www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







11. TAURON FESTIWAL BIEGOWY 07/10/2020


W dniach 2-4 października w Krynicy-Zdroju odbył się 11. Tauron Festiwal Biegowy - największa biegowa impreza masowa w naszym kraju. 

W gronie zwycięzców znaleźli się mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju Grzegorz LizakWojciech LizakDominik Niesłony i Filip Niesłony, którzy triumfowali w Nocnym Biegu Rodzinnym na dystansie pięciu kilometrów. 
Ponadto Wojciech Lizak był trzeci w klasyfikacji generalnej Koral Maratonu i pierwszy w swojej grupie wiekowej w Mistrzostwach Polski Masters w Maratonie.



Krynicka Mila - dystans: 1069 m (02.09.2020) 

1 Adam Czerwiński Wieliczka 0:04.26 M do 40 (1)
2 Grzegorz Kostycz Dukla 0:04.34 M do 40 (2)
3 Michał Wojciechowski Tarnobrzeg 0:04.37 M do 40 (3)
. ... ... ... ...
18 Paweł Mencewicz Gołkowice 0:05.56 M pow. 40 (3)
27 Janusz Piech Jaworze 0:06.25 M pow. 40 (8)
71 (K-30) Izabela Piech Jaworze 0:08.55 K pow. 40 (9)


Krynicka Pętla im. Premiera Józefa Oleksego - dystans: 15 km

1 Ignacy Domaszewski Ustrzyki Dolne 0:54.14
2 Piotr Pociecha Gródek nad Dunajcem 1:01.31
3 Łukasz Tracz Rzeszów 1:01.55
. ... ... ...
50 (K-11) Anna Romik Puńców 1:39.01


Bieg w krawacie - dystans: 1069 m (02.09.2020) -

1 Adam Czerwiński Wieliczka 0:01.35
2 Grzegorz Kostycz Dukla 0:01.36
3 Albert WRonowski Banie Mazurskie 0:01.38
. ... ... ...
15 Janusz Piech Jaworze 0:02.25
35 (K-13) Izabela Piech Jaworze 0:03.15
52 (K-21) Mariola Łanucha Jastrzębie-Zdrój 0:04.05


Ultramaraton Wyszehradzki im Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (03.09.2020)
Bieg 7 Dolin Plus / Mistrzostwa Polski Weteranów - dystans: 100 km 

1 Maciej Dombrowski Kraków 9:19.28 M-30 (1)  
2 Patryk Milata Słowacja 9:38.42 M-30 (2)  
3 Michał Kaszuba Peikary Śląskie 10.07.44 M-40 (1) MPW M-45 (1)
. ... ... ... ... ...
16 Przemysław Cohla Cieszyn 11:21.32 M-40 (9) MPW M-40 (6)


Ultramaraton Wyszehradzki im Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (03.09.2020)
Bieg 7 Dolin Plus - dystans: 35 km

1 Bartosz Ceberak Rzeszów 2:48.01 M-30 (1)
2 Cezary Baliga Olesno 3:00.43 M-18 (1)
3 Robert Sentysz Myślenice 3:02.59 M-40 (1)
. ... ... ... ...
18 Paweł Mencewicz Gołkowice 0:05.56 M pow. 40 (3)
27 Janusz Piech Jaworze 0:06.25 M pow. 40 (8)
53 Maciej Romik Puńców 4:02.53 M-40 (15)


Bieg Kobiet (03.09.2020)

1 Monika Węgrzyn Komorów 0:02.00
2 Sara Drwal Pleśna 0:02.04
3 Katarzyna Brzózka STS Skarżysko-Kamienna 0:02.17
. ... ... ...
30 Mariola Łanucha Jastrzębie-Zdrój 0:04.17


ORLEN Życiowa 10-tka im. Premiera Tadeusza Mazowieckiego (03.10.2020)
VII Mistrzostwa Polski w biegu ulicznym

1 Henryk Szost Muszyna 0:30.17 M 35-39 (1)
2 Piotr Łobodziński Warszawa 0:30.34 M 35-39 (2)
3 Aleksandr Dragan Kielce 0:31.10 M 30-34 (1)
. ... ... ... ...
48 Paweł Mencewicz Gołkowice 0:38.29 M 45-49 (8)
68 Robert Matysiak Mazańcowice 0:39.39 M 40-44 (13)
71 Grzegorz Wowry Cieszyn 0:39.50 M 35-39 (12)
189 Janusz Piech Jaworze 0:46.30 M 55-59 (10)
452 Izabela Piech Jaworze 1:04.05 K 50-54 (11)


Bieg na 3 km (03.10.2020)

1 Rafał Wronowski Banie Mazurskie 0:09.35
2 Albert Wronowski Banie Mazurskie 0:09.35
3 Michał Świadek Kamień 0:09.36
. ... ... ...
42 (K-7) Anna Romik Puńców 0:14.15
68 Filip Romik Puńców 0:16.14


Nocny Bieg Rodzinny - dystans: 5 km (03.10.2020)

1 Zagiegana Rodzina . 0:58.44
- Wojciech Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:18.15
- Filip Niesłony Jastrzębie-Zdrój 0:19.58
- Dominik Niesłony Jastrzębie-Zdrój 0:20.31
. ... ... ...
2 Opiela   1:11.44
- Katarzyna Opiela Limanowa 0:22.59
- Mirosław Opiela Limanowa 0:24.18
- Paweł Opiela Limanowa 0:24.27
. ... ... ...
3 Oleśniewecz - Musz   1:19.38
- Adrian Oleśniewicz Uście Gorlickie 0:22.21
- Filip Musz   0:24.43
- Krystian Oleśniewicz Uśccie Gorlickie 0:32.34


Koral Maraton - dystans: 42 km (04.10.2020)
Mistrzostwa Polski Masters

1 Michał Orzeł Warszawa 2:40.51 M-30 (1) MPM M-35 (1)
2 Adam Szuparz Kąty Wrocławskie 2:49.24 M-30 (2) MPM M-35 (2)
3 Wojciech Lizak Jastrzębie-Zdrój 2:55.18 M-40 (1) MPM M-40 (1)


Runek Run - dystans: 22 km (04.10.2020)

1 Krzysztof Bodurka Nielepice 1:24.06 M-30 (1)
2 Łukasz Wąchała Gołkowice Górne 1:37.22 M-18 (1)
3 Piotr Łobodziński Warszawa 1:40.16 M-30 (2)
. ... ... ... ...
24 Paweł Mencewicz Gołkowice 2:02.31 M-40 (7)
87 (K-14) Agnieszka Domin-Zbyl Jastrzębie-Zdrój 2:28.39 K-40 (4)
143 Jacek Zbyl Jastrzębie-Zdrój 2:44.54 M-40 (42)


Półmaraton - dystans: 21 km (04.10.2020)

1 Emil Drabik Mszana Dolna 1:11.36 M-30 (1)
2 Artur Jasiński Wieluń 1:19.44 M-40 (1)
3 Grzegorz Czyż Tarnów 1:20.19 M-50 (1)
. ... ... ... ...
14 Grzegorz Wowry Cieszyn 1:33.52 M-30 (4)
17 Filip Niesłony Jastrzębie-Zdrój 1:37.20 M-18 (3)
19 Dominik Niesłony Jastrzębie-Zdrój 1:39.19 M-18 (4)
64 Janusz Piech Jaworze 1:54.27 M-50 (7)
129 Grzegorz Lizak Jastrzębie-Zdrój 2:21.09 M-30 (97)
147 (K-42) Izabela Piecha Jaworze 2:45.27 K-50 (9)
148 (K-43) Mariola Łanucha Jastrzębie-Zdrój 2:45.28 K-50 (2)
149 Krzysztof Lizak Jastrzębie-Zdrój 2:53.54 M-40 (106)


1 km dalej od cukrzycy - dystans: 1 km (04.10.2020)

1 Hubert Wronowski Banie Mazurskie 0:02.51 M 18 + (1)
2 Patryk Marcinowski Nowy Sącz 0:02.54 M 18 + (2)
3 Sylwester Malec Nowe Rybie 0:02.56 M 18 + (3)
. ... ... ... ...
76 (K-34) Mariola Łanucha Jastrzębie-Zdrój 0:07.58 K 18 + (26)




Iron Run (klasyfikacja generalna)

1 Mateusz Flisiński Sosnowiec 12:37.13 M do 40 (1)
2 Radosław Ślaski Strzyżów 12:46.12 M pow. 40 (1)
3 Janusz Gawron Limanowa 12:57.23 M do 40 (2)
. ... ... ... ...
54 Bartosz Szerzysko Cieszyn 19:39.29 M do 40 (17)


Wyniki Bartosza Szerzysko w poszczególnych biegach Iron Man

Krynicka Mila - 61 miejsce (0:06.54)

Bieg na 15 km - 62 miejsce (1:33.41)

Ultramarataon 64 km - 60 miejsce (11:28.45)

Bieg na 3 km - 28 miejsce (0.14.44)

Bieg nocny na 5 km - 31 miejsce (0:28.31)

Maraton - 44 miejsce (4:41.25)

Beg na 1 km - 38 miejsce (0:05.40)

Bieg na Jaworzynę - 33 miejsce (0:18.10)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności