www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PIOTR ŚLIWKA DRUGI W BIEGU PIASTÓW 06/03/2006


Reprezentanci Czech Tomáš Jakoubek oraz Zuzana Kocumová zwyciężyli w XXX Narciarskim Biegu Piastów na dystansie 50 km stylem klasycznym.
W sobotnim biegu, który miał miejsca w Jakuszycach, znakomicie spisał się Piotr Śliwka z Ustronia, który finiszował na drugim miejscu. Dzięki temu zdobył złoty medal mistrzostw Polski na 'pięćdziesiątce'.
Dobrze spisali się również inni nasi zawodnicy, ale słowa uznania należą się przede wszystkim Pawłowi Gorzołce z Jaworzynki, który zajął trzecie miejsce w kategorii mężczyzn (61-70 lat), a w klasyfikacji generalnej uplasował się na osiemdziesiątej ósmej pozycji.

Również na dystansie 30 km stylem klasycznym nasz zawodnik uplasował się na drugim miejscu w 'generalce'. Był nim Piotr Michałek z Jaworzynki, który przegrał jedynie z Arkadiuszem Gorzołkiem z Nowej Rudy.
Trzecie miejsce w gronie mężczyzn rocznika 1926-35 zajął Roman Szczotka z Górek Wielkich.

Drugie dnia zawodów narciarze rywalizowali techniką dowolną. Tu także nasz zawodnik stanął na podium, a był nim Krzysztof Skorupa z Gołkowic - drugi w biegu na 10 km.


Wyniki:


Bieg na 50 km techniką klasyczną (04.03.2006)

Klasyfikacja generalna

1Tomas JakoubekCzechy2:47.02,3
2Piotr ŚliwkaUstroń2:47.41,5
3Dan SlachtaCzechy2:47.49,7
4Tomasz KałużnyJelenia Góry2:47.50,8
5Andreas MoeseNiemcy2:47.58,9
6Piotr KocońZlatna2:48.21,0
7Jakub MrozińskiJelenia Góra2:48.26,9
8Bogusław GraczLKS Poroniec Poronin2:48.39,1
9Ralf GrosseNiemcy2:49.03,4
10Rafał WęgrzynMKS Halicz Ustrzyki Dolne2:49.45,0
..........
15Dawid WaluśAZS AWF Katowice2:51.33,7
19Arkadiusz MałyjurekJaworzynka2:55.56,6
68Krzysztof SkorupaGołkowice3:15.13,0
88Paweł GorzołkaJaworzynka3:21.12,8
115Józef JuroszekKoniaków3:27.37,5
155Stanisław GorzołkaUstroń3:36.11,2
216Marek AdamczykJastrzębie Zdrój3:51.09,6
288Eugeniusz GorzołkaJaworzynka4:06.45,3
304Wojciech SokulskiJastrzębie Zdrój4:09.15,6
535Adolf GarncarzUstroń4:58.04,2
628Bogdan WiśniewskiCieszyn5:18.16,1
705Jan TurońWisła5:40.01,9
778Małgorzata AdamczykJastrzębie Zdrój6:11.00,5
795Andrzej GeorgCieszyn6:21.33,5

Ukończyło 859 zawodników


Kobiety - rocznik 1976-87

1Zuzana KocumovaCzechy2:58.50,3
2Kornelia MarekAZS AWF Katowice3:18.36,8
3Monika NaporaLKS Witów Mszana Górna3:27.41,3
..........
13Małgorzata AdamczykJastrzębie Zdrój6:11.00,5


Mężczyźni - rocznik 1976-87

1Tomas JakoubekCzechy2:47.02,3
2Piotr ŚliwkaUstroń2:47.41,5
3Dan SlachtaCzechy2:47.49,7
..........
11Dawid WaluśAZS AWF Katowice2:51.33,7
14Arkadiusz MałyjurekJaworzynka2:55.56,6
26Krzysztof SkorupaGołkowice3:15.13,0
52Wojciech SokulskiJastrzębie Zdrój4:09.15,6


Mężczyźni - rocznik 1966-75

1Piotr KocońZlatna2:48.21,0
2Jakub MrozińskiJelenia Góra2:48.26,9
3Rene SikoraCzechy2:50.05,8
..........
27Józef JuroszekKoniaków3:27.37,5
35Stanisław GorzołkaUstroń3:36.11,2
47Marek AdamczykJastrzębie Zdrój3:51.09,6
64Eugeniusz GorzołkaJaworzynka4:06.45,3


Mężczyźni - rocznik 1956-65

1Sławomir KulejJelenia Góra2:50.37,7
2Valery PietrysienkoBiałoruś2:55.27,5
3Miroslav BalatkaCzechy2:56.22,1
..........
145Adolf GarncarzUstroń4:58.04,2
177Bogdan WiśniewskiCieszyn5:18.16,1
189Jan TurońWisła5:40.01,9


Mężczyźni - rocznik 1946-55

1Jaroslav BalatkaCzechy2:58.07,3
2Zbynek ZellerCzechy3:04.22,3
3Cestim StampachCzechy3:04.53,1
..........
203Andrzej GeorgCieszyn6:21.33,5


Mężczyźni - rocznik 1936-45

1Sten-Helge JohnsenNorwegia3.06.25,7
2Miroslav KocumCzechy3.10.52,7
3Paweł GorzołkaJaworzynka3:21.12,8




Bieg na 30 km techniką klasyczną (04.03.2006)

Klasyfikacja generalna

1Arkadiusz GorzołekNowa Ruda1:47.02,0
2Piotr MichałekJaworzynka1:52.19,2
3Tomas HudinaCzechy1:53.31,5
4Jens HulgaardDania1:55.16,6
5Jiri BarosCzechy1:57.31,8
6Tomáš DivinCzechy1:59.31,9
7Jiri Baros SrCzechy1:59.35,6
8Casper-Bruun HansenDania2:01.00,3
9Wiktor AdamaitisLitwa2:04.25,9
10Marek MurzynKraków2:04.34,2
..........
33Kazimierz KawikBrenna2:19.31,8
128Roman SzczotkaGórki Wielkie2:50.56,1
212Andrzej NowińskiUstroń3:08.49,2
272Jacek GuziurJaworze3:20.36,7
308Korneliusz KapołkaUstroń3:23.39,8
345Roman SikoraJaworze3:28.00,8

Ukończyło 867 zawodników


Mężczyźni - rocznik 1956-65

1Jiri Baros SrCzechy1:59.35,6
2Antoni BaduraKopaniec2:09.34,1
3Mieczysław SkowronJelenia Góra2:10.02,0
..........
7Kazimierz KawikBrenna2:19.31,8
45Andrzej NowińskiUstroń3:08.49,2
75Roman SikoraJaworze3:28.00,8


Mężczyźni - rocznik 1946-55

1Alois HodinaCzechy2:15.52,7
2Jindrich VlasatyCzechy2:21.00,7
3Jiri FisnarCzechy2:21.17,4
..........
58Korneliusz KapołkaUstroń3:23.39,8


Mężczyźni - rocznik 1926-35

1Zbigniew TraczŁasko2:36.34,5
2Vladimir SyrovatskyCzechy2:48.07,0
3Roman SzczotkaGórki Wielkie2:50.56,1




Bieg na 10 km techniką klasyczną (04.03.2006)

Klasyfikacja generalna

1Andrew YoungSzkocja0:48.39,7
2Jiri Fajstauer JrCzechy0:48.51,2
3Bartosz KotasObrzędy Górne0:49.34,7
4Alastair DuncanSzkocja0:49.36,9
5Przemysław PastorWysowa Zdrój0:49.44,0
6Tomasz SzeremetaWojtkowo0:52.51,8
7Milan VotocekCzechy0:52.59,3
8Szymon CetnarskiRymanów0:53.28,0
9Adrian BańduraKopaniec0:53.39,2
10Andrzej DziedzickiPrzemyśl0:55.02,7

Ukończyło 428 zawodników



Bieg na 25 km techniką dowolną (05.03.2006)

Klasyfikacja generalna

1Jakub MrozińskiJelenia Góra1:24.08,2
2Mariusz LejaBorówno1:24.11,2
3Arkadiusz OgorzałekNowa Ruda1:25.46,8
4Marius RindzewiciusLitwa1:25.46,8
5Grzegorz BrilJedlicze1:27.02,8
6David KravacekNiemcy1:27.10,5
7Silvio ClemenzNiemcy1:27.29,4
8David KarvacekCzechy1:27.41,5
9Rene SikoraCzechy1:27.44,3
10Tomas CadaCzechy1:27.47,0
..........
65Józef JuroszekKoniaków1:43.12,2
217Adolf GarncarzUstroń2:14.48,6

Ukończyło 416 zawodników


Mężczyźni - rocznik 1966-75

1Jakub MrozińskiJelenia Góra1:24.08,2
2Arkadiusz OgorzałekNowa Ruda1:25.46,8
6David KravacekNiemcy1:27.10,5
..........
15Józef JuroszekKoniaków1:43.12,2


Mężczyźni - rocznik 1956-65

1Tomas CadaCzechy1:27.47,0
2Jozef BlazekCzechy1:33.59,6
3Frank GrosseNiemcy1:34.03,5
..........
38Adolf GarncarzUstroń2:14.48,6




Bieg na 10 km techniką dowolną (05.03.2006)

Klasyfikacja generalna

1Andrew YoungSzkocja0:40.41,8
2Krzysztof SkorupaGołkowice0:42.17,1
3Alastair DuncanSzkocja0:43.27,0
4Martin JundrisekCzechy0:48.09,9
5Krzysztof MyszkowskiKartuzy0:49.03,9
6Andrea JindriskovaCzechy0:49.05,0
7Marcin SkierkaKartuzy0:52.11,1
8Łukasz RdzanekSulęcin0:52.18,6
9Krzysztof KoselskiLubliniec0:53.26,3
10Grzegorz GrothKartuzy0:53.35,0

Ukończyło 148 zawodników


Mężczyźni - rocznik 1976-87

1Krzysztof SkorupaGołkowice0:42.17,1
2Piotr SawickiSulęcin1:01.38,8
3Piotr ŁukasikPrzygodzice1:15.24,1










Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.