www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BŁĘKITNA WSTĘGA BALATONU 2020 28/09/2020


Spora grupa naszych zawodników wzięła udział w jedenastej edycji crossu leśnego 'Błękitna Wstęga Balatonu', która odbyła się wczoraj w Wodzisławiu Śląskim, czego pokaźne grono stawało na podium.

W biegach dorosłych były to panie, natomiast w biegach młodzieżowych zarówno dziewczęta, jak i chłopcy.


Wyniki:


Bieg główny - dystans: 10 km

1 Oliwier Mutwil Wodzisław Śląski 0:39.51 M-20 (1)
2 Wojciech Klimek Lubomia 0:41.13 M-20 (2)
3 Dawid Waloski Mikołów 0:41.33 M-20 (3)
4 Mieszko Maliszewski Siemianowice Śląskie 0:42.12 M-40 (1)
5 Cyprian Grze;ka Pogrzebień 0:42.16 M-20 (4)
6 Piotr Lupa Mszana Dolna 0:42.59 M-30 (1)
. ... ... ... ...
31 Adam Antończyk Jastrzębie-Zdrój 0:50.06 M-50 (6)
40 Paweł Łysek Jastrzębie-Zdrój 0:52.05 M-40 (9)
48 Jan Rajwa Jastrzębie-Zdrój 0:53.51 M-30 (15)
56 Adrian Sobel Jastrzębie-Zdrój 0:55.35 M-30 (20)
59 Mirosław Urgacz Cieszyn 0:55.56 M-40 (14)
60 Tomasz Szombara Łaziska 0:56.31 M-30 (21)
61 Tomasz Zębik Cieszyn 0:56.43 M-30 (22)
65 Piotr Szczypka Cieszyn 0:57.49 M-30 (25)
66 (K-6) Gabriela Krupa Mnich 0:57.54 K-40 (2)
72 Piotr Targosz Cieszyn 0:59.51 M-40 (16)
73 Jacek Czyż Cieszyn 1:00.02 M-40 (17)
74 (K-8) Leonarda Czyż Cieszyn 1:00.02 K-40 (3)
78 (K-9) Urszula Pilich Hażlach 1:02.24 K-40 (4)
79 Marcin Pilich Hażlach 1:02.25 M-40 (19)
89 Jan Trawnicki Jastrzębie-Zdrój 1:16.05 M-60 (7)
91 Marek Pietrzyk Chybie 1:17.24 M-60 (8)


Bieg na 5 km

1 Damian Drożdz Rybnik 0:19.38
2 Dariusz Wilk Wapiennik 0:20.24
3 Marcin Mosbauer Jaworzno 0:21.28
4 Bartłomiej Knopek Bieruń 0:21.57
5 Tadeusz Mielimąka Pstrążna 0:22.14
6 Ireneusz Stachowski Wodzisław Śląski 0:23.28
. ... ... ...
8 Maciej Trawnicki Jastrzębie-Zdrój 0:25.04
9 Adam Gancarczyk Jastrzębie-Zdrój 0:25.07
21 Krzysztof Płonka Jastrzębie-Zdrój 0:27.50
22 (K-2) Barbara Wójcik-Krzyżowska Jastrzębie-Zdrój 0:27.53
26 Zbigniew Szuścik Jastrzębie-Zdrój 0:28.24
32 Rafał Hetmaniok Skrzyszów 0:29.23
35 (K-3) Katarzyna Pasławska Jastrzębie-Zdrój 0:29.38
41 (K-5) Joanna Gwizdała Jastrzębie-Zdrój 0:30.27
43 Dariusz Maliszewski Jastrzębie-Zdrój 0:30.42
46 Paweł Domaszk Jastrzębie-Zdrój 0:31.11
49 (K-7) Karolina Gancarczyk Jastrzębie-Zdrój 0:31.42
56 (K-12) Julia Długi Gołkowice 0:32.44
59 Sebastian Tarasiuk Jastrzębie-Zdrój 0:33.25
60 Władysław Olma Jastrzębie-Zdrój 0:33.47
61 Maciej Bereda Biery 0:33.51
65 (K-17) Agnieszka Stopyra Jastrzębie-Zdrój 0:34.43
68 Mariusz Mężyk Skrzyszów 0:35.11
71 Artur Kołodziej Jastrzębie-Zdrój 0:35.26
76 (K-21) Agnieszka Kamińska Zebrzydowice 0:35.54
77 (K-22) Sylwia Tyrytko Pruchna 0:36.23
78 Jarosław Tyrytko Pruchna 0:36.23
83 (K-25) Monika Trybała Jastrzębie-Zdrój 0:37.36
84 (K-26) Joanna Kafara Jastrzębie-Zdrój 0:37.38
86 Ryszard Piotrowicz Jastrzębie-Zdrój 0:38.00
88 Jan Skiepko Jastrzębie-Zdrój 0:41.21
90 (K-30) Katarzyna Chrobok Gołkowice 0:41.41
92 (K-32) Barbara Kowalczyk Jastrzębie-Zdrój 0:41.58



Biegi młodzieżowe


Dziewczęta (rocznik 2006-2007) - dystans: 1600 m

1 Karolina Tyman Godów
2 Martyna Swoboda Radlin
3 Kinga Tkocz Wodzisław Śląski
4 Marina Czyż Gołkowice
. ... ...
6 Julia Krakowczyk Gołkowice
9 Oliwia Kowalska Gołkowice


Dziewczęta (rocznik 2008-2009) - dystans: 800 m

1 Kamila Szewczyk Rydułtowy
2 Emilia Koszany Godów
3 Oliwia Witek Gołkowice
. ... ...
6 Martyna Pietroszek Gołkowice
12 Anna Smaga Gołkowice
17 Natalia Długi Gołkowice
27 Marta Mężyk Skrzyszów


Dziewczęta (rocznik 2012-2013) - dystans: 400 m

1 Alicja Płaczek Gorzyczki
2 Natalia Kupczyk Radlin
3 Gabriela Mańka Jastrzębie-Zdrój
4 Alicja Kowalska Gołkowice
. ... ...
6 Faustyna Łysek Jastrzębie-Zdrój


Dziewczęta (rocznik 2014 i młodsze) - dystans: 200 m

1 Hanna Kwiecień Rybnik
2 Lidia Matlanga Bełsznica
3 Natalia Ptaczek Gorzycki
. ... ...
10 Laura Skupień Jastrzębie-Zdrój



Chłopcy (rocznik 2006-2007) - dystans: 1600 m

1 Mateusz Wanglorz Lyski
2 Artur Koźlik Rydułtowy
3 Wiktor Kamczyk Rogów
. ... ...
5 Konrad Łysek Jastrzębie-Zdrój


Chłopcy (rocznik 2008-2009) - dystans: 800 m

1 Szymon Słupik Bełk
2 Adam Jaszczyk Jastrzębie-Zdrój
3 Piotr Zając Wodzisław Śląski
. ... ...
6 Igor Kamiński Zebrzydowice


Chłopcy (rocznik 2010-2011) - dystans: 800 m

1 Oskar Kremski Wodzisław Śląski
2 Antoni Domagała Wodzisław Śląski
3 Paweł Foks Pielgrzymowice
. ... ...
5 Olaf Bogdański Łaziska
7 Kasjan Piotrowski Jastrzębie-Zdrój


Chłopcy (rocznik 2012-2013) - dystans: 400 m

1 Jan Zichlarz Żory
2 Jakub Marciniak Pielgrzymowice
3 Ignacy Domagała Wodzisław Śląski
. ... ...
6 Jakub Chrobok Gołkowice
9 Piotr Smaga Gołkowice
10 Jan Tyrytko Pruchna
11 Wiktor Pikorski Jastrzębie-Zdrój
12 Iwo Piotrowski Jastrzębie-Zdrój
15 Szymon Krzyżowski Jastrzębie-Zdrój


Chłopcy (rocznik 2014 i młodsi) - dystans: 200 m

1 Wojciech Nowak Gorzyczki
2 Miłosz Jaszczyk Jastrzębie-Zdrój
3 Aleksander Radzik Turza Śląska
. ... ...
5 Jan Tarasiuk Jastrzębie-Zdrój
8 Jakub Tarasiuk Jastrzębie-Zdrój





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności