www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







USTROŃSKIE ZAWODY MOUNTAIN MARATHON 2013 01/07/2013


Dominika Wiśniewska-Ulfik z Zabrza i Piotr Koń z miejscowości Dęba zostali zwycięzcami Biegu na Czantorię, pierwszych zawodów z cyklu Mountain Marathon 2013, które odbyły się w minioną sobotę.
Z naszych zawodników trasę o długości 17,6 kilometra z ustrońskiego rynku na Czantorię i z powrotem najszybciej pokonał Łukasz Glajcar z Wisły, zajmując piąte miejsce w klasyfikacji generalnej i triumfując w kategorii trzydziestolatków.

Na cykl Mountain Marathon składają się cztery biegi: Bieg na Czantorię, Bieg na Śnieżkę (Karpacz - 13 lipca), Bieg na Radziejową (Piwniczna Zdrój - 10 sierpnia) oraz Bieg na Stare Wierchy (Rabka Zdrój - 14 września).


Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1 Piotr Koń Dęba / RMD Montrail Team 1:16.56
2 Daniel Wosik Kunów / RMD Montrail Team 1:17.59
3 Jarosław Gniewek Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:18.46
4 Lucjan Chorąży Skawinki 1:19.21
5 Jakub Glajcar Wisła 1:19.37
6 Rafał Ulfik Zabrze / RMD Montrail Team 1:19.43
7 Robert Faron Zalesie / UKS Watra Kamienica 1:19.49
8 Wojciech Probst Hażlach 1:19.52
9 Marcin Bierczak Porąbka 1:22.11
10 Witold Zatorski Wrocanka / KB Krościenko Wyżne 1:22.20
11 Damian Zawierucha KB MOSiR Jastrzębie 1:22.30
. ... ... ...
27 Andrzej Juraszek Ustroń / Fortuna Running Team 1:33.45
35 Tyberiusz Mikołajczyk Brenna / KS Kandahar Katowice 1:37.33
36 Daniel Leśniak Jastrzębie-Zdrój 1:37.50
39 Andrzej Siwczyk TRS Siła Ustroń 1:38.57
41 Paweł Holeksa Górki Małe 1:40.05
55 Jan Bierski Pogwizdów 1:44.45
63 Marcin Szczurek Dębowiec / Fortuna Running Team 1:47.16
79 Przemysław Cohla Cieszyn 1:53.13
86 Rafał Brzóska Cieszyn 1:57.31
87 Adrian Pytel Cieszyn 1:57.43
99 Karina Heller Skoczów 2:02.29
106 Roman Brzozowski Skoczów 2:05.29
108 Grażyna Madzia Ustroń 2:05.40
110 Artur Furmanek Pogwizdów 2:07.53

Klasyfikacja generalna - http://www.sport.olza.pl/public/Klasyfikacja generalna - Czantoria.pdf



Klasyfikacja generalna kobiet

1 Dominika Ulfik-Wiśniewska Zabrze / RMD Montrail Team 1:28.48
2 Maria Cebo Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:29.22
3 Magdalena Łączak Mielec / Salamon Suunto Team 1:32.31
4 Danuta Piskorowska Wrocław 1:33.22
5 Dominika Horodecka Katowice 1:45.40
6 Kamila Głogowska Kraków 1:46.46
. ... ... ...
13 Karina Heller Skoczów 2:02.40
15 Grażyna Madzia Ustroń 2:05.40

Klasyfikacja generalna kobiet - http://www.sport.olza.pl/public/Klasyfikacja generalna kobiet - Czantoria.pdf



Kategoria K-16 (16-29 lat)

1 Dominika Ulfik-Wiśniewska Zabrze / RMD Montrail Team 1:28.48
2 Maria Cebo Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:29.22
3 Dominika Horodecka Katowice 1:45.40


Kategoria K-30 (30-39 lat)

1 Magdalena Łączak Mielec / Salomon Suunto Team 1:32.32
2 Danuta Piskorowska Wrocław 1:33.22
3 Kinga Pachura Mszana Dolna 1:53.38
. ... ... ...
7 Karina Heller Skoczów 2:02.40


Kategoria K-40 (40 lat i więcej)

1 Justyna Boczkowska Zakopane 1:54.32
2 Anna Kordeczka Rabka-Zdrój 2:01.27
3 Magdalena Rakowska Warszawa 2:05.32
4 Grażyna Madzia Ustroń 2:05.40


Kategoria M-16 (16-29 lat)

1 Jakub Glajcar Wisła 1:19.37
2 Rafał Ulfik Zabrze / RMD Montrail Team 1:19.43
3 Wojciech Probst Hażlach 1:19.52
. ... ... ...
10 Andrzej Juraszek Ustroń / Fortuna Running Team 1:33.45
13 Daniel Leśniak Jastrzębie-Zdrój 1:37.50
19 Marcin Szczurek Dębowiec / Fortuna Running Team 1:47.16


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1 Piotr Koń Dęba / RMD Montrail Team 1:16.56
2 Daniel Wosik Kunów / RMD Montrail Team 1:17.59
3 Jarosław Gniewek Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:18.46
. ... ... ...
7 Damian Zawierucha KB MOSiR Jastrzębie 1:22.30
14 Tyberiusz Mikołajczyk Brenna / KS Kandahar Katowice 1:37.33
16 Paweł Holeksa Górki Małe 1:40.05
33 Przemysław Cohla Cieszyn 1:53.13
37 Rafał Brzóska Cieszyn 1:57.31
38 Adrian Pytel Cieszyn 1:57.43
45 Roman Brzozowski Skoczów 2:05.29
47 Artur Furmanek Pogwizdów 2:07.53


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1 Jan Wąsowicz Kraków 1:23.22
2 Dariusz Cichorek KKB Finisz Kalisz 1:26.20
3 Józef Sztefko Kozy / GOPR Beskidy 1:34.36
. ... ... ...
14 Robert Kowalski Dzięgielów 2:10.54


Kategoria M-50 (50 lat i więcej)

1 Janusz Pytel Sosnowiec / TS Sokół Zakopane 1:34.31
2 Andrzej Siwczyk TRS Siła Ustroń 1:38.57
3 Maciej Milota Bielsko-Biała 1:39.32
. ... ... ...
7 Jan Bierski Pogwizdów 1:44.45

Kategorie wiekowe - http://www.sport.olza.pl/public/Kategorie wiekowe - Czantoria.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności