www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 304 02/01/2020


Michal Ostruszka z Czeskiego Cieszyna został zwycięzcą pierwszej imprezy sportowo-rekreacyjnej na Śląsku Cieszyńskim w 2020 roku.
We wczorajszym trzysta czwartym biegu cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun' drugi był Martin Mazur z Czeskiego Cieszyna, a trzeci Wiesław Sikora z Ustronia.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Weronika Masarska z Cieszyna.



Wyniki:

1 Michal Ostruszka 0:18.32 M (25-29)
2 Martin Mazur 0:19.06 M (45-49)
3 Wiesław Sikora 0:19.14 M (40-44)
4 Łukasz Smolik 0:19.38 M (25-29)
5 David Wawreczka 0:20.26 M (35-39)
6 Andrzej Łukasiak 0:20.30 M (60-64)
7 Grzegorz Gawłowski 0:21.13 M (30-34)
8 Artur Więcław 0:21.14 M (40-44)
9 Lesław Tomczyk 0:21.21 M (55-59)
10 Stanisław Kawecki 0:21.34 M (45-49)
11 Dariusz Roseger 0:21.48 M (35-39)
12 Weronika Masarska 0:21.59 K (15-17)
13 Adam Knyps 0:22.01 M (40-44)
14 Rafał Kusy 0:22.08 M (40-44)
15 nieznany    
16 Piotr Wronka 0:22.50 M (35-39)
17 René Benek 0:23.18 M (40-44)
18 Vratislav Pietrzyk 0:23.24 M (40-44)
19 Krzysztof Kusy 0:23.35 M (50-54)
20 Adriana Klappholz 0:23.44 K (45-49)
21 Janusz Kowalski 0:23.49 M (40-44)
22 Damian Stuchlik 0:23.50 M (30-34)
23 Kinga Kowalska 0:23.51 K (40-44)
24 Bartosz Tochowicz 0:23.52 M (50-54)
25 Piotr Kubicius 0:24.09 M (35-39)
26 Arkadiusz Śliwka 0:24.18 M (40-44)
27 Józef Knderla 0:24.37 M (30-34)
28 Dariusz Szarowski 0:24.47 M (20-24)
29 Alfred Benek 0:24.57 M (55-59)
30 Dorota Maniszewska 0:25.00 K (40-44)
31 Mirosław Niemiec 0:25.03 M (50-54)
32 Marek Morawiec 0:25.04 M (30-34)
33 Bożena Rzepecka 0:25.16 K (50-54)
34 Patrycja Gabryś 0:26.02 K (25-29)
35 Artur Lebiedzik 0:26.07 M (20-24)
36 David French 0:26.08 M (55-59)
37 Antonina Bujar-Dobrowolska 0:26.13 K (40-44)
38 nieznany    
39 Waldemar Kubić 0:26.18 M (40-44)
40 nieznany    
41 nieznany    
42 Piotr Konieczny 0:26.21 M (45-49)
43 Jan Stuchlik 0:26.23 M (55-59)
44 Miroslav Marťák 0:26.28 M (50-54)
45 Renata Brańczyk 0:26.31 K (35-39)
46 Andrzej Rzepecki 0:26.37 M (50-54)
47 Michaela Matisová 0:26.59 K (40-44)
48 Rostislav Bajtek 0:26.59 M (35-39)
49 Pavel Czylok 0:27.00 M (40-44)
50 Michał Botorek 0:27.07 M (35-39)
51 Grzegorz Ogierman 0:27.08 M (40-44)
52 Gabriela Benková 0:27.24 K (40-44)
53 nieznany    
54 Vit Hovjadský 0:28.31 M (50-54)
55 nieznany    
56 nieznany    
57 nieznany    
58 Pavla Stoklásková 0:29.31 K (45-49)
59 Krzysztof Szubarski 0:29.32 M (45-49)
60 Jiří Konieczny 0:29.32 M (55-59)
61 Karolína Konderlová 0:29.42 K (18-19)
62 Marcela Martynková 0:29.58 K (50-54)
63 Marianna Kusy 0:30.01 K (18-19)
64 Sebastian Wyszyński 0:30.06 M (45-49)
65 Aneta Malinowska 0:30.16 K (40-44)
66 Iwona Wawrzyk 0:30.18 K (50-54)
67 Jolanta Kubecka 0:30.23 K (45-49)
68 Aneta Targosz 0:30.23 K (35-39)
69 Piotr Targosz 0:30.25 M (40-44)
70 nieznany    
71 Dorota Sikora 0:32.52 K (40-44)
72 Zygmunt Szotek 0:34.17 M (65-69)
73 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:35.35 K (45-49)
74 Radomír Benesz 0:36.51 M (40-44)
75 Vladislava Beneszová 0:38.34 K (35-39)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności