2020


Wczoraj na terenie Ośrodka Sportowego 'Jonidło' w Wiśle rozegrano w II Puchar Prezesa Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego w biegu na nartorolkach.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Martyna Michałek (MKS Istebna), Weronika Drelicharz (LKS Klimczok Bystra), Aleksandra Chrószcz (UMKS Marklowice), Lewna Wantulok (WSS Wisła), Dawid Pilch (WSS Wisła), Jonasz Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka), Mateusz Bury (MKS Istebna) oraz Nikodem Czepczor (NKS Trójwieś Beskidzka).


Wyniki:


Młodziczki (rocznik 2005-2006) - dystans: 5 km

1 Martyna Michałek MKS Istebna 12.36,1
2 Julia Rucka MKS Istebna 14.24,1
3 Laura Wantulok WSS Wisła 14.26,5
4 Elżbieta Zawada MKS Istebna 14.28,1
5 Marta Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka 14.35,0
6 Julia Jojko MKS Istebna 16.33,9
7 Emilia Piskowska KS Ski Team Wodzisław 16.41,1
8 Oliwia Miesiączek NKS Trójwieś Beskidzka 18.02,7
9 Oliwia Kowalska KS Ski Team Wodzisław 19.59,8
10 Julia Długi KS Ski Team Wodzisław 21.53,1


Młodzicy (rocznik 2005-2006) - dystans: 5 km

1 Dawid Pilch WSS Wisła 11.47,9
2 Przemysław Legierski NKS Trójwieś Beskidzka 12.13,4
3 Jakub Szkawran NKS Trójwieś Beskidzka 12.36,8
4 Kacper Solawa NKS Trójwieś Beskidzka 13.04,3
5 Piotr Szturc WSS Wisła 13.48,7
6 Piotr Pałka WSS Wisła 14.25,0
- Jakub Tomecki UMKS Marklowice DNF


Dziewczęta starsze  (rocznik 2007-2008) - dystans: 4 km

1 Weronika Drelicharz LKS Klimczok Bystra 12.09,4
2 Martyna Mańdok LKS Klimczok Bystra 12.17,7
3 Anna Pawlik LKS Klimczok Bystra 12.18,4
4 Olga Cieślar WSS Wisła 12.28,6
5 Martyna Rosiak LKS Klimczok Bystra 12.51,0
6 Teresa Brączek NKS Trójwieś Beskidzka 12.51,2
7 Noemi Haratyk MKS Istebna 12.57,3
8 Zuzanna Kohut NKS Trójwieś Beskidzka 13.02,2
9 Amelia Świecak LKS Klimczok Bystra 13.03,3
10 Wiktoria Kohut WSS Wisła 13.33,7
11 Maja Kubaczka WSS Wisła 13.58,7
12 Wiktoria Baszton KS Ski Team Wodzisław 15.01,8
13 Aisha Elbasuni WSS Wisła 15.48,1
14 Natalia Długi KS Ski Team Wodzisław 18.45,6


Chłopcy starsi (rocznik 2007-2008) - dystans: 4 km

1 Jonasz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka 11.04,8
2 Marcin Michałek MKS Istebna 11.19,4
3 Jan Probosz NKS Trójwieś Beskidzka 12.24,3
4 Jakub Czepczor NKS Trójwieś Beskidzka 12.30,4
5 Filip Juroszek NKS Trójwieś Beskidzka 12.58,6
6 Dariusz Słowioczek NKS Trójwieś Beskidzka 13.38,0
7 Krzysztof Łacek NKS Trójwieś Beskidzka 13.45,1
8 Stanisław Boś WSS Wisła 13.48,3
9 Szymon Szturc  WSS Wisła 14.20,6
- Szymon Zawada MKS Istebna DSQ


Dziewczęta młodsze (rocznik 2009-2010) - dystans: 3 km

1 Aleksandra Chrószcz UMKS Marklowice 7.23,0
2 Maja Strokosz MKS Istebna 7.38,1
3 Hanna Michałek MKS Istebna 7.45,1
4 Martyna Pietroszek KS Ski Team Wodzisław 7.46,5
5 Zuzanna Rucka MKS Istebna 7.58,0
6 Amelia Juroszek MKS Istebna 8.03,8
7 Zofia Paszkiewicz KS Ski Team Wodzisław 8.18,1
8 Judyta Nawrat UMKS Marklowice 8.24,1
9 Anna Smaga KS Ski Team Wodzisław 9.05,2
10 Oliwia Witek KS Ski Team Wodzisław 9.20,0
11 Olga Barczuk WSS Wisła 9.29,6
12 Milena Wisełka WSS Wisła 9.32,0
13 Ewa Ormańczyk WSS Wisła 9.57,0
14 Hanna Oskwarek UMKS Marklowice 10.05,6
15 Nadia Mańda UMKS Marklowice 11.18,3
16 Ida Gębala LKS Klimczok Bystra 11.34,3
17 Kinga Mańka UMKS Marklowice 18.35,2


Chłopcy młodsi (rocznik 2009-2010) - dystans: 3 km

1 Mateusz Bury MKS Istebna 7.37,1
2 Samuel Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka 8.07,4
3 Tomasz Cieślar WSS Wisła 8.12,4
4 Oskar Kremski KS Ski Team Wodzisław 8.33,9
5 Paweł Probosz NKS Trójwieś Beskidzka 9.21,9
6 Franciszek Małyjurek NKS Trójwieś Beskidzka 9.41,2


Nadzieje / Dziewczęta (rocznik 2011 i młodsze) - dystans: 1 km

1 Lena Wantulok WSS Wisła 2.46,6
2 Kaja Kohut WSS Wisła 3.49,8
3 Zuzanna Mańka UMKS Marklowice 6.46,7


Nadzieje / Chłopcy (rocznik 2011 i młodsi) - dystans: 1 km

1 Nikodem Czepczor NKS Trójwieś Beskidzka 2.26,9
2 Tobiasz Golik NKS Trójwieś Beskidzka 2.42,1



Poza konkurencją


Juniorzy młodsi (rocznik 2003-2004) - dystans: 5 km

1 Tomasz Wąsowicz WSS Wisła 11.49,2
2 Błażej Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka 12.53,9





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności