www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA REGIONALNA BIEGACH NARCIARSKICH - BIEG SYLWESTROWY 31/12/2021


Wczoraj na trasach biegowych PZN Kubalonka odbył się Bieg Sylwestrowy - pierwsze w tym sezonie zawody Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej w biegach narciarskich.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Laura Wantulok (WSS Wisła), Zuzanna Kohut (NKS Trójwieś Beskidzka), Julia Krężelok (MKS Istebna), Zuzanna Jarkulisz (UMKS Marklowice), Jonasz Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka), Filip Juroszek (NKS Trójwieś Beskidzka), Roman Halabrin (TJ Dolní Lomná), Mikołaj Juroszek (NKS Trójwieś Beskidzka) oraz Kamila Idziniak (NKS Trójwieś Beskidzka) i Tomasz Wąsowicz (WSS Wisła).


Lista zwycięzców:


Młodziczki (rocznik 2006-2007) - dystans: 5 km techniką dowolną

1 Laura Wantulok WSS Wisła 16.37,6
2 Kamila Haratyk WSS Wisła 17.04,3
3 Josefina Mládenková SK Valašské Meziříčí 17.33,5


Młodzicy (rocznik 2006-2007) -  dystans: 5 km techniką dowolną

1 Jonasz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka 15.13,3
2 Jakub Cieślar WSS Wisła 15.29,3
3 Damian Kantor TJ Dolní Lomná 15.47,8


Dziewczęta starsze (rocznik 2008-2009) - dystans: 2,5 km techniką dowolną

1 Zuzanna Kohut NKS Trójwieś Beskidzka 7.23,3
2 Tereza Riedlová SK Valašské Meziříčí 7.25,3
3 Kinga Gazurek MKS Istebna 7.26,3


Chłopcy starsi (rocznik 2008-2009) -  dystans: 2,5 km techniką dowolną

1 Filip Juroszek NKS Trójwieś Beskidzka 6.23,4
2 Szymon Zawada MKS Istebna 6.40,4
3 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra 7.00,9


Dziewczęta młodsze (rocznik 2010-2011) - dystans: 2 km techniką dowolną

1 Julia Krężelok MKS Istebna 7.28,4
2 Zuzanna Rucka MKS Istebna 7.28,6
3 Amelia Juroszek MKS Istebna 7.35,4


Chłopcy młodsi (rocznik 2010-2011) -  dystans: 2 km techniką dowolną

1 Roman Halabrin TJ Dolní Lomná 7.16,7
2 Samuel Mitrenga TJ Dolní Lomná 8.05,5
3 Ondřej Pop SK Valašské Meziříčí 8.08,3


Nadzieje / dziewczęta (rocznik 2012 i młodsze) - dystans 1,5 techniką dowolną 

1 Zuzanna Jarkulisz UMKS Marklowice 6.48,8
2 Milena Legierska MKS Istebna 7.08,0
3 Oliwia Michałek MKS Istebna 7.41,1


Nadzieje / chłopcy (rocznik 2012 i młodsi) - dystans 1,5 techniką dowolną 

1 Mikołaj Juroszek NKS Trójwieś Beskidzka 6.01,6
2 Bogusław Koniecki NKS Trójwieś Beskidzka 6.56,1
3 Xavier Wantulok   7.13,0


oraz


Open kobiet (rocznik 2005 i starsze) - dystans: 5 km techniką dowolną

1 Kamila Idziniak NKS Trójwieś Beskidzka 15.44,5
2 Emilia Dobija LKS Klimczok Bystra 16.27,1
3 Anna Milerska Ski Mosty 16.35,3


Open mężczyzn (rocznik 2005 i starsi) - dystans: 5 km techniką dowolną

1 Tomasz Wąsowicz WSS Wisła 13.58,1
2 Artur Baczyński UMKS Marklowice 14.59,7
3 Przemysław Legierski NKS Trójwieś Beskidzka 14.59,8


Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Bieg Sylwestrowy - 30_12_2021.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności