www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II ORZESKI BIEG ULICZNY 24/09/2013


Wojciech Czernek w Tychów został zwycięzcą II Orzeskiego Biegu Ulicznego, który rozegrano w minioną niedzielę w Orzeszu.
Najlepszy z naszych zawodników Tomasz Wróbel z Cisownicy zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej oraz pierwsze w grupie 'czterdziestolatków'.
Warto wspomnieć, że na podium w swoich grupach wiekowych stanęli także Błażej Mendrek z Brennej oraz Jadwiga Dybczyńska z Górek Wielkich.


Wyniki (nieoficjalne):



Klasyfikacja generalna kobiet - dystans: 10 km

1 Monika Bielińska Przyszowice 0:41.18
2 Elżbieta Lewicka Knurów 0:41.42
3 Anna Kącka Zakopane 0:42.07
4 Jadwiga Dybczyńska Górki Wielkie 0:45.11
5 Sandra Pietrzak Katowice 0:45.29
6 Wioleta Brychcy Gliwice 0:48.09


Kategoria K-30 (30-39 lat)

1 Monika Bielińska Przyszowice 0:41.18
2 Elżbieta Lewicka Knurów 0:41.42
3 Jadwiga Dybczyńska Górki Wielkie 0:45.11




Klasyfikacja generalna mężczyzn - dystans: 10 km

1 Wojciech Czernek Tychy 0:32.58
2 Dawid Malina Rybnik 0:33.06
3 Tomasz ???? ... 0:33.36
4 Tomasz Wróbel Cisownica 0:35.15
5 Wojciech Pietrzyk Kraków 0:35.30
6 Radosław Kasprzak Rydułtowy 0:35.38
. ... ... ...
17 Błażej Mendrek Brenna 0:39.07
94 Błażej Frolik Cieszyn 0:49.47
111 Marcin Halemba Jastrzębie-Zdrój 0:52.37


Kategoria M-18 (18-29 lat)

1 Wojciech Czernek Tychy 0:32.58
2 Dawid Malina Rybnik 0:33.06
3 Tomasz ???? ... 0:33.36
. ... ... ...
30 Marcin Halemba Jastrzębie-Zdrój 0:52.37


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1 Wojciech Pietrzyk Kraków 0:35.30
2 Błażej Mendrek Brenna 0:39.07
3 Marcin Pognowski Orzesze 0:39.44
. ... ... ...
29 Błażej Frolik Cieszyn 0:49.47


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1 Tomasz Wróbel Cisownica 0:35.15
2 Adam Jagieła Siemianowice Śląskie 0:35.42
3 Robert Zielonka Chrzanów 0:36.22




Klasyfikacja generalna mężczyzn - dystans: 5 km

1 Mateusz Bukowczan Oświęcim 0:18.24
2 Marcin Brol Katowice 0:18.48
3 Tomasz Ciepłak Rybnik 0:18.52
4 Piotr Matlak Oświęcim 0:19.16
5 Marcin Jasnoch Bytom 0:19.18
6 Lucjan Pacuła Katowice 0:19.20
. ... ... ...
14 Waldemar Wałaski Drogomyśl 0.22.01




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności