www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 312 22/02/2020


Wiesław Sikora z Ustronia wygrał trzysta dwunasty bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Andrzej Łukasiak z Cieszyna, a na trzeciej pozycji uplasował się David Wawreczka z Czeskiego Cieszyna.

Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Weronika Masarska z Cieszyna.


Wyniki:

1 Wiesław Sikora 0:19.33 M (40-44)
2 Andrzej Łukasiak 0:20.42 M (60-64)
3 David Wawreczka 0:20.45 M (35-39)
4 Łukasz Sobczyk 0:20.58 M (40-44)
5 Lesław Tomczyk 0:21.13 M (55-59)
6 Tomasz Zębik 0:21.24 M (35-39)
7 Mirosław Niemiec 0:21.57 M (50-54)
8 Artur Więcław 0:22.06 M (40-44)
9 Jarosław Szczepaniuk 0:22.13 M (45-49)
10 Weronika Masarska 0:22.19 K (18-19)
11 Adam Knyps 0:22.23 M (40-44)
12 Rafał Kusy 0:22.32 M (40-44)
13 Leonarda Czyż 0:23.14 K (45-49)
14 Piotr Kubicius 0:23.14 M (40-44)
15 Michael Morys-Twarowski 0:23.22 M (30-34)
16 Damian Stuchlik 0:23.26 M (30-34)
17 Alfred Benek 0:23.56 M (55-59)
18 Teodor Jackson 0:23.57 M (11-14)
19 Dariusz Szarowski 0:24.06 M (20-24)
20 Mateusz Zelek 0:24.08 M (11-14)
21 Adam Zelek 0:24.08 M (45-49)
22 David French 0:24.14 M (55-59)
23 René Benek 0:24.46 M (40-44)
24 Marek Matykiewicz 0:24.50 M (50-54)
25 Karel Wojnar 0:25.08 M (40-44)
26 Piotr Targosz 0:25.38 M (40-44)
27 Radomír Benesz 0:25.40 M (40-44)
28 Mariusz Żywioł 0:25.42 M (45-49)
29 Bożena Rzepecka 0:25.48 K (50-54)
30 Renata Brańczyk 0:26.05 K (35-39)
31 Stanisław Kawecki 0:26.10 M (45-49)
32 Józefa Chrobok 0:26.42 K (45-49)
33 Dorota Sikora 0:26.56 K (40-44)
34 Kamil M. 0:27.10 M (25-29)
35 Jan Pollok 0:27.23 M (40-44)
36 Robert Jackson 0:27.25 M (45-49)
37 Józef Nizio 0:27.26 M (30-34)
38 Martina Ciencialová 0:27.55 K (45-49)
39 Aneta Targosz 0:28.13 K (35-39)
40 Bartosz Szczepaniuk 0:28.19 M (11-14)
41 Daria Chwastek 0:28.21 K (25-29)
42 Aleksander Sosna 0:28.22 M (35-39)
43 Magdalena Sztefka 0:28.52 K (40-44)
44 Mariola Starczynowska 0:29.37 K (30-34)
45 Zbigniew Bujok 0:29.37 M (30-34)
46 Łukasz Brańczyk 0:29.49 M (35-39)
47 Sylwester Kłoda 0:30.05 M (40-44)
48 Iwona Wawrzyk 0:30.32 K (50-54)
49 nieznany    
50 Kazimierz Mielczarek 0:35.35 M (40-44)
51 Vladislava Beneszová 0:39.11 K (35-39)
52 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:39.12 K (45-49)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności