www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO LEKKOATLETÓW W WIŚLE 16/11/2020


Dwanaście medali zdobyli nasi lekkoatleci na Mistrzostwach Śląska w Biegach Górskim w Stylu Alpejskim na krótkim dystansie, które odbyły się w minioną sobotę w Wiśle.
Tytuły mistrzowskie wywalczyli: Weronika Masarska (MUKS SZS Cieszyn), Kalolina Tyman (UKS Diament Godów), Amelia Macieiczek (LKS Pogórze), Szymon Masarski (MUKS SZS Cieszyn), Maciej Lachowski (KS Sprint Bielsko-Biała) oraz Piotr Matuszny (LKS Pogórze).
Na drugim stopniu podium stanęli: Marlena Czyż (UKS Diament Godów), Antonina Rakus (LKS Pogórze), Marcin Kędzior (LKS Pogórze) i Jan Zichlarz (UKS Diament Godów), a na trzecim Zuzanna Madzia (MKS-R Centrum Dzięgielów) oraz Aneta Macha (MKS-R Centrum Dzięgielów).


Wyniki:


Juniorki (U-20) - dystans: 1,6 km / przewyższenie 195 m

1 Weronika Masarska MUKS SZS Cieszyn 12:59,4
2 Klaudia Warmińska TL ROW Rybnik 13.44,7
3 Aneta Macha MKS-R Centrum Dzięgielów 15.09,2


Juniorki młosze (U-18) - dystans: 1,6 km / przewyższenie 195 m

1 Anna Lizińska CKS Budowlani Częstochowa 12.16,4
2 Olga Droś CKS Budowlani Częstochowa 12.48,7
3 Zuzanna Wierzbicka CKS Budowlani Częstochowa 14.18,1


Młodziczki (U-16) - dystans: 1,6 km / przewyższenie 195 m

1 Karolina Tyman UKS Diament Godów 13.08,8
2 Marlena Czyż UKS Diament Godów 13.30,1
3 Zuzanna Madzia MKS-R Centrum Dzięgielów 14.23,7
4 Anna Szoska LKS Pogórze 14.55,2
5 Klaudia Gruszczyk LKS Pogórze 15.59,9
6 Emilia Kustoś UKS Piątka Plus Rydułtowy 17.26,4
7 Dominika Banko UKS Diament Godów 18.34,4


Dziewczęta starsze (U-14) - dystans: 800 m / przewyższenie 115 m

1 Oliwia Porwolik UKS Trójka Mikołów 4.56,3
2 Martyna Cendrowska CKS Budowlani Częstochowa 5.05,6
3 Zuzanna Gradoń CKS Budowlani Częstochowa 5.12,8
4 Aurelia Lachowska KS Sprint Bielsko-Biała 5.18,2
5 Sara Urbaś KS Sprint Bielsko-Biała 5.32,7
6 Daniela Jurka UKS Trójka Mikołów 5.37,3
7 Anna Nachrebecka UKS Piątka Plus Rydułtowy 5.40,1
8 Gabriela Kaczmarek UKS Trójka Mikołów 5.45,5
9 Martyna Swoboda UKS Piątka Plus Rydułtowy 5.53,6
10 Justyna Chromik LKS Pogórze 5.56,2
11 Julia Smyła UKS Diament Godów 6.12,4
12 Wiktoria Absyl UKS Trójka Mikołów 6.18,7
13 Emilia Koszany UKS Diament Godów 6.19,3
14 Julia Krakowczyk UKS Diament Godów 6.19,5
15 Olivia Sitek UKS Diament Godów 6.29,9
16 Karolina Warmicka UKS Piątka Plus Rydułtowy 6.35,8
17 Martyna Porada CKS Budowlani Częstochowa 6.40,0
18 Milena Jarczyk UKS Trójka Mikołów 6.43,6


Dziewczęta młodsze (U-12) - dystans: 600 m / przewyższenie 80 m

1 Amelia Macieiczek LKS Pogórze 3.29,4
2 Antonina Rakus LKS Pogórze 3.30,2
3 Kamila Szewczyk UKS Piątka Plus Rydułtowy 3.33,9
4 Emilia Majewska CKS Budowlani Częstochowa 3.46,5
5 Julia Słobodzian MKS-R Centrum Dzięgielów 3.47,1
6 Kalina Antczak SP-15 Racibórz 4.03,8
7 Zofia Zichlarz UKS Diament Godów 4.04,6
8 Aleksandra Wojtyła LKS Pogórze 4.09,2
9 Zuzanna Kondrot UKS Piątka Plus Rydułtowy 4.23,3
10 Milena Swakoń MKS-R Centrum Dzięgielów 4.27,7
11 Iga Kawulok MKS-R Centrum Dzięgielów 4.35,6
12 Klaudia Gajda UKS Diament Godów 4.47,8
13 Amelia Smyła UKS Diament Godów 4.49,1



Juniorzy (U-20) - dystans: 1,6 km / przewyższenie 195 m

1 Szymon Masarski MUKS SZS Cieszyn 9.32,5
2 Ariel Szymczak TL ROW Rybnik 9.57,0


Juniorzy młodsi (U-18) - dystans: 1,6 km / przewyższenie 195 m

1 Michał Piątek CKS Budowlani Częstochowa 9.33,8
2 Konrad Simiński CKS Budowlani Częstochowa 11.05,3
3 Dominik Adamczyk UKS Piątka Plus Rydułtowy 11.33,6


Młodzicy (U-16) - dystans: 1,6 km / przewyższenie 195 m

1 Maciej Lachowski KS Sprint Bielsko-Biała 9.20,5
2 Marcin Kędzior LKS Pogórze 10.30,3
3 Radosław Porada CKS Budowlani Częstochowa 10.40,6
4 Mikołaj Brzozowski CKS Budowlani Częstochowa 11.04,1
5 Krzysztof Biedrawa LKS Pogórze 11.07,9
6 Mateusz Wanglosz UKS Piątka Plus Rydułtowy 11.33,4
7 Szymon Sikora LKS Pogórze 12.08,2
8 Mateusz Majewski CKS Budowlani Częstochowa 12.20,8
9 Daniel Knyps LKS Pogórze 12.40,5
10 Konrad Świder LKS Pogórze 13.25,9
11 Kuba Dudkiewicz UKS Trójka Mikołów 19.46,6


Chłopcy starsi (U-14) - dystans: 800 m / przewyższenie 115 m

1 Michał Zaczyk MKS MOSM Bytom 4.32,4
2 Patryk Rychlik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4.43,7
3 Artur Koźlik UKS Piątka Plus Rydułtowy 4.50,1
4 Piotr Talik KS Sprint Bielsko-Biała 4.50,5
5 Dawid Darliński GKS Piast Gliwice 5.14,3
6 Adam Macha MKS-R Centrum Dzięgielów 5.31,2
7 Grzegorz Sawczuk LKS Pogórze 5.51,5


Chłopcy młodsi (U-12) - dystans: 600 m / przewyższenie 80 m

1 Piotr Matuszny LKS Pogórze 3.32,6
2 Jan Zichlarz UKS Diament Godów 3.42,3
3 Piotr Zaczyk UKS MOSM Bytom 3.57,7
4 Igor Dzierżęga UKS Piątka Plus Rydułtowy 4.11,4
5 Jakub Chomiczewski Pietrowice Wielkie 4.26,0
6 Adrian Czyż UKS Diament Godów 5.30,2





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności