www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MP W NARCIARSTWIE BIEGOWYM
SZTAFETY DLA AZS AWF KATOWICE
22/01/2006


Byli zawodnicy Wisły Ustronianki Dawid Waluś i Piotr Śliwka reprezentujący barwy AZS-u AWF Katowice wywalczyli wczoraj na Kubalonce złote medale mistrzostw Polski w narciarstwie biegowych w biegach sztafetowych.
W ekipie z Katowic obok Walusia i Śliwki biegli również Mariusz Hluchnik i Janusz Krężelok, dla którego był to trzeci złoty krążek na tych mistrzostwach.

Wyniki:


Seniorki - 4 x 5 km (łączony)

1. AZS AWF Katowice - 1:14.50,9
Weronika Przyczynek - 0:19,24,1 (1)
Kornelia Marek - 0:18,26,4 (1)
Małgorzata Kleszczyńska - 0:19.55,0 (3)
Sylwia Jaśkowiec - 0:17.05,4 (1)

2. LKS Witów Mszana Górna - 1:19.27,5
Paulina Maciuszek - 0:20.36,3 (4)
Joanna Rapta - 0:19.35,8 (2)
Anna Trybuła - 0:19.12,2 (2)
Monika Napora - 0:20.03,2 (5)

3. MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 1:19.55,7
Ewelina Marcisz - 0:21.27,8 (5)
Katarzyna Horodejczuk - 0:22.27,3 (4)
Marcelina Marcisz - 0:18.09,8 (1)
Monika Długa - 0:17.50,8 (3)

4. UKS Rawa Siedlce - 1:20.26,2
Aleksandra Prekurat - 0:19.39,5 (2)
Patrycja Szwed - 0:23.06,6 (5)
Katarzyna Iskra - 0:20.00,7 (4)
Anna Staręga - 0:17.39,4 (2)

5. UMKS Marklowice - 1:21.53,8
Martyna Nitner - 0:20.18,0 (3)
Magdalena Budniewska - 0:21.04,9 (3)
Magdalena Krypczyk - 0:21.33,4 (5)
Agata Marek - 0:18.57,5 (4)


Seniorzy - 4 x 10 (łączony)

1. AZS AWF Katowice - 2:08.37,6
Mariusz Hluchnik - 0:33.13,9 (1)
Piotr Śliwka - 0:33.51,9 (3)
Dawid Waluś - 0:31.38,0 (2)
Janusz Krężelok - 0:29,53,8 (1)

2. MKS Halicz I Ustrzyki Dolne - 2:11.25,2
Bartosz Fundanicz - 0:33,14,7 (2)
Piotr Tkacz - 0.33,50,6 (2)
Rafał Węgrzyn - 0:31.24,6 (1)
Kamil Fundanicz - 0:32,55,3 (3)

3. LKS Poroniec I Poronin - 2:14.34,7
Marcin Branas - 0:34.11,8 (4)
Bogusław Gracz - 0:33.48,1 (1)
Józef Tatar - 0:32.57,5 (4)
Andrzej Leśnik - 0:33.37,3 (5)

4. AZS Zakopane - 2:17.43,0
Adam Kwak - 0:34.22,4 (5)
Piotr Kumorek - 0:35.55,9 (6)
Wojciech Biskup - 0:33.44,7 (3)
Grzegorz Kucek - 0:34.16,4 (7)

5. UMKS Marklowice - 2:18.07,5
Dawid Szczęsny - 0:36.00,0 (8)
Artur Smuda - 0:35.53,9 (4)
Artur Radecki - 0:33.24,1 (5)
Krzysztof Hluchnik - 032.48,6 (2)

6. LKS Poroniec II Poronin - 2:22.00,8
Wiktor Kubiński - 0:34.43,0 (7)
Tomasz Halibart - 0:36.43,3 (5)
Jakub Szostak - 0:37.26,5 (7)
Stanisław Jarząbek - 0:33.08,0 (4)

7. MKS Halicz II Ustrzyki Dolne - 2:27,19,7
Daniel Sas - 0:34.32,5 (6)
Tomasz Saran - 0:37.59,8 (7)
Patryk Fundanicz - 0:36.34,0 (6)
Damian Płaczek - 0:36.13,4 (9)

8. UKS Rawa Siedlce - 2:29.12,0
Maciej Staręga - 0:33.28,0 (3)
Artur Boryń - 0:41.36,2 (10)
Paweł Kulik - 0:38.45,5 (8)
Radosław Popławski - 0:35.22,3 (8)

9. LKS Witów Mszana Górna - 2:29.20,6
Jakub Trybuła - 0:36.53,4 (9)
Dominik Zapała - 0:38.40,9 (8)
Wojciech Węglarz - 0:39.54,4 (9)
Bartłomiej Trybuła - 0:33.51,9 (6)

10. MKS Wodzisław Śl. - 2:42.43,7
Krzysztof Ronkiewicz - 0:37.38,1 (10)
Krzysztof Skorupa - 0:40.51,1 (9)
Kazimierz Froncek - 0:41.26,7 (10)
Marcin Wełniak - 0:42.47,8 (10)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności