www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PÓŁMARATON WODZISŁAWSKI 28/10/2019


Mateusz Mrówka z Radlina wygrał XIII Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta Pamięci Zbigniewa Marszałkowskiego, który odbył się w ostatnią niedzielę października.
Najlepszy z naszych zawodników Roman Rajwa z Chybia został sklasyfikowany na siedemnastej pozycji.
Warto wspomnieć, że w kategorii kobiet pomiędzy 40 a 49 rokiem życia trzecie miejsce zajęła Anna Łukasik z Jastrzębie-Zdroju.

W ramach imprezy rozegrano również bieg na dystansie siedmiu i pół kilometra o nazwie 'Minimaraton Wodzisławski'. Tu jako szósty na mecie 'zameldował się' Tomasz Lichota ze Skoczowa.


Wyniki:


Półmaraton

1 Mateusz Mrówka Radlin 1:13.56 M-20 (1)
2 Wołodymyr Timaszow Ukraina 1:14.14 M-30 (1)
3 Roberto Dimicolli Włochy / Racibórz 1:14.20 M-30 (2)
. ... ... ... ...
17 Roma Rajwa Chybie 1:27.52 M-20 (6)
25 Damian Tokarewicz Zebrzydowice 1:30.02 M-30 (12)
41 Jan Rajwa Jastrzębie-Zdrój 1:36.34 M-30 (17)
47 Michał Hejna Skrzyszów 1:05.57 M-30 (20)
60 Marcin Oślizło Skrzyszów 1:44.06 M-30 (24)
65 Szymon Jochlik Jastrzębie-Zdrój 1:45.24 M-30 (27)
68 Adam Wyrembalski Jastrzębie-Zdrój 1:46.10 M-20 (9)
80 Tomasz Szombara Łaziska 1:50.12 M-30 (34)
81 Paweł Ziętara Jastrzębie-Zdrój 1:50.13 M-50 (8)
88 Anna Łukasik Jastrzębie-Zdrój 1:52.45 K-40 (3)
90 Izabela Kopiec Skrzyszów 1:53.29 K-30 (6)
108 Tomasz Czaporowski Jastrzębie-Zdrój 1:57.39 M-30 (43)
113 Mateusz Janecki Jastrzębie-Zdrój 1:58.31 M-20 (13)
139 Agnieszka Heliosz Krostoszowice 2:07.27 K-40 (8)
146 Katarzyna Pasławska Jastrzębie-Zdrój 2:10.03 K-40 (10)
148 Janusz Pieprzka Dzięgielów 2:11.47 M-40 (37)
158 Janusz Raszka Cieszyn 2:17.35 M-50 (16)
160 Szymon Białoń Cieszyn 2:18.36 M-20 (18)


Mini Maraton

1 Paweł Nawrot Ruda Śląska 0:26.58
2 Ariel Szymczak Żory 0:27.21
3 Robert Zielonka Chrzanów 0:27.25
. ... ... ...
6 Wojciech Lichota Skoczów 0:27.58
48 Kamil Skrzyszowski Gołkowice 0:40.04
67 Damian Goik Jastrzębie-Zdrój 0:42.17
78 (K-20) Agnieszka Stopyra Jastrzębie-Zdrój 0:44.34
85 Mariusz Mężyk Skrzyszów 0:45.29
91 (K-28) Renata Adamczak Jastrzębie-Zdrój 0:46.26
92 Michał Bąkowski Jastrzębie-Zdrój 0:46.26
93 (K-29) Justyna Tokarewicz Jastrzębie-Zdrój 0:46.30
100 (K-34) Agata Ziętara Jastrzębie-Zdrój 0:48.46
102 Marcin Piwoński Podbucze 0:48.50
109 (K-38) Wioleta Raszka Cieszyn 0:49.50
113 (K-41) Klaudia Szombara Łaziska 0:52.10





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności