www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH NARCIARSKICH
NASI BIEGACZE BEZ MEDALU W SPRINTACH
03/02/2005


Wczoraj na trasach biegowych C.O.S. Istebna Kubalonka odbyła się pierwsza konkurencja Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich - sprint.
W konkurencji seniorek na dystansie 1,3 km stylem klasycznym wygrała faworytka imprezy Justyna Kowalczyk (AZS AWF Katowice), natomiast w rywalizacji mężczyzn na tym samym dystansie najlepszy był triumfator niedzielnego XXX Biegu Narciarskiego 'O Istebniański Bruclik', Janusz Krężelok (AZS AWF Katowice).
Najlepszy z naszych zawodników Mariusz Zowada zwyciężył w małym finale i uplasował się na piatym miejscu. Ósme miejsce zajął Sławomir Dziedzic (NKS Trójwieś Beskidzka).

Wyniki:

Kobiety

Finał 'A'
1. Justyna Kowalczyk (AZS AWF Katowice)
2. Agnieszka Szymańczak (AZS AWF Katowice)
3. Kornelia Marek (AZS AWF Katowice)
4. Weronika Przyczynek (AZS AWF Katowice)

Finał 'B'
5. Małgorzata Jamróz (LKS Wiśniowa)
6. Monika Napora (LKS Witów Mszana Górna)
7. Alicja Mrowca (KS Maraton Mszana Dolna)
8. Urszula Zapotoczna (LKS Poroniec Poronin)

9. Paulina Maciuszek (AZS Zakopane)
10. Karolina Chramiec (AZS Zakopane)
11. Małgorzata Sroka (LKS Witów Mszana Górna)
12. Katarzyna Gucia (LKS Witów Mszana Górna)
13. Dominika Parniewicz (KS Maraton Mszana Dolna)
14. Izabela Partyka (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)
15. Magdalena Handermander (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)
16. Marta Majoch (AZS Zakopane)

17. Anna Bubula (LKS Wiśniowa)
18. Krystyna Węglarz (LKS Witów Mszana Górna)
19. Urszula Urban (UKS Hubal Białystok)
20. Anna Ogiela (LKS Witów Mszana Górna)
21. Anna Kuliś (LKS Witów Mszana Górna)
22. Katarzyna Dakowicz (UKS Hubal Białystok)

Eliminacje:
1. Justyna Kowalczyk (AZS AWF Katowice) - 4.03,9
2. Agnieszka Szymańczak (AZS AWF Katowice) - 4.24,4
3. Kornelia Marek (AZS AWF Katowice) - 4.29,1
4. Weroniak Przyczynek (AZS AWF Katowice) - 4.31,1
5. Małgorzata Jamróz (LKS Wiśniowa) - 4.40,2
6. Monika Napora (LKS Witów Mszana Górna) - 4.42,4
7. Paulina Maciuszek (AZS Zakopane) - 4.48,1
8. Dominika Parniewicz (KS Maraton Mszana Dolna) - 4.49,0
9. Alicja Mrowca (KS Maraton Mszana Dolna) - 4.49,9
10. Urszula Zapotoczna (LKS Poroniec Poronin) - 4.50,3
11. Karolina Chramiec (AZS Zakopane) - 4.51,1
12. Małgorzata Sroka (LKS Witów Mszana Górna) - 5.07,9
13. Izabela Partyka (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 5.10,8
14. Magdalena Handermander (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 5.10,8
15. Marta Majoch (AZS Zakopane) - 5.11,2
16. Katarzyna Gucia (LKS Witów Mszana Górna) - 5.13,4
17. Anna Bubula (LKS Wiśniowa) - 5.24,7
18. Krystyna Węglarz (LKS Witów Mszana Górna) - 5.27,1
19. Urszula Urban (UKS Hubal Białystok) - 5.47,1
20. Anna Ogiela (LKS Witów Mszana Górna) - 5.47,5
21. Anna Kuliś (LKS Witów Mszana Górna) - 6.10,1
22. Katarzyna Dakowicz (UKS Hubal Białystok) - 6.19,1


Mężczyźni

Finał 'A'
1. Janusz Krężelok (AZS AWF Katowice)
2. Maciej Kreczmer (AZS AWF Katowice)
3. Piotr Kocoń (AZS AWF Katowice)
4. Paweł Fundanicz (AZS AWF Katowice)

Finał 'B'
5. Mariusz Zowada (AZS AWF Katowice)
6. Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)
7. Mateusz Nuciak (LKS Poroniec Poronin)
8. Sławomir Dziedzic (MKS Trójwieś Beskidzka)

9. Andrzej Michałek (AZS AWF Katowice)
10. Rafał Węgrzyn (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)
11. Marcin Branas (LKS Poroniec Poronin)
12. Łukasz Kunc Jasiński (AZS Zakopane)
13. Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze)
14. Mariusz Hluchnik (UMKS Marklowice)
15. Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka)
16. Wojciech Biskup (AZS Zakopane)

17. Piotr Tkacz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)
18. Dawid Waluś (AZS AWF Katowice)
19. Szymon Zubek (AZS Zakopane)
20. Grzegorz Kucek (AZS Zakopane)
21. Artur Smuda (UMKS Marklowice)
22. Daniel Iwanowski (UKS Hubal Białystok)
23. Tomasz Halibart (LKS Poroniec Poronin)
24. Patryk Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)
25. Adrian Hajduk (MKS Sudety Kamienna Góra)
26. Marcin Szlegier (SN Klasyk Warszawa)
27. Stanisław Jarząbek (LKS Poroniec Poronin)
28. Robert Pawica (MKS Istebna)
29. Wiktor Kubiński (LKS Poroniec Poronin)
30. Mariusz Dunaj (MUKS Podkarpacie Jedlicze)
31. Krzysztof Skorupa (MKS Wodzisław Śl.)
32. Tomasz Saran (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)
33. Karol Zieliński (MKS Karkonosze Jelenia Góra)
34. Łukasz Loba (MKS Karkonosze Jelenia Góra)
35. Wojciech Węglarz (LKS Witów Mszana Górna)
36. Robert Sproch (MKS Karknowsze Jelenia Góra)
37. Paweł Urban (UKS Hubal Białystok)
38. Marek Balicki (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

Elimnacje:
1. Maciej Kreczmer (AZS AWF Katowice) - 3.27,7
2. Piotr Kocoń (AZS AWF Katowice) - 3.38,2
3. Andrzej Michałek (AZS AWF Katowice) - 3.39,2
4. Janusz Krężelok (AZS AWF Katowice) - 3.42,4
5. Mariusz Zowada (AZS Katowice) - 3.44,3
6. Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 3.46,1
7. Paweł Fundanicz (AZS AWF Katowice) - 3.46,4
8. Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze) - 3.47,2
9. Rafał Węgrzyn (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 3.48,5
10. Marcin Branas (LKS Poroniec Poronin) - 3.48,9
11. Mariusz Hluchnik (UMKS Marklowice) - 3.50,9
12. Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 3.51,2
13. Łukasz Kunc Jasiński (AZS Zakopane) - 3.51,8
14. Sławomir Dziedzic (NKS Trójwieś Beskidzka) - 3.52,3
16. Wojciech Biskup (AZS Zakopane) - 3.52,7
16. Mateusz Nuciak (LKS Poroniec Poronin) - 3.53,3
17. Piotr Tkacz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 3.55,2
18. Dawid Waluś (AZS AWF Katowice) - 3.55,3
19. Szymon Zubek (AZS Zakopane) - 3.59,0
20. Grzegorz Kucek (AZS Zakopane) - 3.59,1
21. Artur Smuda (UMKS Marklowice) - 4.02,2
22. Daniel Iwanowski (UKS Hubal Białystok) - 4.02,3
23. Tomasz Halibart (LKS Poroniec Poronin) - 4.03,2
24. Patryk Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 4.03,4
25. Adrian Hajduk (MKS Sudety Kamienna Góra) - 4.03,6
26. Marcin Szlegier (SN Klasyk Warszawa) - 4.08,4
27. Stanisław Jarząbek (LKS Poroniec Poronin) - 4.08,7
28. Robert Pawica (MKS Istebna) - 4.09,2
29. Wiktor Kubiński (LKS Poroniec Poronin) - 4.11,7
30. Mariusz Dunaj (MUKS Podkarpacie Jedlicze) - 4.12,0
31. Krzysztof Skorupa (MKS Wodzisław Śl.) - 4.12,3
32. Tomasz Saran (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 4.13,6
33. Karol Zieliński (MKS Karkonosze Jelenia Góra) - 4.20,6
34. Łukasz Loba (MKS Karkonosze Jelenia Góra) - 4.23,0
35. Wojciech Węglarz (LKS Witów Mszana Górna) - 4.25,0
36. Robert Sproch (MKS Karknowsze Jelenia Góra) - 4.25,4
37. Paweł Urban (UKS Hubal Białystok) - 4.29,5
38. Marek Balicki (MKS Karkonosze Jelenia Góra) - 4.34,6




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.