www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA REGIONALNA W BIEGACH NARCIARSKICH - II ZAWODY 18/01/2021


Wczoraj na trasach biegowych PZN Kubalonka rozegrano drugie w tym sezonie zawody Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej w biegach narciarskich.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Martyna Michałek (MKS Istebna), Kamila Haratyk (WSS Wisła), Maja Strokosz (MKS Istebna), Aleksandra Wojtyła (LKS Pogórze), Artur Baczyński (UMKS Marklowice), Jonasz Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka), Mateusz Bury (MKS Istebna) i Nikodem Czepczor (NKS Trójwieś Beskidzka) oraz Tomasz Wąsowicz (WSS Wisła).


Lista zwycięzców:


Młodziczki (rocznik 2005-2006) - dystans: 5 km techniką dowolną

1 Martyna Michałek MKS Istebna 19.16,4
2 Laura Wantulok WSS Wisła 21.10,6
3 Anna Milerská Ski Mosty 22.14,5


Młodzicy (rocznik 2005-2006) -  dystans: 5 km techniką dowolną

1 Artur Baczyński UMKS Marklowice 18.06,8
2 Dawid Pilch WSS Wisła 18.12,8
3 Jakub Szkawran NKS Trójwieś Beskidzka 19.06,4


Dziewczęta starsze (rocznik 2007-2008) - dystans: 3 km techniką dowolną

1 Kamila Haratyk WSS Wisła 9.54,6
2 Martyna Mańdok LKS Klimczok Bystra 10.26,3
3 Olga Cieślar WSS Wisła 10.27,4


Chłopcy starsi (rocznik 2007-2008) -  3 km techniką dowolną

1 Jonasz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka 9.34,3
2 Filip Juroszek NKS Trójwieś Beskidzka 9.53,0
3 Szymon Zawada MKS Istebna 10.28,1


Dziewczęta młodsze (rocznik 2009-2010) - dystans: 2,5 km techniką dowolną

1 Maja Strokosz MKS Istebna 11.55,4
2 Hanna Michałek MKS Istebna 12.02,2
3 Zuzanna Rucka MKS Istebna 12.02,3


Chłopcy młodsi (rocznik 2009-2010) -  dystans: 2,5 km techniką dowolną

1 Mateusz Bury MKS Istebna 11.39,8
2 Piotr Matuszny LKS Pogórze 12.04,2
3 Samuel Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka 12.27,0


Nadzieje / dziewczęta (rocznik 2011 i młodsze) - dystans 1,5 techniką dowolną 

1 Aleksandra Wojtyła LKS Pogórze 6.48,9
2 Lena Wantulok WSS Wisła 7.50,3
3 Lena Partyka MKS Istebna 9.19,5


Nadzieje / chłopcy (rocznik 2011 i młodsi) - dystans 1,5 techniką dowolną 

1 Nikodem Czepczor NKS Trójwieś Beskidzka 6.25,2
2 Tobiasz Golik NKS Trójwieś Beskidzka 6.53,4
3 Mikołaj Juroszek NKS Trójwieś Beskidzka 7.08,9


oraz

Open mężczyzn (rocznik 2004 i starsi) - dystans: 5 km techniką dowolną

1 Tomasz Wąsowicz WSS Wisła 17.38,8
2 Łukasz Cieślar WSS Wisła 19.28,7
3 Błażej Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka 20.24,6


Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/SBLR 2021 - 17_01_2021.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności