www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PONIWIEC 14/950 30/08/2020


Czterdziestu sześciu zawodników wzięło udział w biegu górskim Poniwiec 14/950, który odbył się wczoraj w Ustroniu.
W tym gronie najlepsi okazali się Anna Kobierska z Gliwic oraz Jakub Glajcar z Wisły.

W poszczególnych grupach wiekowych na najwyższym stopniu podium stanęli: Izabela Maj-Dziubańska z Pyskowic, Anna Kobierska, Pzemysław Pyrek z Oświęcimia, Jakub Glajcar, Maciej Liszka z Cieszyna oraz Bartosz Tochowicz z Goleszowa. 


Wyniki - dystans: 13,75 km / przewyższenie + 950 / - 750 m


Kobiety

1 Anna Kobierska Gliwice 1:31.01 K 40 i w. (1)
2 Justyna Adamus-Kowalska Imielin 1:36.08 K 40 i w. (2)
3 Barbara Klepacka-Gancarz Gliwice 1:44.11 K 40 i w. (3)
4 Anna Sikora Ustroń 1:46.08 K 40 i w. (4)
5 Maria Bujok Wisła 1:51.24 K 40 i w. (5)
6 Izabela Maj-Dziubańska Pyskowice 1:52.38 K do 39 (1)
7 Aleksandra Paszewska Bytom 2:03.46 K do 39 (2)
8 Ligia Mynarska Bielsko-Biała 2:05.19 K 40 i w. (6)
9 Sonia Fałowska Andrychów 2:11.38 K do 39 (3)
10 Iwona Galman Gliwice 2:16.05 K 40 i w. (7)
11 Anna Cieślar Przezchlebie 2:28.36 K do 39 (4)
12 Iwona Boś Wisła 2:31.44 K 40 i w. (8)
13 Katarzyna Marut Gliwice 2:56.07 K 40 i w. (9)
14 Katarzyna Osowska Gliwice 2:56.13 K 40 i w. (10)
15 Magdalena Mikołąjczak Żory 2:59.13 K 40 i w. (11)



Mężczyźni

1 Jakub Glajcar Wisła 1:20.40 M 30-39 (1)
2 Paweł Skorupa Tychy 1:23.36 M 30-39 (2)
3 Przemysław Pyrek Oświęcim 1:24.12 M do 29 (1)
4 Przemysław Jędros Gliwice 1:25.38 M 30-39 (1)
5 Maciej Liszka Cieszyn 1:26.27 M 40-49 (1)
6 Jacek Brzozowski Ustroń 1:27.26 M 40-49 (2)
7 Karol Zawadzki Radlin 1:29.40 M do 29 (2)
8 Damian Szewczyk Jejkowice 1:30.26 M 40-49 (3)
9 Czesław Teszner Mizerów 1:37.18 M 30-39 (4)
10 Iwona Galman Gliwice 2:16.05 K 40 i w. (7)
10 Bartosz Tochowicz Goleszów 1:39.10 M 50-59 (1)
11 Grzegorz Gawłowski Cieszyn 1:39.54 M 30-39 (5)
12 Marcin Stanisz Pyskowice 1:40.13 M 30-39 (6)
13 Mirosław Górny Bielsko-Biała 1:41.31 M 50-59 (2)
14 Maciej Gierlotka Katowice 1:42.45 M 40-49 (4)
15 Damian Dreszer Orzesze 1:43.49 M 30-39 (7)
16 Grzegorz Truszewski Brenna 1:44.23 M 30-39 (8)
17 Tomasz Konieczny Siemianowice Śląskie 1:44.29 M 30-39 (9)
18 Robert Kęsicki Katowice 1:45.28 M 30-39 (10)
19 Łukasz Baranowski Orzesze 1:48.19 M 30-39 (11)
20 Łukasz Kopiczko Rybnik 1:49.18 M 30-39 (12)
21 Dawid Cichocki Pyskowice 1:49.40 M 30-39 (13)
22 Grzegorz Biela Zawada 1:49.47 M 30-39 (14)
23 Krzysztof Kurek Miłkowice 1:50.01 M 50-59 (3)
24 Adrian Maryjosz Żory 1:56.01 M 40-49 (5)
25 Artur Gierok Katowice 1:56.26 M 40-49 (6)
26 Sylwester Mynarski Bielsko-Biała 2:05.20 M 40-49 (7)
27 Dominik Mertas Babice 2:07.01 M 40-49 (8)
28 Ireneusz Zimny Rybnik 2:08.36 M 40-49 (9)
29 Paweł Czogała Racibórz 2:11.53 M 30-39
30 Krzysztof Garbicz Katowice 2:34.23 M 30-39
- Adrian Teszner Mikołów DNF M do 29
T




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności