www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







14. MARSZOBIEG NA CZANTORIĘ 03/09/2007


Jeden z najlepszych biegaczy górskich w naszym kraju - Maricn Świerc (WKB Meta Lubliniec) został zwycięzcą XIV Międzynarodowego Marszobiegu na Czantorię Wielką, który odbył się wczoraj w Ustroniu.
Na drugiej pozycji uplasował się wielokrotny triumfator tej imprezy Piotr Łupieżowiec z Cisownicy, a na trzeciej Maciej Cieślar (LKS Pogórze).

W rywalizacji kobiet zwyciężyła Diana Gołek (WKB Meta Lubliniec), która wyprzedziła Natalię Pszczółkę z Bażanowic i Zofię Leśkiewicz z Bielska-Białej.


Wyniki - dystans 9 km / przewyższenie 635 m:

Klasyfikacja generalna

1Marcin ŚwiercWKB Meta Lubliniec0:39.40
2Piotr ŁupieżowiecCisownica0:40.34
3Maciej CieślarLKS Pogórze0:41.55
4Kornel RakusKisielów0:42.39
5Taduesz JasekRadziechowy0:42.43
6Jakub GlajcarAZS AWF Katowice0:43.32
7Jan MichałowskiKietrz0:43.38
8Janusz MagieraForma Wodzisław Śląski0:43.46
9Dominik ZąbczyńskiJastrzębie Zdrój0:43.51
10Mirosław DziergasŻywiec0:44.29
11Henryk MałyszUstroń / Ziemia Cieszyńska0:45.13
12Eugeniusz SznapkaŚwiętochłowice0:45.28
13Piotr OrlanKędzierzyn-Koźle0:45.39
14Tadeusz SambakBrzeszcze0:45.48
15Adam KoloskaTKKF Forma Wodzisław0:46.14
16Krzysztof SzwedWKB Meta Lubliniec0:46.39
17Jarosław GłowinkowskiDrogomyśl / Ziemia Cieszyńska0:48.12
18Paweł RyśJaworzynka0:48.33
19Bogusław NosalTKKF Forma Wodzisław0:48.40
20Tadeusz MotykaCisiec0:48.55
21Dania GołekWKB Meta Lubliniec0:49.02
22Krzysztof PiontekRybnik0:49.19
23Andrzej SiwczykRybnik0:50.32
24Stanisław KaletaCięcina0:51.49
25Robert TurTKKF Forma Wodzisław0:53.08
26Jan MoiczekCieszyn0:53.29
27Zenon GlanowskiCzeladź0:55.50
28Paweł KurzajKędzierzyn-Koźle0:56.23
29Natalia PszczółkaBażanowice0:56.26
30Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała0:56.42
31Andrzej FiguraCięcina0:58.20
32Maciej MajerKietrz0:58.30
33Anna OrianKędzierzyn-Koźle0:58.53
34Przemysław SzalbótWisła0:59.54
35Ireneusz SamolakTKKF Forma Wodzisław1:00.27
36Tomasz KubiszWKB Meta Lubliniec1:00.39
37Dorota KubiszWKB Meta Lubliniec1:00.40
38Marcin NiedopytalskiMikołów1:00.46
39Stanisław StolarczykCięcina1:00.56
40Grażyna MadziaUstroń1:02.01
41Zbigniew PłowaśTKKF Forma Wodzisław1:02.33
42Arkadiusz SzczotkaGórki Wielkie1:04.11
43Edward KurekTRS Siła Ustroń1:05.44
44Anna KurekTRS Siła Ustroń1:06.31
45Debora WierzgońSkoczów1:07.27
46Wiesław SkowronekBielsko-Biała1:08.27
47Adolf GarncarzUstroń1:08.50
48Agnieszka JaintaTKKF Forma Wodzisław1:08.50
49Paulina TomczakŚwiętochłowice1:12.29
50Stanisław SkomorowskiEnergetyk Rybnik1:12.33
51Władysław ŚliwkaUstroń1:16.26
52Roman SzczotkaGórki Wielkie1:16.47
53Roman ChomickiBielsko-Biała1:17.12
54Agnieszka WalczukSkoczów1:18.05
55Henryk BiksupiakMikołów1:21.16
56Marta MichalecKędzierzyn-Koźle1:41.35
57Edward KędziorSkoczów1:45.13



Kategoria K-1 (do lat 34)

1Dania GołekWKB Meta Lubliniec0:49.02
2Natalia PszczółkaBażanowice0:56.26
3Anna OrianKędzierzyn-Koźle0:58.53
4Dorota KubiszWKB Meta Lubliniec1:00.40
5Debora WierzgońSkoczów1:07.27
6Agnieszka JaintaTKKF Forma Wodzisław1:08.50
7Paulina TomczakŚwiętochłowice1:12.29
8Agnieszka WalczukSkoczów1:18.05
9Marta MichalecKędzierzyn-Koźle1:41.35


Kategoria K-2 (35 lat i starsze)

1Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała0:56.42
2Grażyna MadziaUstroń1:02.01
3Anna KurekTRS Siła Ustroń1:06.31


Kategoria M-1 (16-19 lat)

1Maciej CieślarLKS Pogórze0:41.55
2Paweł KurzajKędzierzyn-Koźle0:56.23
3Maciej MajerKietrz0:58.30


Kategoria M-2 (20-29 lat)

1Marcin ŚwiercWKB Meta Lubliniec0:39.40
2Jakub GlajcarAZS AWF Katowice0:43.32
3Henryk MałyszUstroń / Ziemia Cieszyńska0:45.13
4Przemysław SzalbótWisła0:59.54
5Marcin NiedopytalskiMikołów1:00.46


Kategoria M-3 (30-39 lat)

1Piotr ŁupieżowiecCisownica0:40.34
2Kornel RakusKisielów0:42.39
3Jan MichałowskiKietrz0:43.38
4Dominik ZąbczyńskiJastrzębie Zdrój0:43.51
5Piotr OrlanKędzierzyn-Koźle0:45.39
6Tadeusz SambakBrzeszcze0:45.48
7Jarosław GłowinkowskiDrogomyśl / Ziemia Cieszyńska0:48.12
8Paweł RyśJaworzynka0:48.33
9Bogusław NosalTKKF Forma Wodzisław0:48.40
10Krzysztof PiontekRybnik0:49.19
11Robert TurTKKF Forma Wodzisław0:53.08
12Ireneusz SamolakTKKF Forma Wodzisław1:00.27
13Tomasz KubiszWKB Meta Lubliniec1:00.39
14Arkadiusz SzczotkaGórki Wielkie1:04.11


Kategoria M-4 (40-49 lat)

1Janusz MagieraForma Wodzisław Śląski0:43.46
2Mirosław DziergasŻywiec0:44.29
3Adam KoloskaTKKF Forma Wodzisław0:46.14
4Krzysztof SzwedWKB Meta Lubliniec0:46.39
5Stanisław KaletaCięcina0:51.49
6Wiesław SkowronekBielsko-Biała1:08.27


Kategoria M-5 (50-59 lat)

1Taduesz JasekRadziechowy0:42.43
2Eugeniusz SznapkaŚwiętochłowice0:45.28
3Tadeusz MotykaCisiec0:48.55
4Andrzej SiwczykRybnik0:50.32
5Zenon GlanowskiCzeladź0:55.50
6Andrzej FiguraCięcina0:58.20
7Stanisław StolarczykCięcina1:00.56
8Zbigniew PłowaśTKKF Forma Wodzisław1:02.33
9Adolf GarncarzUstroń1:08.50
10Stanisław SkomorowskiEnergetyk Rybnik1:12.33
11Władysław ŚliwkaUstroń1:16.26


Kategoria M-6 (60-69 lat)

1Jan MoiczekCieszyn0:53.29
2Edward KurekTRS Siła Ustroń1:05.44


Kategoria M-7 (70 lat i starsi)

1Roman SzczotkaGórki Wielkie1:16.47
2Roman ChomickiBielsko-Biała1:17.12
3Henryk BiksupiakMikołów1:21.16
4Edward KędziorSkoczów1:45.13














Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2014 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK