www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 314 07/03/2020


Dawid Mielke z Bażanowic wygrał trzysta czternasty bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Ladislav Sventek ze słowackiego Skalitégo, a na trzeciej pozycji uplasował się Grzegorz Kamyczek z Pierśćca.

Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Agnieszka Ogrodzka z Brennej.


Wyniki:

1 Dawid Mielke 0:18.33 M (15-17)
2 Ladislav Sventek 0:18.36 M (50-54)
3 Grzegorz Kamyczek 0:19.54 M (40-44)
4 Andrzej Łukasiak 0:20.26 M (60-64)
5 David Wawreczka 0:20.34 M (35-39)
6 Lesław Tomczyk 0:20.40 M (40-44)
7 Pavel Czylok 0:20.46 M (40-44)
8 Wiesław Sikora 0:21.07 M (40-44)
9 Artur Więcław 0:21.08 M (40-44)
10 Tomasz Zębik 0:21.13 M (35-39)
11 Mirosław Niemiec 0:21.22 M (50-54)
12 Stanisław Kawecki 0:21.31 M (45-49)
13 Jiří Konieczny 0:21.43 M (55-59)
14 Adrian Kornacki 0:21.57 M (45-49)
15 Agnieszka Ogrocka 0:22.00 K (25-29)
16 Raphael Mielke 0:22.44 M (50-54)
17 David Rajca 0:22.48 M (40-44)
18 Marek Kisieliński 0:23:02 M (50-54)
19 Adam Zelek 0:23:10 M (45-49)
20 Dariusz Szarowski 0:23.19 M (20-24)
21 Leonarda Czyż 0:23:31 K (45-49)
22 Alfred Benek 0:23:38 M (55-59)
23 Krzysztof Kusy 0:23.47 M (50-54)
24 Artur Kowalski 0:23.54 M (40-44)
25 Mateusz Zelek 0:24.01 M (11-14)
26 Radomir Benesz 0:24.55 M (40-44)
27 Zbigniew Ćwikła 0:25:04 M (45-49)
28 Mariusz Żywioł 0:25.42 M (45-49)
29 nieznany    
30 nieznany    
31 Michał Botorek 0:26:30 M (35-39(
32 Piotr Dawid 0:27.07 M (45-49)
33 Wojciech Wenglorz 0:27.16 M (20-24)
34 Dorota Sikora 0:27.40 K (40-44)
35 Józef Nizio 0:27:42 M (30-34)
36 Aneta Malinowska 0:28.08 K (40-44)
37 Renata Brańczyk 0:28.08 K (35-39)
38 Łukasz Brańczyk 0:28.13 M (35-39)
39 Daria Chwastek 0:28.20 K (25-29)
40 Martina Ciencialová 0:28.23 K (45-49)
41 Bronisław Byrtus 0:28.46 M (45-49)
42 Aneta Targosz 0:29.03 K (35-39)
43 Kateřína Michaličková 0:29.09 K (20-24)
44 Jolanta Kubecka 0:29.31 K (45-49)
45 Ireneusz Pieniążek 0:31.18 M (30-34)
46 Kazimierz Mielczarek 0:34.44 M (45-49)
47 Zygmunt Szotek 0:35.19 M (65-69)
48 Joanna Cieślar 0:35.38 K (40-48)
49 Vladislava Beneszová 0:39.25 K (35-39)
50 Zofia Kubicius 0:39.28 K (35-39)
51 Piotr Kubicius 0:39.29 M (40-44)
52 Marlena Czyż 0:42.07 K (10)
53 Kaja Sirek 0:42.25 K (10)
54 Inga Sirek 0:42.28 K (10)
55 Izabela Sirek 0:43.48 K (35-39)
56 Karolina Bojda-Drąg 0:46.36 K (30-34)
57 Gabriela Kropka 0:46.36 K (30-34)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności