www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







V BIEG ROKITY PO DIABELSKIEJ RÓWNICY 19/09/2020


Piotr Wołąkiewicz z Bielska-Białej został zwycięzcą V Biegu Rokity po Diabelskiej Równicy, który odbył się dzisiaj w Ustroniu.
Jako drugi trasę o długości około czternastu kilometrów i przewyższeniu blisko siedmiuset metrów pokonał Paweł Zając z Ustronia, natomiast trzeci linię mety przebiegł Leszek Iwanca z Rybnika. 

Wśród kobiet najlepsza okazała się Agnieszka Kobierska z Gliwic.

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Angelika Noga z Kóz, Joanna Leśków z Cieszyna, Agnieszka Kobierska, Renata Brachaczek z Ustronia, Piotr Wołąkiewicz, Paweł Zając, Leszek Iwanca oraz Marek Sokołowski z Mysłowic.


Wyniki:

1 Piotr Wołąkiewicz Bielsko-Biała 1:07.03 M-18 (1)
2 Paweł Zając Ustroń 1:07.47 M-30 (1)
3 Leszek Iwańca Rybnik 1:09.37 M-40 (1)
4 Kuba Tesluk Żory 1:11.29 M-18 (2)
5 Rafał Kargól Radzionków 1:12.19 M-40 (2)
6 Przemysław Jędros Gliwice 1:12.26 M-30 (2)
7 nieznany   1:12.39 M-30 (3)
8 Marcin Jodłowiec Imielin 1:13.20 M-18 (3)
9 Arkadiusz Firla Cieszyn 1:13.50 M-40 (3)
10 Maciej Rogowski Tarnowskie Góry 1:14.09 M-40 (4)
11 Przemysław Cohla Cieszyn 1:14.17 M-40 (5)
12 Tyberiusz Mikołajczyk Brenna 1:14.42 M-40 (6)
13 Marek Sokołowski Mysłowice 1:16.11 M-50 (1)
14 Mateusz Wojdyło Ustroń 1:16.16 M-18 (4)
15 Dawid Mazgaj Chybie 1:16.31 M-30 (4)
16 Łukasz Pępek Godziszka 1:16.45 M-30 (5)
17 Tomasz Nikiel Bystra 1:17.26 M-30 (6)
18 Maciej Liszka Cieszyn 1:17.51 M-40 (7)
19 Wiktor Urban Zabrze 1:17.58 M-30 (7)
20 Damian Tokarewicz Zebrzydowice 1:18.13 M-30 (8)
21 Jacek Brzozowski Ustroń 1:18.20 M-40 (8)
22 Adam Buczyński Kraków 1:18.31 M-40 (9)
23 Zdzisław Bojda Pierściec 1:18.43 M-40 (10)
24 Marek Grund Strzebiń 1:18.44 M-30 (9)
25 Marcin Kędzior Rudnik 1:22.17 M-18 (5)
26 (K-1) Agnieszka Kobierska Gliwice 1:23.08 K-40 (1)
27 Piotr Łęcki Gliwice 1:23.37 M-30 (10)
28 (K-2) Angelika Noga Kozy 1:23.49 K-18 (1)
29 (K-3) Justyna Adamus Katowice 1:24.48 K-40 (2)
30 Sebastian Szolc Gliwice 1:25.24 M-40 (11)
31 Mirosław Górny Bielsko-Biała 1:25.41 M-50 (2)
32 (K-4) Joanna Leśków Cieszyn 1:26.09 K-30 (1)
33 (K-5) Barbara Chrzanowska Będzin 1:26.55 K-30 (2)
34 (K-6) Agnieszka Tatarek-Konik Czeladź 1:27.20 K-18 (2)
35 Tomasz Ziemiński Skoczów 1:28.07 M-40 (12)
36 Przemysław Hojny Kęty 1:28.13 M-30 (11)
37 Arkadiusz Kawulok Ustroń 1:28.25 M-30 (12)
38 Zbigniew Świder Skoczów 1:28.31 M-40 (13)
39 (K-7) Barbara Klepacka-Gancarz Gliwice 1:29.31 K-40 (3)
40 Piotr Kowalczyk Kęty 1:29.31 M-40 (14)
41 Czesław Jodłowiec Imielin 1:29.36 M-50 (3)
42 Jarosław Kędzior Rudnik 1:30.19 M-40 (15)
43 Emil Salamon Gliwice 1:30.34 M-30 (13)
44 Tomasz Herliczka Gliwice 1:31.48 M-40 (16)
45 Wojciech Oczkowski Bielsko-Biała 1:32.02 M-40 (17)
46 Arkadiusz Juzof Pogwizdów 1:32.05 M-40 (18)
47 (K-8) Angelika Pilch Brenna 1:32.06 K-18 (3)
48 Jarosław Stajszczyk Skoczów 1:32.16 M-30 (14)
49 (K-9) Anna Zając Zebrzydowice 1:32.17 K-30 (3)
50 (K-10) Mariola Rólka Gliwice 1:32.30 K-40 (4)
51 (K-11) Edyta Szczęsna Czechowice-Dziedzice 1:32.43 K-30 (4)
52 Robert Gomola Ustroń 1:33.27 M-18 (6)
53 (K-12) Katarzyna Gardulska-Botor Gliwice 1:33.33 K-40 (5)
54 Adrian Kawulok Wilamowice 1:33.38 M-30 (15)
55 Rafał Szymski Radzionków 1:34.18 M-40 (19)
56 Rafał Busz Oława 1:34.39 M-40 (20)
57 Tomasz Lipiński Skoczów 1:35.23 M-40 (21)
58 Łukasz Piszczek Tychy 1:35.32 M-40 (22)
59 Artur Bąk Kraków 1:35.42 M-40 (23)
60 Michał Domian Górki Wielkie 1:36.26 M-30 (16)
61 Łukasz Kościelny Gorzyce 1:36.52 M-40 (24)
62 Szymon Bury Andrychów 1:36.56 M-18 (7)
63 Tomasz Zębik Cieszyn 1:37.32 M-30 (17)
64 Albin Sobiech Bielsko-Biała 1:37.43 M-40 (25)
65 Piotr Kuska Kraków 1:37.43 M-30 (18)
66 Michał Skiba Tychy 1:38.01 M-30 (19)
67 Bartłomiej Szeszko Sosnowiec 1:38.30 M-40 (26)
68 Tomasz Bochynek Wieprz 1:38.32 M-40 (27)
69 Daniel Klimowski Pierściec 1:38.34 M-40 (28)
70 Sebastian Honisz Ruda Śląska 1:38.37 M-40 (29)
71 Piotr Korbus Goleszów 1:38.47 M-40 (30)
72 (K-13) Dorota Maniszewska Cieszyn 1:39.07 K-40 (6)
73 (K-14) Joanna Gwiazdowska Ustroń 1:39.11 K-40 (7)
74 (K-15) Justyna Hajda Radzionków 1:39.53 K-18 (4)
75 Wojciech Górecki Czerwionka-Leszczyny 1:39.57 M-30 (20)
76 (K-16) Renata Brachaczek Ustroń 1:41.20 K-50 (1)
77 Grzegorz Popczyk Sosnowiec 1:42.13 M-40 (31)
78 Mariusz Magdziorz Mysłowice 1:42.25 M-40 (32)
79 (K-17) Brygida Bojda Pierściec 1:42.27 K-40 (8)
80 (K-18) Dorota Sobczak Klucze 1:42.42 K-40 (9)
81 Adam Sobczak Klucze 1:43.13 M-40 (33)
82 Krzysztof Połeć Jastrzębie-Zdrój 1:43.18 M-30 (21)
83 Marek Szalbot Goleszów 1:43.23 M-18 (8)
84 (K-19) Małgorzata Kuso Rybnik 1:43.26 K-30 (5)
85 Dariusz Frąc Gliwice 1:43.32 M-40 (34)
86 (K-20) Marzena Rozmus Bojszowy Nowe 1:43.37 K-40 (9)
87 (K-21) Joanna Piotrowska-Tronina Mikołów 1:44.54 K-30 (6)
88 Grzegorz Diakonow Czerwionka-Leszczyny 1:45.17 M-30 (22)
89 Mariusz Piasecki Gliwice 1:45.44 M-40 (35)
90 Artur Furmaniuk Cieszyn 1:47.06 M-40 (36)
91 Arkadiusz Sulkowski Knurów 1:47.40 M-40 (37)
92 (K-22) Wioletta Kuska Kraków 1:47.58 K-30 (7)
93 (K-23) Alicja Janicka Stanica 1:48.08 K-30 (8)
94 (K-24) Agnieszka Polus Kraków 1:48.13 K-18 (5)
95 (K-25) Julia Rozmus Kraków 1:49.11 K-40 (11)
96 Bartosz Ciuk Gliwice 1:49.40 M-50 (4)
97 (K-26) Katarzyna Marut Gliwice 1:49.44 K-40 (12)
98 (K-27) Martyna Kwiatkowska Chorzów 1:50.01 K-30 (9)
99 (K-28) Barbara Tomiczek Kiczyce 1:50.06 L-30 (10)
100 Wojciech Maryniak Gliwice 1:50.07 M-30 (23)
101 (K-29) Beata Piszczek Tychy 1:50.32 K-40 (13)
102 (K-30) Sylwia Musiolik Rybnik 1:51.43 K-30 (11)
103 Andrzej Kawulok Międzyświeć 1:52.07 M-30 (24)
104 Michał Radziejowski Wrocław 1:52.14 M-18 (9)
105 Filip Szymański Katowice 1:52.48 M-18 (10)
106 Jerzy Pala Częstochowa 1:53.02 M-50 (5)
107 (K-31) Aleksandra Figiel Kraków 1:53.09 K-18 (6)
108 (K-32) Aleksandra Klimek Cieszyn 1:53.55 K-40 (14)
109 Zbigniew Pasternak Gliwice 1:54.11 M-50 (6)
110 (K-33) Aneta Wilczyńska Jaworzno 1:54.56 K-40 (15)
111 Mariusz Burliga Knurów 1:55.25 M-40 (38)
112 Piotr Kurysia Bujaków 1:55.26 M-40 (39)
113 Jarosław Kubacki Bielsko-Biała 1:55.44 M-50 (7)
114 Daniel Mądrzyk Sosnowiec 1:55.52 M-30 (25)
115 Tomasz Popczyński Wilcza 1:55.55 M-40 (40)
116 (K-34) Marzena Majer Knurów 1:55.55 K-50 (2)
117 (K-35) Agnieszka Szopa Knurów 1:55.56 K-40 (16)
118 (K-36) Zuzanna Stolarczyk Rybnik 1:56.28 K-40 (17)
119 (K-37) Aleksandra Magdziorz Mysłowice 1:56.58 K-40 (18)
120 (K-38) Zdzisława Sołtysik Rybnik 1:58.46 K-40 (19)
121 Adam Wrożyna Rybnik 1:58.47 M-40 (41)
122 (K-39) Jolanta Sztanderska Pogórze 2:00.40 K-30 (12)
123 (K-40) Ewelina Mądrzyk Sosnowiec 2:01.00 K-30 (13)
124 (K-41) Bernadetta Zabłocka Ruda Śląska 2:02.46 K-50 (3)
125 (K-42) Anna Siwek Warszawa 2:02.49 K-40 (20)
126 Michał Sztylko Warszawa 2:02.50 M-40 (42)
127 (K-43) Dominika Szymańska Katowice 2:03.16 K-18 (7)
127 Krzysztof Ptak Żory 2:04.27 M-40 (43)
129 (K-44) Agnieszka Domagała Ustroń 2:05.46 K-40 (21)
130 Janusz Dadaś Gliwice 2:09.57 M-40 (44)
131 (K-45) Marzena Burliga Knurów 2:09.57 K-40 (22)
132 (K-46) Klaudia Sienkiewicz Bielsko-Biała 2:10.07 K-18 (8)
133 (K-47) Barbara Gamza Czerwionka-Leszczyny 2:12.18 K-30 (14)
134 (K-48) Agnieszka Wilczyńska-Kogut Gliwice 2:12.40 K-40 (23)
135 Wiesław Sikora Ustroń 2:12.42 M-40 (45)
136 (K-49) Iwona Gabruś Czerwionka-Leszczyny 2:13.11 K-40 (24)
137 (K-50) Dorota Sikora Ustroń 2:13.23 K-40 (25)
138 (K-51) Izabela Lachowicz Rybnik 2:13.47 K-18 (9)
139 (K-52) Małgorzata Kocyan Gliwice 2:17.05 K-50 (4)
140 (K-53) Elżbieta Górecka Czerwionka-Leszczyny 2:21.56 K-30 (15)
141 (K-54) Katarzyna Syguła Jaworzno 2:22.49 K-40 (26)
142 (K-55) Elżbieta Dadaś Gliwice 2:23.00 K-40 (27)
143 Wojcich Denkowski Gliwice 2:23.00 M-50 (8)
144 (K-56) Renata Herliczka Gliwice 2:25.39 K-30 (16)
145 (K-57) Ewa Kołodzińska Gliwice 2:25.39 K-40 (28)
146 (K-58) Małgorzata Palarz Czerwionka-Leszczyny 2:30.50 K-30 (17)
147 (K-59) Ewa Jędros Gliwice 2:43.51 K-30 (18)
148 Michał Bączyk Gliwice 3:50.10 M-50 (9)


Z kolei w Marszu Nordic Walking po Diabelskiej Równicy podobnie jak przed rokiem ze zwycięstwa cieszył się Arkadiusz Pustówka z Hażlacha. Pozostałe miejsca na podium zajęli Krzysztof Przybyłko z Lipowej i Tomasz Sadowski z Sosnowca.

W gronie kobiet palma pierwszeństwa przypadła Barbarze Cieślar z Wisły.


Wyniki:

1 Arkadiusz Pustówka Hażlach 1:50.58
2 Krzysztof Przybyłko Lipowa 1:50.59
3 Tomasz Sadowski Sosnowiec 1:53.25
4 Mariusz Pancerz Bielsko-Biała 1:55.02
5 (K-1) Barbara Cieślar Wisła 1:57.06
6 nieznany Wisła 2:01.01
7 Mateusz Ficoń Juszczyna 2:03.24
8 Daniel Suski Wadowice 2:04.48
9 Mariusz Czepczor Radlin 2:05.26
10 (K-2) Katarzyna Bonev Cieszyn 2:06.25
11 (K-3) Magdalena Rajek Częstochowa 2:12.15
12 Tomasz Rajek Częstochowa 2:12.15
13 (K-4) Edyta Konicka Ustroń 2:13.49
14 Mirosłąw Gaweł Bielsko-Biała 2:19.16
15 Zbigniew Szczęśniak Częstochowa 2:19.45
16 Marcin Demel Pszów 2:21.30
17 (K-5) Marzena Tomas Syrynia 2:22.53
18 (K-6) Agnieszka Garbuz Brzeszcze 2:24.04
19 (K-7) Kamila Kościelny Gorzyce 2:24.25
20 (K-8) Sylwia Niestrój Lubomia 2:22.56
21 (K-9) Magdalena Jaglarz Pszczyna 2:44.14
22 Piotr Włodarz Rudzica 2:44.15
23      





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności