www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







48. CROSS MYSŁOWICKI 07/03/2020


Trzech naszych zawodników stanęło na podium 48. Crossu Mysłowickiego, który odbył się w pierwszą sobotę marca.
W rywalizacji juniorek drugie miejsce zajęła Julia Chromik (LKS Pogórze), a trzecia była Samanta Górniak (MUKS SZS Cieszyn), natomiast w biegu juniorów na trzeciej pozycji został sklasyfikowany Szymon Masarski (MUKS SZS Cieszyn).


Klasyfikacja końcowa:


Seniorki - dystans: 4 km

1. Patrycja Kapała (KS AZS AWF Katowice)
2. Barbara Bieganowska (LUKS MOKSiR Korfantów)
3. Magdalena Krawczyk (GKS Piast Gliwice)
...
6. Barbara Wojtyła (KS AZS AWF Katowice)



Juniorki (rocznik 2001-2002) - dystans: 3 km

1. Agnieszka Lubowska (KS Sprint Bielsko-Biała)
2. Julia Chromik (LKS Pogórze)
3. Samanta Górniak (MUKS SZS Cieszyn)
...
10. Weronika Masarska (MUKS SZS Cieszyn)
13. Aneta Macha (MKS-R Centrum Dzięgielów)



Młodziczki (rocznik 2005-2006) - dystans: 1 km

1. Milena Thamm (MKS MOS Katowice)
2. Oliwia Malinowska (UKS Czempion Bełchatów)
3. Oliwia Dzierżek (MKS MOS Płomień Sosnowiec)
...
5. Anna Szoska (LKS Pogórze)
6. Zuzanna Maciejczek (UKS Brenna-Górki)
14. Zuzanna Madzia (MKS-R Centrum Dzięgielów)



Dziewczęta (rocznik 2007 i młodsze) - dystans: 1 km

1. Amelia Zochniak (UKS Czempion Belchatów)
2. Michalina Thamm (MKS MOS Katowice)
3. Martyna Cendrowska (CKS Budowlani Częstochowa)
...
5. Kamila Andrzejewska (LKS Pogórze)
12. Alicja Sikora (UKS Brenna-Górki)

22. Amelia Górniok (UKS Brenna-Górki)
37. Klaudia Liberda (TL Athletics Jastrzębie)
41. Zuzanna Swalska (TL Athletics Jastrzębie)
46. Julia Durczok (TL Athletics Jastrzębie)
48. Marlena Miśkowiec (TL Athletics Jastrzębie)
50. Wiktoria Suliga (TL Athletics Jastrzębie)



Seniorzy - dystans: 6 km

1. Dawid Malina (TL ROW Rybnik)
2. Rafał Formicki (CKS Budowlani Częstochowa)
3. Jakub Nalepa (AZS KU Politechnika Opolska)
...
14. Mateusz Mola (MUKS SZS Cieszyn)



Juniorzy (rocznik 2001-2002) - dystans: 4 km

1. Aleks Stokłosa (AZS KU Politechnika Opolska)
2. Jakub Kijak (AZS KU Politechnika Opolska)
3. Szymon Masarski (MUKS SZS Cieszyn)
...
5. Paweł Niedoba (UKS Brenna-Górki)



Juniorzy młodsi (rocznik 2003-2004) - dystans: 3 km

1. Filip Rak (AZS KU Politechnika Opolska)
2. Michał Piątek (CKS Budowlani Częstochowa)
3. Miłosz Citak (MOS CSiR Dąbrowa Górnicza)
...
11. Dawid Wiśniewski (TL Athletics Jastrzębie)



Młodzicy (rocznik 2005-2006) - dystans: 2 km

1. Maciej Lachowski (KS Sprint Bielsko-Biała)
2. Mateusz Markowiak (UKS Czempion Bełchatów)
3. Radosław Porada (CKS Budowlani Częstochowa)
...
7. Marcin Kędzior (LKS Pogórze)
16. Kamil Przybyła (TL Athletics Jastrzębie)
20. Piotr Wala (TL Athletics Jastrzębie)
23. Remigiusz Wojaczek (TL Athletics Jastrzębie)




Dzieci (rocznik 2007 i młodsi)

1. Łukasz Zaczyk (MKS MOSM Bytom)
2. Kacper Mańkiewicz (LUKS Podium Kup)
3. Mateusz Mądry (CKS Budowlani Częstochowa)
...
39. Wiktor Duda (TL Athletics Jastrzębie)
46. Szymon Brózda (TL Athletics Jastrzębie)
49. Kajetan Bryła (TL Athletics Jastrzębie)
53. Tymoteusz Wojaczek (TL Athletics Jastrzębie)
54. Łukasz Maron (TL Athletics Jastrzębie)
55. Borys Stefański (TL Athletics Jastrzębie)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności