www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH NARCIARSKICH
BRĄZOWY MEDAL ARKADIUSZA MAŁYJURKA
07/02/2005


Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka) zajął wczoraj trzecie miejsce biegu na dystansie 30 km stylem dowolnym - ostatniej konkurencji Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich, które odbyły się na trasach biegowych C.O.S Istebna Kubalonka.
Zwyciężył faworyt imprezy Janusz Krężelok (AZS AWF Katowice).

W biegu kobiet na dystansie 15 km stylem dowolnym wygrała Kornelia Marek (AZS AWF Katowice). Szóste miejsce zajęła koleżanka klubowa Arka, Weronika Kubalok.

Nasi zawodnicy podczas tegorocznych mistrzostw kraju zdobyli dwa medale indywidualne, oba brązowe - pierwszy Andrzej Michałek (AZS AWF Katowice) w biegu na dystansie 10 km stylem klasycznym, a drugi Małyjurek.
Ponadto Michałek i Piotr Śliwka wywalczyli w barwach AZS AWF Katowice złoty medal w biegu drużynowym 4 x 10 km, natomiast Arkadiusz Małyjurek wespół ze swymi kolegami z Trójwsi Beskidzkiej Mariuszem Michałkiem, Sławomirem Dziedzicem i Sławomirem Jałowiczorem srebrny medal w tym samym biegu.

Wyniki:

Kobiety - 15 km stylem dowolnym
PK Irina Terentjewa (Litwa) - 44.56,0
1. Kornelia Marek (AZS AWF Katowice) - 48.45,5
2. Weronika Przyczynek (AZS AWF Katowice) - 48.53,3
3. Urszula Zapotoczna (LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane) - 50.25,0
4. Agnieszka Szymańczak (AZS AWF Katowice) - 51.55,8
5. Monika Napora (LKS Witów Mszana Górna) - 53.01,7
6. Weronika Kubalok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 53.31,4
7. Małgorzata Kleszczyńska (MULKS Tomaszów Mazowiecki) - 57.38,2
8. Magdalena Handermander (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 58.12,7
9. Małgorzata Sroka (LKS Witów Mszana Górna) - 58.29,4
10. Karolina Krężelok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 58.31,9
11. Katarzyna Gucia (LKS Witów Mszana Górna) - 59.40,2
12. Izabela Partyka (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 1:00.23,3
13. Krystyna Węglarz (LKS Witów Mszana Górna) - 1:01.08,6
14. Anna Ogiela (LKS Witów Mszana Górna) - 1:01.47,8

Mężczyźni - 30 km stylem dowolnym
1.Janusz Krężelok (AZS AWF Katowice) - 1:25.28,5
2. Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 1:26.43,9
3. Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 1:28.04,0
4. Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze) - 1:28.18,2
5. Rafał Węgrzyn (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 1:28.46,5
6. Mariusz Hluchnik (UMKS Marklowice) - 1:29.57,1
7. Andrzej Michałek (AZS AWF Katowice) - 1:30.37,6
8. Bogusław Gracz (LKS Poroniec Poronin) - 1:31.07,1
9. Wiktor Kubiński (LKS Poroniec Poronin) - 1:31.09,4
10. Mateusz Nuciak (LKS Poroniec Poronin) - 1:31.51,6
11. Paweł Fundanicz (AZS AWF Katowice) - 1:32.08,7
12. Mariusz Zowada (AZS AWF Katowice) - 1:32.08,7
13. Marcin Branas (LKS Poroniec Poronin) - 1:33.58,7
14. Tomasz Halibart (LKS Poroniec Poronin) - 1:34.20,7
15. Daniel Iwanowski (UKS Hubal Białystok) - 1:35.50,7
16. Dawid Waluś (AZS AWF Katowice) - 1:37.01,8
17. Grzegorz Kucek (AZS Zakopane) - 1:37.04,0
18. Mateusz Salwa (LKS Skała Tumlin) - 1:39.32,3
19. Artur Łukasik (LUKS Nowosądeczanin Nowy Sącz) - 1:40.23,8
20. Wojciech Węglarz (LKS Witów Mszana Górna) - 1:41.03,4
PK. Aleksej Novoselskij (Litwa) - 1:41.26,7
21. Szymon Zubek (AZS Zakopane) - 1:41.41,0
22. Patryk Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 1:41.52,9
23. Robert Pawlica (MKS Istebna) - 1:42.11,3
24. Paweł Urban (UKS Hubal Białystok) - 1:43.01,5
25. Michał Stefański (LKS Skała Tumlin) - 1:43.34,5
26. Tomasz Saran (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 1:51.05,5
Adrian Hajduk (MKS Sudety Kamienna Góra) - DNF
Piotr Śliwka (AZS AWF Katowice) - DNF


Juniorki - 15 km stylem dowolnym
1. Kornelia Marek (AZS AWF Katowice) - 48.45,5
3. Urszula Zapotoczna (LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane) - 50.25,0
4. Monika Napora (LKS Witów Mszana Górna) - 53.01,7
4. Weronika Kubalok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 53.31,4
5. Małgorzata Kleszczyńska (MULKS Tomaszów Mazowiecki) - 57.38,2
6. Magdalena Handermander (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 58.12,7
7. Małgorzata Sroka (LKS Witów Mszana Górna) - 58.29,4
8. Karolina Krężelok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 58.31,9
9. Katarzyna Gucia (LKS Witów Mszana Górna) - 59.40,2
10. Izabela Partyka (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 1:00.23,3
11. Krystyna Węglarz (LKS Witów Mszana Górna) - 1:01.08,6
12. Anna Ogiela (LKS Witów Mszana Górna) - 1:01.47,8
13. Magdalena Furman (MULKS Tomaszów Mazowiecki) - 1:03.37,7
14. Magdalena Michałek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 1:04.25,6
15. Marta Grzebisz (UKS Rawa Siedlce) - 1:08.10,0

Juniorzy - 30 km stylem dowolnym
1. Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 1:26.43,9
2. Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze) - 1:28.18,2
3. Mariusz Hluchnik (UMKS Marklowice) - 1:29.57,1
4. Wiktor Kubiński (LKS Poroniec Poronin) - 1:31.09,4
5. Mateusz Nuciak (LKS Poroniec Poronin) - 1:31.51,6
6. Paweł Fundanicz (AZS AWF Katowice) - 1:32.08,7
7. Mariusz Zowada (AZS AWF Katowice) - 1:32.08,7
8. Marcin Branas (LKS Poroniec Poronin) - 1:33.58,7
9. Tomasz Halibart (LKS Poroniec Poronin) - 1:34.20,7
10. Daniel Iwanowski (UKS Hubal Białystok) - 1:35.50,7
11. Dawid Waluś (AZS AWF Katowice) - 1:37.01,8
12. Grzegorz Kucek (AZS Zakopane) - 1:37.04,0
13. Mateusz Salwa (LKS Skała Tumlin) - 1:39.32,3
14. Artur Łukasik (LUKS Nowosądeczanin Nowy Sącz) - 1:40.23,8
15. Szymon Zubek (AZS Zakopane) - 1:41.41,0
16. Patryk Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 1:41.52,9
17. Robert Pawlica (MKS Istebna) - 1:42.11,3
18. Michał Stefański (LKS Skała Tumlin) - 1:43.34,5
19. Mariusz Dunaj (MUKS Podkarpacie Jedlicze) - 1:48.25,5
20. Kosma Korkosz (MULKS Tomaszów Lubelski) - 1:50.20,9
21. Damian Korkosz (MULKS Tomaszów Lubelski) - 1:59.17,7
22. Marcin Gromek (MULKS Tomaszów Lubelski) - 2:15.21,5




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.