www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II BIEG BARBÓRKOWY W RYBNIKU 07/12/2006


Damian Zawierucha zajął drugie, a jego kuzyn Jerzy Zawierucha trzecie miejsce w II Biegu Barbórkowym, który odbył się w minioną niedzielę w Rybniku.
Biegacze z Jastrzębia Zdroju ulegli jedynie Tomaszowi Chwawawko z Dębna, który na przebiegnięcie dystansu 10 kilometrów potrzebował 32 minut i 3 sekund.

Warto wspomnieć, że Jerzy Zawierucha triumfował w rywalizacji górników.


Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Tomasz ChawawkoDębno32.03,3
2Damian ZawieruchaChemia-Hurt Rybnik32.14,1
3Jerzy ZawieruchaChemia-Hurt Rybnik32.33,2
4Mirosław GołębiowskiChemia-Hurt Rybnik32.52,4
5Tomasz WilczyńskiOleśnica33.09,0
6Wojciech BaczyńskiChemia-Hurt Rybnik33.25,8
7Maciej CieślarLKS Pogórze33.42,2
8Mikołaj BojkaJarocin34.11,0
9Janusz WójcikRaba Wyżna34.25,3
10Stanisław CembrzyńskiJaworzno34.38,9
..........
19Robert CzerwińskiKB MOSiR Jastrzębie35.52,4
40Maksymilian GrzelczakKB MOSiR Jastrzębie38.36,1
41Aneta SuwajKB MOSiR Jastrzębie38.46,3
61Paweł GorzołkaJaworzynka40.34,8
82Stanisław GorzołkaUstroń42.14,9
98Arkadiusz NaruszewiczJastrzębie Zdrój43.19,6
109Krzysztof SkorupaGołkowice44.11,4
111Mirosław PiłatowskiKB MOSiR Jastrzębie44.17,1
219Franciszek PasternyUstroń59.16,3
231Natalia PszczółkaBażanowice1:06.02,4



Kategoria K-1 (16-29 lat)

1Katarzyna CzyżRuda Śląska37.36,6
2Aneta SuwajKB MOSiR Jastrzębie38.46,3
3Ewa KucharskaPszczyna38.46,3
..........
18Natalia PszczółkaBażanowice1:06.02,4


Kategoria K-2 (30-39 lat)

1Beata SzyjkaVictoria Racibórz37.33,6
2Iwona KrupaŻory41.53,5
3Elżbieta ChłapKatowice44.30,2


Kategoria K-3 (40-49 lat)

1Elżbieta FliegertRybnik37.56,2
2Bogdana CiepłakChemia-Hurt Rybnik43.45,3
3Sabina UszkoLZS Siedlec52.43,1


Kategoria K-4 (50 lat i starsze)

1Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała45.31,3
2Anna KapuścińskaVictoria Świętochłowice48.44,0
3Marie GlovckovaCzechy48.51,5



Kategoria M-1 (16-29 lat)

1Damian ZawieruchaChemia-Hurt Rybnik32.14,1
2Wojciech BaczyńskiChemia-Hurt Rybnik33.25,8
3Maciej CieślarLKS Pogórze33.42,2
..........
6Robert CzerwińskiKB MOSiR Jastrzębie35.52,4
13Maksymilian GrzelczakKB MOSiR Jastrzębie38.36,1


Kategoria M-2 (30-39 lat)

1Tomasz ChawawkoDębno32.03,3
2Jerzy ZawieruchaChemia-Hurt Rybnik32.33,2
3Tomasz WilczyńskiOleśnica33.09,0
..........
17Stanisław GorzołkaUstroń42.14,9
18Arkadiusz NaruszewiczJastrzębie Zdrój43.19,6
21Krzysztof SkorupaGołkowice44.11,4


Kategoria M-3 (40-49 lat)

1Mirosław GołębiowskiChemia-Hurt Rybnik32.52,4
2Janusz WójcikRaba Wyżna34.25,3
3Stanisław CembrzyńskiJaworzno34.38,9
..........
26Mirosław PiłatowskiKB MOSiR Jastrzębie44.17,1


Kategoria M-4 (50-59 lat)

1Tadeusz MikaŻywiec34.57,5
2Czesław MacałaKędzierzyn-Koźle36.55,8
3Mieczysław MajerKędzierzyn-Koźle37.21,5


Kategoria M-5 (60 lat i starsi)

1Jan FusWrocław40.30,4
2Paweł GorzołkaJaworzynka40.34,8
3Wacław DziukRadlin41.18,8
..........
17Franciszek PasternyUstroń59.16,3



Za zdjęcia dziękujemy Natalii Pszczółce z Bażanowic











Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności