www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXI CROSS ŚWIĘTOJAŃSKI IM. JANA MARKA 21/06/2009


Janusz Put w Wrocławia został zwycięzcą XXI Crossu Świętojańskiego im. Jana Marka, który odbył się wczoraj Pogórzu.
Zwycięzca trasę o długości 12,5 km pokonał w czasie 42 minut i 32 sekund. Na drugiej pozycji uplasował się Wojciech Baczyński z Goczałkowic, a na trzeciej Tomasz Glajcar z Wisły.
Wśród kobiet triumfowała Ewa Kucharska (MKLS Pszczyna), druga była Magdalena Białorczyk-Jarzębowska (Wilkowice), a trzecia Jadwiga Dybczyńska (LKS Pogórze).

Na duże słowa uznania zasłużył sobie Andrzej Wantulok ze Strumienia, którzy dwie godziny po zakończeniu rywalizacji w II Międzynarodowym Biegu im. Stanisława Legierskiego w Istebnej, stanął na starcie Crossu i zajął wysokie szóste miejsce.


Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1Janusz PutWrocław0:42.32,67
2Wojciech BaczyńskiGoczałkowice Zdrój0:42.33,42
3Jakub GlajcarWisła0:44.59,95
4Jacek KurekTychy0:46.10,39
5Kornel RakusKisielów0:46.27,37
6Andrzej WantulokStrumień / Ziemia Cieszyńska0:47.51,50
7Mirosław NiemiecGoleszów0:48.01,74
8Mikołaj GóralikMKS Centrum Dzięgielów0:48.52,19
9Kazimierz GrycmanCiechowice0:50.31,46
10Norbert SmudaGliwice0:51.08,41
11Ewa KucharskaMKS Pszczyna0:51.18,98
12Magdalena Białorczyk-JarzębowskaWilkowice0:51.58,63
13Tadeusz JasekRadziechowy0:52.01,04
14Piotr CapikCzechowice-Dziedzice0:52.17,95
15Henryk MałyszCzechowice-Dziedzice0:52.28,76
16Marcin SzafarczykPogórze0:52.45,35
17Artur KuleszaDębowiec0:52.57,78
18Sławomir KozubekPogórze0:53.27,82
19Andrzej GolbaBrenna0:53.42,70
20Piotr PacułaGliwice0:55.15,90
21Paweł KosekTychy0:51.19,41
22Szymon GrochalaSkoczów0:55.20,61
23Mateusz HyrnikPogórze0:55.51,48
24Stanisław GorzołkaUstroń0:57.23,45
25Kamil TrojanowskiTychy0:57.28,68
26Leszek PapałaŁaziska Górne0:57.31,62
27Eugeniusz SłobodzianCieszyn0:57.35,66
28Jerzy WiteszczakGliwice0:57.52,20
29Seweryn StecPogórze0:57.57,83
30Stasnisław OrlickiRudze0:57.59,12
31Jadwiga DybczyńskaLKS Pogórze0:58.00,72
32Sylwia KuczeraCieszyn0:58.09,21
33Dominik JarcoPietrzykowice0:58.12,26
34Marek MioduckiZabrze0:58.17,96
35Bogusław BrandysOświęcim0:58.22,75
36Ryszard JeziorskiZabełków0:58.31,14
37Ryszard GóreckiGliwice0:59.09,42
38Kinga SzafarczykLKS Pogórze0:59.18,15
39Jolanta BrandysOświęcim0:59.48,09
40Kazimierz HyrnikTychy1:00.29,73
41Magdalena KonderlaCieszyn1:00.48,28
42Dawid CzerniejPogórze1:00.57,05
43Wojciech KotPogórze1:00.57,97
44Jan HanoGliwice1:01.06,60
45Mieczysław GóreckiGliwice1:01.50,17
46Stanisław UrbańskiLKS Pogórze1:02.01,26
47Grzegorz PawlusPietrzykowice1:03.34,97
48Zbigniew SzypułaSkoczów1:04.08,61
49Franciszek GilewskiGliwice1:04.33,52
50Ryszard BukBielsko-Biała1:04.59,09
51Łukasz AksamitKatowice1:05.16,74
52Walerian SowińskiGliwice1:05.30,43
53Piotr KawulokGrodziec Śląski1:05.39,72
54Bartłomiej KarasCzechowice-Dziedzice1:05.50,53
55Kornelia JasiulekLKS Pogórze1:06.11,02
56Anna MatuszkaLKS Pogórze1:07.41,82
57Krzysztof JedzokLKS Pogórze1:07.47,28
58Emil PawlikŻywiec1:08.48,39
59Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała1:11.05,24
60Bogdan DobrośGliwice1:12.34,49
61Zbigniew PtakBielsko-Biała1:17.32,64
62Maria BochenekSkoczów1:20.47,85
63Krystyna Mzyk40-latek Tychy1:21.49,54
64Janusz MzykTychy1:21.50,32
65Roman SzczotkaLKS Spójnia Górki Wielkie1:24.31,26
-Stanisław PiaszczykGórki Wielkienie sklasyf.
-Ryszard RosinGliwicenie sklasyf.



Klasyfikacja generalna kobiet

1Ewa KucharskaMKS Pszczyna0:51.18,98
2Magdalena Białorczyk-JarzębowskaWilkowice0:51.58,63
3Jadwiga DybczyńskaLKS Pogórze0:58.00,72
4Sylwia KuczeraCieszyn0:58.09,21
5Kinga SzafarczykLKS Pogórze0:59.18,15
6Jolanta BrandysOświęcim0:59.48,09
7Magdalena KonderlaCieszyn1:00.48,28
8Kornelia JasiulekLKS Pogórze1:06.11,02
9Anna MatuszkaLKS Pogórze1:07.41,82
10Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała1:11.05,24
11Maria BochenekSkoczów1:20.47,85
12Krystyna Mzyk40-latek Tychy1:21.49,54



Kategoria K-16 (16-29 lat)

1Ewa KucharskaMKS Pszczyna0:51.18,98
2Jadwiga DybczyńskaLKS Pogórze0:58.00,72
3Sylwia KuczeraCieszyn0:58.09,21
4Kinga SzafarczykLKS Pogórze0:59.18,15
5Magdalena KonderlaCieszyn1:00.48,28
6Kornelia JasiulekLKS Pogórze1:06.11,02
7Anna MatuszkaLKS Pogórze1:07.41,82


Kategoria K-30 (30-49 lat)

1Magdalena Białorczyk-JarzębowskaWilkowice0:51.58,63
2Jolanta BrandysOświęcim0:59.48,09
3Maria BochenekSkoczów1:20.47,85


Kategoria K-50 (50 lat i więcej)

1Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała1:11.05,24
2Krystyna Mzyk40-latek Tychy1:21.49,54



Kategoria M-16 (16-19 lat)

1Mikołaj GóralikMKS Centrum Dzięgielów0:48.52,19
2Marcin SzafarczykPogórze0:52.45,35
3Paweł KosekTychy0:51.19,41
4Szymon GrochalaSkoczów0:55.20,61
5Kamil TrojanowskiTychy0:57.28,68
6Seweryn StecPogórze0:57.57,83
7Dominik JarcoPietrzykowice0:58.12,26
8Dawid CzerniejPogórze1:00.57,05
9Wojciech KotPogórze1:00.57,97
10Grzegorz PawlusPietrzykowice1:03.34,97


Kategoria M-20 (20-29 lat)

1Janusz PutWrocław0:42.32,67
2Wojciech BaczyńskiGoczałkowice Zdrój0:42.33,42
3Jakub GlajcarWisła0:44.59,95
4Sławomir KozubekPogórze0:53.27,82
5Andrzej GolbaBrenna0:53.42,70
6Jerzy WiteszczakGliwice0:57.52,20
7Łukasz AksamitKatowice1:05.16,74
8Krzysztof JedzokLKS Pogórze1:07.47,28


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1Jacek KurekTychy0:46.10,39
2Kornel RakusKisielów0:46.27,37
3Andrzej WantulokStrumień / Ziemia Cieszyńska0:47.51,50
4Kazimierz GrycmanCiechowice0:50.31,46
5Henryk MałyszCzechowice-Dziedzice0:52.28,76
6Mateusz HyrnikPogórze0:55.51,48
7Stanisław GorzołkaUstroń0:57.23,45
8Eugeniusz SłobodzianCieszyn0:57.35,66
9Marek MioduckiZabrze0:58.17,96
10Ryszard JeziorskiZabełków0:58.31,14
11Bartłomiej KarasCzechowice-Dziedzice1:05.50,53


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1Mirosław NiemiecGoleszów0:48.01,74
2Norbert SmudaGliwice0:51.08,41
3Artur KuleszaDębowiec0:52.57,78
4Leszek PapałaŁaziska Górne0:57.31,62
5Bogusław BrandysOświęcim0:58.22,75
6Mieczysław GóreckiGliwice1:01.50,17
7Piotr KawulokGrodziec Śląski1:05.39,72
-Stanisław PiaszczykGórki Wielkienie sklasyf.


Kategoria M-50 (50-59 lat)

1Tadeusz JasekRadziechowy0:52.01,04
2Piotr CapikCzechowice-Dziedzice0:52.17,95
3Piotr PacułaGliwice0:55.15,90
4Stasnisław OrlickiRudze0:57.59,12
5Kazimierz HyrnikTychy1:00.29,73
6Ryszard GóreckiGliwice0:59.09,42
7Stanisław UrbańskiLKS Pogórze1:02.01,26
8Zbigniew SzypułaSkoczów1:04.08,61
9Ryszard BukBielsko-Biała1:04.59,09
10Emil PawlikŻywiec1:08.48,39
11Bogdan DobrośGliwice1:12.34,49
12Zbigniew PtakBielsko-Biała1:17.32,64
13Janusz MzykTychy1:21.50,32
-Ryszard RosinGliwicenie sklasyf.


Kategoria M-60 (60 lat i więcej)

1Jan HanoGliwice1:01.06,60
2Franciszek GilewskiGliwice1:04.33,52
3Walerian SowińskiGliwice1:05.30,43
4Roman SzczotkaLKS Spójnia Górki Wielkie1:24.31,26



Biegi młodzieżowe

Dziewczęta - Mini Cross - dystans 1700 m

1Sylwia AdamikSkoczów8.57,62
2Zofia KołodziejczykUstroń9.16,70
3Barbara WojtyłaLKS Pogórze9.16,70
4Kornelia KielochCzechowice-Dziedzice9.17,57
5Natalia ŁączyńskaSkoczów9.56,60


Chłopcy - Mały Cross - dystans 3700 m

1Michał IwańskiPietrzykowice14.12,04
2Przemysław StrządałaPierściec15.16,54
3Adrian KohutPogórze15.37,95
4Marcin PagiełaPogórze16.31,44
5Robert MatuszkaMiędzyświeć16.46,05
6Tomasz HoleksaBrenna17.49,09
7Bartosz KołodziejczykUstroń17.50,70


Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy V-VI) - dystans 800 m

1Gabirela SzotkowskaJablunkov
2Magdalena HoleksaBrenna
3Angelika GaniekPogórze
4Dagamara AdamikSkoczów


Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy V-VI) - dystans 800 m

1Michał SzafarczykOchaby Małe
2Kamil KotrysGoleszów
3Patryk RapaPogórze
4Grzegorz KuboszekPogórze
5Łukasz MatuszkaSkoczów
6Wiktor BochenekSkoczów
7Ondřej SzotkowskiJablunkov
8Józef TomaszkoLKS Pogórze


Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy III-IV) - dystans 400 m

1Krystian StrachPogórze
2Arkadiusz JaworskiBładnice Dolne
3Piotr SochaBielsko-Biała
4Kamil MachałaPogórze
5Kamil WiejaJasienica
6Kacper StańczakPogórze


Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy I-II) - dystans 200 m

1Wojciech WojtyłaPogórze
2Robert BiałożytOchaby
3Tomasz ChmielKowale
4Filip ChmielKowale
5Łukasz DubrawskiJaworze
6Dawid StoszekCieszyn
7Jakub RuckiPogórze
8Jonatan SzturcSkoczów
9Filip MioduckiZabrze
10Grzegorz LibiszewskiDębowiec
11Adrian ŻukPogórze
12Szymon PagiełaPogórze


Dziewczęta - Przedszkolaki - dystans 100 m

1Agata ManiszewskaCieszyn
2Kornelia WawrzeczkoPogórze
3Wiktoria WoźniakPogórze
4Julia ChromikPogórze
5Patrycja WrzeszczPogórze
6Patrycja PagiełaPogórze
7Julia KurczykPogórze
8Julia ChruścickaPogórze
9Aleksandra GaniekPogórze


Chłopcy - Przedszkolaki - dystans 100 m

1Mateusz ŻebrokZamarski
2Przemysław GóreckiPogórze
3Daniel DubrawskiJaworze
4Daniel KrzempekPogórze
5Marek KurczykPogórze
6Kacper DybczyńskiGórki Wielkie
7Dawid WrzeszczPogórze




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności