www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TOMASZ KAWIK ZWYCIĘZCĄ XIX BIEGU LEGIONÓW 10/11/2008


Tomasz Kawik z Brennej został zwycięzcą XIX Biegu Legionów, który odbył się w minioną sobotę w Ustroniu.
Na drugiej pozycji uplasował się Jakub Glajcar z Wisły, a na trzeciej zawodnik Diamentu Jastrzębie, Mateusz Konsik.
Wśród kobiet trasę o długości 10 kilometrów najszybciej pokonała Magdalena Białorczyk-Jarzębowska z Wilkowic.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Tomasz KawikLKS Pogórze0:34.13
2Jakub GlajcarWisła0:34.21
3Mateusz KonsikKS Diament Jastrzębie0:34.29
4Damian ChwistekDąbrowa Górnicza0:34.35
5Marcin GajdaTychy0:35.02
6Maciej WierczakPorąbka0:35.16
7Marek KawikBrenna0:35.50
8Andrzej WantulokStrumień0:35.58
9Korneliusz RakusKisielów0:36.09
10Michał JuszczakDąbrowa Górnicza0:36.22
11Mikołaj GóralikMKS Centrum Dzięgielów0:36.27
12Tomasz CiepłakChemia-Hurt Rybnik0:36.49
13Andrzej ŁukasiakCieszyn0:36.56
14Andrzej WrzesińskiTychy0:37.02
15Janusz MagieraTKKF Forma Wodzisław Śląski0:37.05
15Janusz PytelSosnowiec0:37.05
17Maciej CiepłakChemia-Hurt Rybnik0:37.14
18Jarosław WęglerTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:37.18
19Zbigniew FijałkowskiTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:37.23
20Jan WojnowskiBielsko-Biała0:37.26
21Krzysztof PiątekChemia-Hurt Rybnik0:37.31
22Andrzej KiecalFEZ Siemianowice0:37.36
23Norbert JachimskiJaworzno0:37.37
24Jan MichałowskiKraków0:37.47
25Grzegorz SzymuraLeszczyny0:37.51
26Adam KoloskaTKKF Forma Wodzisław Śląski0:38.05
27Andrzej PacułaPremier Gliwice0:38.15
28Adam DaniłAKB Knurów0:38.39
29Mirosław DziergasŻywiec0:38.43
30Zenon ZabostGórki Wielkie0:38.44
31Stanisław FiluśTriathlon Dąbrowa Górnicza0:38.45
32Stefan SikoraBielsko-Biała0:39.19
33Piotr BielińskiSokół Knurów0:39.30
34Franciszek WyszkońŁańce0:39.36
35Grzegorz NowakTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:39.38
36Karol KałusŻory0:39.44
37Magdalena Białorczyk-JarzębowskaWilkowice0:39.49
38Tadeusz WilkTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:40.02
39Jarosław KwieciakDąbrowa Górnicza0:40.06
40Stanisław LeśniewskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:40.12
41Mateusz BalonKęty0:40.13
42Krzysztof LesikTKKF Forma Wodzisław Śląski0:40.17
43Marian SkrzypskiTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:40.21
44Andrzej SiwczykRybnik0:40.29
45Kamil WełnaDąbrowa Górnicza0:40.33
46Marek MaciejewskiMysłowice0:40.38
47Wiesław JasińskiPawłowice0:40.52
48Maciej KosPorąbka0:40.55
49Maciej SorkowiczLKS Pogórze0:40.58
50Rafał LinderRybnik0:41.01
51Marcin SzafarczykOchaby0:41.03
52Wiesław WolskiKrapkowice0:41.21
53Bogdan CyrusStrzebiń0:41.37
54Marian GórskiTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:41.48
55Mariusz WyszkońŁańce0:41.50
56Mirosław GerlichTKKF Forma Wodzisław Śląski0:41.51
57Stanisław DyrlagaWęgierska Górka0:42.04
58Adam PitasPiekary Śląskie0:42.09
59Andrzej MielnikDąbrowa Górnicza0:42.13
60Rafał KontowiczTruchtacz Mysłowice0:42.17
61Andrzej WymysłoPiekary Śląskie0:42.28
62Bogusław PawlikowskiKatowice0:42.29
63Dariusz StworaBielsko-Biała0:42.31
64Marcin NiedopytalskiMikołów / KB Józefinka0:42.34
65Sebastian SzpyrkaDrogomyśl0:42.35
66Ireneusz KrzonRuda Śląska0:42.37
67Adam WójtowiczKatowice0:42.49
68Dominik ZąbczyńskiOTK Rzeźnik0:42.53
69Marek KubistaKatowice0:42.55
70Leszek MielcarekBytom0:42.56
71Waldemar ĆwiklińskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:42.59
72Adam GalmanGliwice0:43.05
73Przemysław GibiecGoleszów0:43.14
74Marian BukowskiKazanów0:43.18
75Piotr PacułaMaratonypolskie.pl Team0:43.20
76Alojzy KubulusUstroń0:43.21
77Katarzyna PepelKS Poolonia Łaziska Górne0:43.22
78Bogdan KaszubaTychy0:43.27
79Piotr MazurPiekary Śląskie0:43.30
80Stanisław SkomrowskiSBD Energetyk Rybnik0:43.33
81Jan MoiczekCieszyn0:43.36
82Krzysztof JanikJastrzębie Zdrój0:43.39
83Adam LebiodaKatowice0:43.44
84Marek SłupnyKatowice0:43.46
85Benedykt KucharczykBoronów0:43.48
86Eugeniusz CukrowskiSBD Energetyk Rybnik0:43.49
87Anna SoleckaPremier Gliwice0:43.57
88Marek MioduckiZabrze0:44.01
89Jarosław NoszczykKB Józefinka0:44.09
90Jan GładczakTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:44.10
91Daniel PająkSiemianowice Śląskie0:44.13
92Czesław NowakAKB Knurów0:44.18
93Dariusz CieślarWisła0:44.29
94Maciej TrawińskiKS Diament Jastrzębie0:44.31
95Tomasz BluszczŚwierklany0:44.33
95Tadeusz PająkŚwiętochłowice0:44.33
97Bartłomiej CzechKatowice0:44.35
98Mirosław HartowiczKatowice0:44.39
99Karol PośpiechTKKF Forma Wodzisław Śląski0:44.41
100Jan GórniakCieszyn0:44.45
101Jacek KostrzewaSokół Knurów0:44.47
102Marek PawlakTychy0:44.51
102Wiesław KsiążekTychy0:44.51
104Marcin WaluśBielsko-Biała0:45.12
105Mariusz GrajnyKraków0:45.16
106Marian MachońKalety0:45.25
107Mateusz MaculewiczSopot0:45.39
108Maciej MatysikTarnów Opolski0:45.40
109Michał PudełkoImielin0:45.43
110Blanka ChruśnikSBD Energetyk Rybnik0:46.01
110Arkadiusz KellerSBD Energetyk Rybnik0:46.01
112Paweł DybczyńskiGórki Wielkie0:46.05
113Jan UdolfKatowice0:46.09
114Mieczysław TrybekBukowa0:46.11
114Krzysztof WojtowiczBielsko-Biała0:46.11
116Dariusz SikorskiChybie0:46.16
118Łukasz KopytekSosnowiec0:46.36
118Radosław MotybelSosnowiec0:46.36
120Jarosław GawlasMnich0:46.39
120Mirosław KolonkoMarathon Club Chorzów0:46.39
122Zbigniew PłowaśTKKF Forma Wodzisław Śląski0:46.40
123Danuta LichaczKS Diament Jastrzębie0:46.43
124Piotr ŚliżWarszawa0:46.44
125Janusz PilchWisła0:46.50
126Michał DrabekSiemianowice Śląskie0:46.51
127Włodzimierz RajczykŻarki Letnisko0:46.52
128Jakub BochenekUstroń0:46.54
129Andrzej ŁogiewaKB Józefinka0:46.54
130Tomasz BąkGilowice0:47.04
131Stefan BluszczŚwierklany0:47.06
132Jan GłogowskiPiekary Śląskie0:47.08
133Łukasz SztukaAKB Knurów0:47.12
134Tomasz StankiewiczTychy0:47.16
135Dariusz FabrykiewiczŻory Rój0:47.17
136Tadeusz GawełTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:47.19
137Ryszard DomagalskiZabrze0:47.20
137Waldemar BereszkoTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:47.20
139Stanisław CzyżWisła0:47.21
140Grażyna MadziaUstroń0:47.25
141Stanisław ChojnackiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:47.33
142Małgorzata JasińskaPawłowice0:47.35
143Jan BaranTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:47.36
144Cezary GarbośŻory0:47.39
145Czesław WymysłoPiekary Śląskie0:47.40
146Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała0:47.46
147Ryszard ZastawnyOrzesze0:47.52
148Michał BrzenczekGliwice0:48.02
149Dariusz AndrzejewskiTKKF Forma Wodzisław Śląski0:48.07
150Agnieszka RaziukŻory0:48.09
150Łukasz CyrusStrzebiń0:48.09
152Kornelia WęglerTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:48.10
153Tadeusz MazurStrzebiń0:48.13
154Józef TerleckiWKB Meta Lubliniec0:48.14
155Mieczysław SmołaGliwice0:48.15
156Marceli CzajęckiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:48.17
157Henryk WalkowskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:48.20
158Wojciech ChlebowczykKatowice0:48.22
159Tomasz KatanTruchtacz Mysłowice0:48.24
160Sławomir WaluśCieszyn0:48.27
161Jacek KsiężykTruchtacz Mysłowice0:48.43
162Ryszard NowakSosnowiec0:48.52
163Antoni JuraszekWęgierska Górka0:48.58
164Tomasz ŻywiołCieszyn0:49.04
165Alicja BanasiakBielsko-Biała0:49.07
166Józef LewandowskiMurcki0:49.11
167Marek KopalaTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:49.15
168Andrzej MrózTychy0:49.22
169Ireneusz SamolakTKKF Forma Wodzisław Śląski0:49.23
170Tomasz MarcolKatowice0:49.28
171Paweł ŻakJastrzębie Zdrój0:49.31
172Henryk JankowskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:49.32
173Radosław PamułaKsiążenice0:49.32
174Jarosław KrzykTychy0:49.45
175Dawid FlaszJastrzębie Zdrój0:49.59
176Bartosz BereszkoTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:50.01
177Adam StefańskiBytom0:50.03
178Elżbieta LewickaAKB Knurów0:50.04
179Wiesław KopelCieszyn0:50.09
179Piotr WillKatowice0:50.09
181Michał HupałowskiŚwiętochłowice0:50.13
182Teodor SikoraJastrzębie Zdrój0:50.23
183Krzysztof NiepiekłoŻarki Letnisko0:50.30
184Michał LewandowskiMurcki0:50.37
185Mateusz DudekBielsko-Biała0:50.42
186Barbara SzymczykTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:50.58
187Krzysztof FliśnikBrzeszcze0:50.59
188Tomasz KalinowskiWodzisław Śląski0:51.02
189Marian ŁupieżowiecSokół Knurów0:51.05
190Andrzej SłomkaMikołów0:51.09
191Janusz KuczmierczykMysłowice0:51.16
192Czesław MędralaBielsko-Biała0:51.28
193Iwona ProkopTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:51.40
193Henryk HeinrichLKS Pogórze0:51.40
195Bogusław PalkaMysłowice0:51.44
196Ryszard StankiewiczTychy0:51.45
197Adam NowakTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:51.49
198Henryk BiegunCięcina0:52.04
199Tadeusz KozłowskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:52.05
200Adam TkoczBytom0:52.09
201Adolf GarncarzUstroń0:52.18
202Kazimierz ŁopatkaChorzów0:52.32
203Mateusz KumorMysłowice0:52.34
204Grzegorz MalickiNowy Kazanów0:52.35
205Lesław PabisBielsko-Biała0:52.39
206Tomasz PiekoszowskiŻory0:52.41
207Sławomir SmolińskiOpole0:52.42
208Katarzyna KlimszaCieszyn0:52.50
209Henryk StaniszewskiŚwiętochłowice0:52.51
210Edward LorensMikołów0:52.53
211Janusz GluzaCisownica0:53.00
212Tadeusz LuszczymakTKKF Forma Wodzisław Śląski0:53.08
213Mateusz KokoszekRybnik0:53.35
214Robert KokoszekRybnik0:53.36
215Janusz KumorMysłowice0:53.53
216Robert KowalskiDzięgielów0:53.54
217Radosław RupKatowice0:54.21
218Zbigniew PtakBielsko-Biała0:54.26
219Bartosz GieckoKatowice0:54.32
220Jerzy ŻelińskiCieszyn0:54.40
221Noel BednarczykRybnik0:54.42
222Marek LewczukSokół Knurów0:54.44
223Aleksandra BułkaMiędzybrodzie Żywieckie0:55.50
224Michał HofmanTKKF Pionier Tychy0:55.56
225Roman TrzybulskiSosnowiec0:55.58
226Edward KurekTRS Siła Ustroń0:56.17
227Bogdan ŚcibiszTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:56.28
228Dorota GluzaCisownica0:56.29
229Artur HofmanTKKF Pionier Tychy0:56.31
230Debora WierzgońSkoczów0:56.35
231Maciej CieślarCieszyn0:56.42
232Wiesława KatanTruchtacz Mysłowice0:57.04
232Roman KatanTruchtacz Mysłowice0:57.04
234Małgorzata SkrzesiewiczDąbrowa Górnicza0:57.13
235Magdalena KonderlaCieszyn0:57.36
236Anna BłaszczykWodzisław Śląski0:57.36
237Adam CieślarCieszyn0:57.57
238Mariusz LisSosnowiec0:58.15
239Halina MertaTKKF Saturn Czeladź0:58.19
240Joanna Fabich-SkrodzkaMelbourne / Truchtacz Mysłowice0:58.30
241Monika StraszakMysłowice0:58.50
242Grzegorz SokółTruchtacz Mysłowice0:59.20
242Marian JaroszTruchtacz Mysłowice0:59.20
244Franciszek PasternyUstroń0:59.50
245Jerzy DziąborTKKF MOSiR Saturn Czeladź1:00.32
246Roman SzczotkaGórki Wielkie1:00.57
247Wojciech KnapikTarnów1:02.18
248Jan TrawińskiKS Diament Jastrzębie1:02.46
249Krystyna MzykTychy1:03.25
250Grażyna PiekoszowskaŻory1:03.35
251Ewa KisielKB Józefinka1:03.56
252Gabriela HudykaKatowice1:03.57
253Krzysztof HudykaKatowice1:03.58
254Tadeusz JaniczekBytom1:04.40
255Roman ChomickiBielsko-Biała1:06.08
256Cecylia KamińskaTKKF Saturn Czeladź1:06.30
257Barbara ProkopSosnowiec1:08.19
257Paweł ProkopKatowice1:08.19
259Ewa KlenRybnik1:09.12
260Tomasz WróbelCisownica1:09.50
262Helena WróbelCisownica1:09.50
-Iwona SewerynGliwiceNK



Kategoria K-1 (16-19 lat)

1Danuta LichaczKS Diament Jastrzębie0:46.43
2Małgorzata JasińskaPawłowice0:47.35
3Noel BednarczykRybnik0:54.42
4Debora WierzgońSkoczów0:56.35
5Anna BłaszczykWodzisław Śląski0:57.36
6Monika StraszakMysłowice0:58.50


Kategoria K-2 (20-34 lat)

1Katarzyna PepelKS Poolonia Łaziska Górne0:43.22
2Blanka ChruśnikSBD Energetyk Rybnik0:46.01
3Agnieszka RaziukŻory0:48.09
4Elżbieta LewickaAKB Knurów0:50.04
5Iwona ProkopTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:51.40
6Katarzyna KlimszaCieszyn0:52.50
7Bogumiła KondzielnikSokół Knurów0:54.43
8Aleksandra BułkaMiędzybrodzie Żywieckie0:55.50
9Małgorzata SkrzesiewiczDąbrowa Górnicza0:57.13
10Magdalena KonderlaCieszyn0:57.36
11Ewa KisielKB Józefinka1:03.56
12Barbara ProkopSosnowiec1:08.19
-Iwona SewerynGliwiceNK


Kategoria K-3 (35-49 lat)

1Magdalena Białorczyk-JarzębowskaWilkowice0:39.49
2Anna SoleckaPremier Gliwice0:43.57
3Grażyna MadziaUstroń0:47.25
4Kornelia WęglerTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:48.10
5Barbara SzymczykTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:50.58
6Dorota GluzaCisownica0:56.29
7Halina MertaTKKF Saturn Czeladź0:58.19
8Grażyna PiekoszowskaŻory1:03.35
9Cecylia KamińskaTKKF Saturn Czeladź1:06.30


Kategoria K-4 (50 lat i starsze)

1Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała0:47.46
2Alicja BanasiakBielsko-Biała0:49.07
3Wiesława KatanTruchtacz Mysłowice0:57.04
4Joanna Fabich-SkrodzkaMelbourne / Truchtacz Mysłowice0:58.30
5Krystyna MzykTychy1:03.25
6Gabriela HudykaKatowice1:03.57
7Ewa KlenRybnik1:09.12
8Helena WróbelCisownica1:09.50



Kategoria M-1 (16-19 lat)

1Tomasz KawikLKS Pogórze0:34.13
2Mateusz KonsikKS Diament Jastrzębie0:34.29
3Maciej WierczakPorąbka0:35.16
4Marek KawikBrenna0:35.50
5Mikołaj GóralikMKS Centrum Dzięgielów0:36.27
6Kamil WełnaDąbrowa Górnicza0:40.33
7Maciej KosPorąbka0:40.55
8Maciej SorkowiczLKS Pogórze0:40.58
9Marcin SzafarczykOchaby0:41.03
10Sebastian SzpyrkaDrogomyśl0:42.35
11Przemysław GibiecGoleszów0:43.14
12Paweł DybczyńskiGórki Wielkie0:46.05
13Dariusz SikorskiChybie0:46.16
14Michał DrabekSiemianowice Śląskie0:46.51
15Łukasz CyrusStrzebiń0:48.09
16Radosław PamułaKsiążenice0:49.32
17Michał LewandowskiMurcki0:50.37
18Mateusz KokoszekRybnik0:53.35
19Bartosz GieckoKatowice0:54.32
20Michał HofmanTKKF Pionier Tychy0:55.56
21Maciej CieślarCieszyn0:56.42


Kategoria M-2 (20-29 lat)

1Jakub GlajcarWisła0:34.21
2Damian ChwistekDąbrowa Górnicza0:34.35
3Michał JuszczakDąbrowa Górnicza0:36.22
4Tomasz CiepłakChemia-Hurt Rybnik0:36.49
5Zenon ZabostGórki Wielkie0:38.44
6Piotr BielińskiSokół Knurów0:39.30
7Franciszek WyszkońŁańce0:39.36
8Mateusz BalonKęty0:40.13
9Rafał LinderRybnik0:41.01
10Mariusz WyszkońŁańce0:41.50
11Adam PitasPiekary Śląskie0:42.09
12Marcin NiedopytalskiMikołów / KB Józefinka0:42.34
13Adam WójtowiczKatowice0:42.49
14Marek KubistaKatowice0:42.55
15Krzysztof JanikJastrzębie Zdrój0:43.39
16Jan GórniakCieszyn0:44.45
17Jacek KostrzewaSokół Knurów0:44.47
18Mateusz MaculewiczSopot0:45.39
19Maciej MatysikTarnów Opolski0:45.40
20Łukasz KopytekSosnowiec0:46.36
20Radosław MotybelSosnowiec0:46.36
22Jakub BochenekUstroń0:46.54
23Tomasz BąkGilowice0:47.04
24Łukasz SztukaAKB Knurów0:47.12
25Dariusz FabrykiewiczŻory Rój0:47.17
26Stanisław CzyżWisła0:47.21
27Wojciech ChlebowczykKatowice0:48.22
28Tomasz MarcolKatowice0:49.28
29Mateusz KumorMysłowice0:52.34
30Tomasz PiekoszowskiŻory0:52.41
31Paweł ProkopKatowice1:08.19


Kategoria M-3 (30-39 lat)

1Marcin GajdaTychy0:35.02
2Andrzej WantulokStrumień0:35.58
3Korneliusz RakusKisielów0:36.09
4Jarosław WęglerTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:37.18
5Krzysztof PiątekChemia-Hurt Rybnik0:37.31
6Andrzej KiecalFEZ Siemianowice0:37.36
7Norbert JachimskiJaworzno0:37.37
8Jan MichałowskiKraków0:37.47
9Grzegorz SzymuraLeszczyny0:37.51
10Grzegorz NowakTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:39.38
11Krzysztof LesikTKKF Forma Wodzisław Śląski0:40.17
12Bogdan CyrusStrzebiń0:41.37
13Rafał KontowiczTruchtacz Mysłowice0:42.17
14Dariusz StworaBielsko-Biała0:42.31
15Dominik ZąbczyńskiOTK Rzeźnik0:42.53
16Adam GalmanGliwice0:43.05
17Adam LebiodaKatowice0:43.44
18Marek SłupnyKatowice0:43.46
19Marek MioduckiZabrze0:44.01
20Jarosław NoszczykKB Józefinka0:44.09
21Maciej TrawińskiKS Diament Jastrzębie0:44.31
22Tomasz BluszczŚwierklany0:44.33
23Bartłomiej CzechKatowice0:44.35
24Mirosław HartowiczKatowice0:44.39
25Marcin WaluśBielsko-Biała0:45.12
26Mariusz GrajnyKraków0:45.16
27Michał PudełkoImielin0:45.43
28Arkadiusz KellerSBD Energetyk Rybnik0:46.01
29Krzysztof WojtowiczBielsko-Biała0:46.11
30Mirosław KolonkoMarathon Club Chorzów0:46.26
31Jarosław GawlasMnich0:46.39
32Piotr ŚliżWarszawa0:46.44
33Tomasz StankiewiczTychy0:47.16
34Michał BrzenczekGliwice0:48.02
35Dariusz AndrzejewskiTKKF Forma Wodzisław Śląski0:48.07
36Tomasz KatanTruchtacz Mysłowice0:48.24
37Sławomir WaluśCieszyn0:48.27
38Marek KopalaTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:49.15
39Ireneusz SamolakTKKF Forma Wodzisław Śląski0:49.23
40Paweł ŻakJastrzębie Zdrój0:49.31
41Jarosław KrzykTychy0:49.45
42Dawid FlaszJastrzębie Zdrój0:49.59
43Bartosz BereszkoTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:50.01
44Michał HupałowskiŚwiętochłowice0:50.13
45Mateusz DudekBielsko-Biała0:50.42
46Krzysztof FliśnikBrzeszcze0:50.59
47Tomasz KalinowskiWodzisław Śląski0:51.02
48Marian ŁupieżowiecSokół Knurów0:51.05
49Grzegorz MalickiNowy Kazanów0:52.35
50Sławomir SmolińskiOpole0:52.42
51Robert KokoszekRybnik0:53.36
52Radosław RupKatowice0:54.21
53Artur HofmanTKKF Pionier Tychy0:56.31
54Mariusz LisSosnowiec0:58.15
55Grzegorz SokółTruchtacz Mysłowice0:59.20
56Wojciech KnapikTarnów1:02.18
57Tomasz WróbelCisownica1:09.50


Kategoria M-4 (40-49 lat)

1Andrzej WrzesińskiTychy0:37.02
2Janusz MagieraTKKF Forma Wodzisław Śląski0:37.05
3Maciej CiepłakChemia-Hurt Rybnik0:37.14
4Zbigniew FijałkowskiTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:37.23
5Adam KoloskaTKKF Forma Wodzisław Śląski0:38.05
6Andrzej PacułaPremier Gliwice0:38.15
7Adam DaniłAKB Knurów0:38.39
8Mirosław DziergasŻywiec0:38.43
9Stanisław FiluśTriathlon Dąbrowa Górnicza0:38.45
10Marek MaciejewskiMysłowice0:40.38
11Mirosław GerlichTKKF Forma Wodzisław Śląski0:41.51
12Andrzej MielnikDąbrowa Górnicza0:42.13
13Bogusław PawlikowskiKatowice0:42.29
14Ireneusz KrzonRuda Śląska0:42.37
15Piotr PacułaMaratonypolskie.pl Team0:43.20
16Piotr MazurPiekary Śląskie0:43.30
17Jan GładczakTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:44.10
18Daniel PająkSiemianowice Śląskie0:44.13
19Dariusz CieślarWisła0:44.29
20Mieczysław TrybekBukowa0:46.11
21Włodzimierz RajczykŻarki Letnisko0:46.52
22Cezary GarbośŻory0:47.39
23Jacek KsiężykTruchtacz Mysłowice0:48.43
24Józef LewandowskiMurcki0:49.11
25Wiesław KopelCieszyn0:50.09
26Krzysztof NiepiekłoŻarki Letnisko0:50.30
27Andrzej SłomkaMikołów0:51.09
28Henryk BiegunCięcina0:52.04
29Janusz GluzaCisownica0:53.00
30Janusz KumorMysłowice0:53.53
31Robert KowalskiDzięgielów0:53.54
32Roman TrzybulskiSosnowiec0:55.58
33Krzysztof HudykaKatowice1:03.58


Kategoria M-5 (50-59 lat)

1Andrzej ŁukasiakCieszyn0:36.56
2Janusz PytelSosnowiec0:37.05
3Jan WojnowskiBielsko-Biała0:37.26
4Stefan SikoraBielsko-Biała0:39.19
5Karol KałusŻory0:39.44
6Tadeusz WilkTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:40.02
7Jarosław KwieciakDąbrowa Górnicza0:40.06
8Stanisław LeśniewskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:40.12
9Marian SkrzypskiTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:40.21
10Andrzej SiwczykRybnik0:40.29
11Wiesław JasińskiPawłowice0:40.52
12Marian GórskiTKKF Jastrząb Ruda Śląska0:41.48
13Stanisław DyrlagaWęgierska Górka0:42.04
14Andrzej WymysłoPiekary Śląskie0:42.28
15Leszek MielcarekBytom0:42.56
16Waldemar ĆwiklińskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:42.59
17Bogdan KaszubaTychy0:43.27
18Stanisław SkomrowskiSBD Energetyk Rybnik0:43.33
19Benedykt KucharczykBoronów0:43.48
20Eugeniusz CukrowskiSBD Energetyk Rybnik0:43.49
21Czesław NowakAKB Knurów0:44.18
22Tadeusz PająkŚwiętochłowice0:44.33
23Karol PośpiechTKKF Forma Wodzisław Śląski0:44.41
24Wiesław KsiążekTychy0:44.51
25Marian MachońKalety0:45.25
26Jan UdolfKatowice0:46.09
27Zbigniew PłowaśTKKF Forma Wodzisław Śląśki0:46.40
28Janusz PilchWisła0:46.50
29Andrzej ŁogiewaKB Józefinka0:46.54
30Stefan BluszczŚwierklany0:47.06
31Jan GłogowskiPiekary Śląskie0:47.08
32Tadeusz GawełTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:47.19
33Ryszard DomagalskiZabrze0:47.20
33Waldemar BereszkoTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:47.20
35Stanisław ChojnackiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:47.33
36Czesław WymysłoPiekary Śląskie0:47.40
37Ryszard ZastawnyOrzesze0:47.52
38Józef TerleckiWKB Meta Lubliniec0:48.14
39Mieczysław SmołaGliwice0:48.15
40Marceli CzajęckiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:48.17
41Henryk WalkowskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:48.20
42Ryszard NowakSosnowiec0:48.52
43Antoni JuraszekWęgierska Górka0:48.58
44Adam StefańskiBytom0:50.03
45Piotr WillKatowice0:50.09
46Henryk HeinrichLKS Pogórze0:51.40
47Bogusław PalkaMysłowice0:51.44
48Ryszard StankiewiczTychy0:51.45
49Adam TkoczBytom0:52.09
50Adolf GarncarzUstroń0:52.18
51Lesław PabisBielsko-Biała0:52.39
52Henryk StaniszewskiŚwiętochłowice0:52.51
53Edward LorensMikołów0:52.53
54Tadeusz LuszczymakTKKF Forma Wodzisław Śląski0:53.08
55Zbigniew PtakBielsko-Biała0:54.26
56Jerzy ŻelińskiCieszyn0:54.40
57Marek LewczukSokół Knurów0:54.44
58Roman KatanTruchtacz Mysłowice0:57.04
59Adam CieślarCieszyn0:57.57
60Marian JaroszTruchtacz Mysłowice0:59.20
61Jerzy DziąborTKKF MOSiR Saturn Czeladź1:00.32
62Jan TrawińskiKS Diament Jastrzębie1:02.46


Kategoria M-6 (60-69 lat)

1Wiesław WolskiKrapkowice0:41.21
2Marian BukowskiKazanów0:43.18
3Alojzy KubulusUstroń0:43.21
4Jan MoiczekCieszyn0:43.36
5Marek PawlakTychy0:44.51
6Jan BaranTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:47.36
7Tadeusz MazurStrzebiń0:48.13
8Tomasz ŻywiołCieszyn0:49.04
9Henryk JankowskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:49.32
10Teodor SikoraJastrzębie Zdrój0:50.23
11Janusz KuczmierczykMysłowice0:51.16
12Czesław MędralaBielsko-Biała0:51.28
13Adam NowakTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:51.49
14Edward KurekTRS Siła Ustroń0:56.17
15Bogdan ŚcibiszTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:56.28
16Tadeusz JaniczekBytom1:04.40


Kategoria M-7 (70 lat i starsi)

1Andrzej MrózTychy0:49.22
2Tadeusz KozłowskiTKKF MOSiR Saturn Czeladź0:52.05
3Kazimierz ŁopatkaChorzów0:52.32
4Franciszek PasternyUstroń0:59.50
5Roman SzczotkaGórki Wielkie1:00.57
6Roman ChomickiBielsko-Biała1:06.08




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.