www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JERZY ZAWIERUCHA PIERWSZY NA GÓRZE ŻAR 20/09/2004


Jerzy Zawierucha (KS Diament Jastrzębie) został w Międzybrodziu Żywieckim zwycięzcą VI Międzynarodowego Biegu Górskiego.
Meta sobotniego biegu usytuowana była na szczycie Góry Żar, a zawodnicy mieli do pokonania trasę o długości niespełna 9 km i przewyższeniu 660 m.
To szóste zwycięstwo jastrzębskiego biegacza w szóstej edycji tego biegu.
Inni nasi zawodnicy spisali się równie dobrze.
W klasyfikacji generalnej Piotr Łupieżowiec (MKS Centrum Dzięgielów) zajął siódme, Mariusz Matuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) ósme, a uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, Dawid Waluś (KS Wisła Ustronianka) dziesiąte miejsce.
Ponadto Paweł Gorzołka z Jaworzynki reprezentujący barwy TRS Siła Ustroń został zwycięzcą kategorii wiekowej pow. 60 roku życia.

W swoich kategoriach wiekowych na podium stawali również Marzena Rzeszótko (UKS Brenna-Górki), Dawid Waluś, Jarosław Głowinkowski (Drogomyśl) - drugie miejsca oraz Andrzej Piłatowski (Jastrzębie Zdrój) - trzecie miejsce. Oczywiście swoją kategorię wiekową wygrał Jerzy Zawierucha.


Wyniki:

Klasyfikacja generalna
1. Jerzy Zawierucha (KS Diament Jastrzębie) - 0:28.44
2. Andrzej Długosz (MKM Muszyna) - 0:29.03
3. Jan Wydra (MOK Mszana Dolna) - 0:29.19
4. Daniel Wosik (UMKS Ostrovia Ostrów Świętokrzyski) - 0:29.33
5. Petr Vymazal (Czechy / AK ASIC Kroměříž) - 0:30.15
6. Aleš Dedek (Czechy / AK ASIC Kroměříž) - 0:30.23
7. Piotr Łupieżowiec (MKS Centrum Dzięgielów) - 0:31.01
8. Mariusz Matuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) - 0:31.22
9. Bartosz Moder (MKS Halisz Ustrzyki Dolne) - 0:31.38
10. Dawid Waluś (SMS Szczyrk / KS Wisła Ustronianka) - 0:31.45
28. Andrzej Golba (UKS Brenna-Górki) - 0:35.03
29. Robert Pawlica (SMS Szczyrk / MKS Istebna) - 0:35.16
32. Andrzej Piłatowski (Jastrzębie Zdrój) - 0:35.33
53. Jarosław Głowinkowski (Drogomyśl) - 0:38.01
58. Zygmunt Greń (UKS Brenna-Górki) - 0:38.25
60. Paweł Gorzołka (TRS Siła Ustroń) - 0:38.50
61. Andrzej Siwczyk (TRS Siła Ustroń) - 0:38.52
68. Marcin Rzeszótko (UKS Brenna-Górki) - 0:39.37
71. Aneta Suwaj (KB MOSiR Jastrzębie) - 0:40.05
80. Leszek Rzeszótko (UKS Brenna-Górki) - 0:41.08
89. Stanisław Piaszczyk (Górki Wielkie) - 0:41.45
91. Henryk Heinrich (LKS Pogórze) - 0:41.52
106. Natalia Pszczółka (Bażanowice) - 0:43.53
114. Marzena Rzeszótko (UKS Brenna-Górki) - 0:45.15
157. Andrzej Georg (TRS Siła Ustroń) - 1:01.08

Kategoria K-1 (16 lat i młodsze)
1. Magdalena Duda (MOSiR Bukowno / OW Żeglarz) - 0:41.49
2. Natalia Markiel (MOSiR Czechowice-Dziedzice) - 0:42.52
3. Bernadetta Berger (MOSiR Czechowice-Dziedzice) - 0:45.24

Kategoria K-2 (17-29 lat)
1. Sylwia Jaśkowiec (SMS Szczyrk) - 0:34:14
2. Joanna Gulbierz (SMS Szczyrk) - 0:38.01
3. Sabina Smoleń (MOK Mszana Dolna) - 0:38.23
4. Aneta Suwaj (KB MOSiR Jastrzębie) - 0:40.05
...
8. Natalia Pszczółka (Bażanowice) - 0:43.53

Kategoria K-3 (30-39 lat)
1. Irena Czuta-Pakosz (Technik Komorno) - 0:34.57
2. Marzena Rzeszótko (UKS Brenna-Górki) - 0:45.15
3. Agata Motyka (Żabnica) - 0:56.57

Kategoria K-4 (40 lat i starsze)
1. Izabela Zatorska (Krosno) - 0:33.56
2. Grażyna Kowina-Świderek (MOSiR Bukowno / OW Żeglarz) - 0:41.27
3. Zofia Leśkiewicz (Bielsko-Biała) - 0:44.05


Kategoria M-1 (16 lat i młodsi)
1. Marcin Gola (MOSiR Czechowice-Dziedzice) - 0:33.39
2. Andrzej Leśnik (SMS Szczyrk) - 0:33.54
3. Łukasz Kaszecki (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 0:35.21
...
9. Marcin Rzeszótko (UKS Brenna-Górki) - 0:39.37

Kategoria M-2 (17-19 lat)
1. Bartosz Moder (MKS Halisz Ustrzyki Dolne) - 0:31.38
2. Dawid Waluś (SMS Szczyrk / KS Wisła Ustronianka) - 0:31.45
3. Piotr Kita (MOK Mszana Dolna) - 0:33.15
...
8. Robert Pawlica (SMS Szczyrk / MKS Istebna) - 0:35.16

Kategoria M-3 (20-29 lat)
1. Jerzy Zawierucha (KS Diament Jastrzębie) - 0:28.44
2. Andrzej Długosz (MKM Muszyna) - 0:29.03
3. Jan Wydra (MOK Mszana Dolna) - 0:29.19
...
7. Piotr Łupieżowiec (MKS Centrum Dzięgielów) - 0:31.01
8. Mariusz Matuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) - 0:31.22
13. Andrzej Golba (UKS Brenna-Górki) - 0:35.03

Kategoria M-4 (30-39 lat)
1. Piotr Majkowski (MOK Mszana Dolna) - 0:36.32
2. Jarosław Głowinkowski (Drogomyśl) - 0:38.01
3. Ryszard Wołoszyn (Harpagan Team Bielsko-Biała) - 0:38.15

Kategoria M-5 (40-49 lat)
1. Wolfgang Frehsner (Niemcy) - 0:32.45
2. Janusz Magiera (Forma Wodzisław Śląski) - 0:33.57
3. Andrzej Piłatowski (Jastrzębie Zdrój) - 0:35.33
...
11. Zygmunt Greń (UKS Brenna-Górki) - 0:38.25
13. Andrzej Siwczyk (TRS Siła Ustroń) - 0:38.52
16. Leszek Rzeszótko (UKS Brenna-Górki) - 0:41.08
18. Stanisław Piaszczyk (Górki Wielkie) - 0:41.45

Kategoria M-6 (50-59 lat)
1. Stefan Sikora (TKKF Beskidek Bielsko-Biała) - 0:36.40
2. Tadeusz Kuczera (Jankowice) - 0:39.26
3. Stanisław Giemza (Bielsko-Biała) - 0:39.46
...
6. Henryk Heinrich (LKS Pogórze) - 0:41.52
15. Andrzej Georg (TRS Siła Ustroń) - 1:01.08

Kategoria M-7 (60 lat i starsi)
1. Paweł Gorzołka (TRS Siła Ustroń) - 0:38.50
2. Andrzej Siciarz (Kraków SKI) - 0:47.21
3. Kazimierz Łopatka (OSiR Skałka Świętochłowice) - 0:49.19




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności