www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 271 25/05/2019


Tomasz Wróbel z Cisownicy wygrał dwieście siedemdziesiąty pierwszy bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Martin Mazur z Czeskiego Cieszyna, a na trzeciej pozycji uplasował się Andrzej Łukasiak z Cieszyna.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Weronika Masarska z Cieszyna.


Wyniki:

1 Tomasz Wróbel 0:17.35 M (45-49)
2 Martin Mazur 0:19.03 M (45-49)
3 Andrzej Łukasiak 0:19.11 M (60-64)
4 Artur Więcław 0:20.15 M (40-44)
5 Grzegorz Wowry 0:20.34 M (35-39)
6 Ondřej Gajda 0:20.37 M (15-17)
7 Dariusz Serafin 0:20.39 M (45-49)
8 Brunon Baszczyński 0:21.09 M (45-49)
9 nieznany    
10 Martin Straka 0:21.24 M (40-44)
11 Zbigniew Bujok 0:22.15 M (30-34)
12 David Wawreczka 0:22.33 M (35-39)
13 Waldemar Kubić 0:22.33 M (40-44)
14 Robert Przybyłek 0:22.41 M (18-19)
15 Krystian Mucha 0:22.47 M (10)
16 Mirosław Niemiec 0:22.56 M (50-54)
17 Michał Botorek 0:23.15 M (35-39)
18 Bartosz Tochowicz 0:23.22 M (50-54)
19 Weronika Masarska 0:23.25 K (15-17)
20 Zbigniew Ćwikła 0:23.28 M (45-49)
21 Piotr Kubicius 0:23.34 M (35-39)
22 Krzysztof Kusy 0:23.35 M (50-54)
23 nieznany    
24 Natalia Kędziora 0:24.16 K (40-44)
25 Janusz Raszka 0:24.21 M (50-54)
26 Piotr Głuchowski 0:24.34 M (65-69)
27 Piotr Dawid 0:24.37 M (45-49)
28 Emil Trombik 0:24.49 M (70-74)
29 Daniel Niedoba 0:25.05 M (35-39)
30 Dariusz Szarowski 0:25.26 M (20-24)
31 Alfred Benek 0:25.28 M (55-59)
32 Mariusz Kaczmarczyk 0:25.37 M (30-34)
33 Szymon Mytnik 0:25.37 M (45-49)
34 nieznany    
35 nieznany    
36 nieznany    
37 Gerard Chrobok 0:26.13 M (55-59)
38 Krzysztof Szubarski 0:26.53 M (45-49)
39 Łukasz Brańczyk 0:26.54 M (35-39)
40 Barbara Komajda 0:26.56 K (30-34)
41 Dagmara Mielke 0:28.08 K (40-44)
42 Katarzyna Brzuska 0:28.50 K (40-44)
43 Józefa Chrobok 0:28.52 K (45-49)
44 Patrycja Kubica 0:28.52 K (30-34)
45 Michał Sirek 0:31.00 M (30-34)
46 Robert Jackson 0:32.45 M (45-49)
47 nieznany    
48 Gabriela Targosz 0:36.47 K (10)
49 Piotr Targosz 0:36.52 M (40-44)
50 Krzysztof Kłoda 0:37.09 M (10)
51 Sylwester Kłoda 0:37.10 M (40-44)
52 Izabela Sirek 0:37.29 K 35-39)
53 nieznany    
54 Maria Brańczyk 0:40.46 K (11-14)
55 Renata Brańczyk 0:40.47 K (35-39)
56 nieznany    
57 Inga Sirek 0:40.56 K (10)
58 Kaja Sirek 0:40.57 K (10)
59 nieznany    
60 Magdalena Zdejszy 0:45.25 K (45-49)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności