www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MPJ W BIEGACH NARCIARSKICH - MEDALE W SPRINTACH DRUŻYNOWYCH 22/02/2021


Dzisiejszymi sprintami drużynowymi techniką dowolną w Tomaszowie Lubelskim zakończyła się pierwsza część Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w biegach narciarskich.
Przypomnijmy, że w biegach indywidualnych (sprint techniką klasyczną oraz bieg interwałowy techniką klasyczną) nasi zawodnicy zdobyli sześć medali (cztery złote, srebrny i brązowy). Dzisiaj dołożyli kolejne dwa - złoty Kamila Idziniak i Zuzanna Fujak (NKS Trójwieś Beskidzka) oraz brązowy Tomasz Wąsowicz i Gabriel Boś (WSS Wisła).

Warto wspomnieć, że dla Zuzanny Fujak z Jastrzębia-Zdroju to trzeci złoty krążek w Tomaszowie Lubelskim.


Wyniki nieoficjalne:


Juniorzy (rocznik 2001-2002) - 6 x 1,2 km techniką dowolną

1 Robert Bugara
Sebastian Bruja
UKS Regle Kościelisko 20.14,2
2 Michał Gumieniak
Bartosz Cielniak
MULKS I Tomaszów Lubelski 20.20,2
3 Maciej Krajcer
Piotr Sobiczewski
UKS Rawa Siedlce 20.30,8
4 Jakub Ferenc
Dawid Ciećko
MULKS II Tomaszów Lubelski 21.15,3
5 Wojciech Wojtyła
Grzegorz Zawada
MKS Istebna 21.27,6
6 Dawid Nabrdalik
Jakub Juzeluk
MULKS III Tomaszów Lubelski 22.52,6


Juniorki młodsze (rocznik 2003-2004) - 6 x 1,2 km techniką dowolną

1 Kamila Idzinaik
Zuzanna Fujak
NKS Trójwieś Beskidzka I 24.37,5
2 Weronika Jarecka
Maria Jakubiec
LKS Klimczok I Bystra 25.15,5
3 Kaja Kłodowska
Oliwia Buśko
MKS Halicz Ustrzyki Dolne 25.22,6
4 Anna Kobielusz
Anna Probosz
MKS Istebna 25.22,8
5 Zofia Dusińska
Emilia Dobija
LKS Klimczok II Bystra 25.26,7
6 Karolina Tułazińska
Hanna Popko
UKS Hubal Białystok 26.16,4
. ... ... ...
8 Martyna Legierska
Oliwia Sroka
NKS Trójwieś Beskidzka II 27.17,9


Juniorzy młodsi (rocznik 2003-2004) - 6 x 1,2 km techniką dowolną

1 Jakub Kowalski
Kacper Fugiel
MKS Karkonosze I Jelenia Góra 21.22,8
2 Maciej Celej
Kamil Wójcik
UKS Regle Kościelisko 21.33,0
3 Tomasz Wąsowicz
Gabriel Boś
WSS Wisła 21.37,1
4 Błażej Haratyk
Łukasz Gazurek
NKS Trójwieś Beskidzka 21.46,8
5 Wojciech Nieścior
Emil Koper
MULKS Tomaszów Lubelski 22.06,9
6 Jakub Biskup 
Karol Maciejowski
MUKS Podkarpacie Jedlicze 22.48,6
. ... ... ...
DSQ Kamil Kajzar
Jan Zawada
MKS Istebna 22.10,2





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności