www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KRZYSZTOF ŚWIERKOSZ ZWYCIĘZCĄ XIV PUCHARU BESKIDÓW 24/09/2004


Zawodnik KS Czarni Jaworze, Krzysztof Świerkosz został zwycięzcą XIV Pucharu Beskidów w biegu na orientację, w kategorii wiekowej 35-39 lat.
Zawody odbyły się w niedzielę w Jaworzu-Nałężu.

Wyniki

Kategoria K-10
1. Dominika Szozda (Kometa Gliwice) - 0:34.45
2. Martyna Klama (Azymek Zdzieszowice) - 0:36.36
3. Roksana Wojtynek (Azymek Zdzieszowice) - 0:40.27

Kategoria K-12
1. Marzena Szwancarz (Azymek Zdzieszowice) - 0:24.56
2. Barbara Sanocka (Kometa Gliwice) - 0:28.53
3. Anna Abramowicz (KKBnO Tychy) - 0:31.12

Kategoria K-14
1. Angelika Frąckiewicz (Azymek Zdzieszowice) - 0:31.40
2. Oliwia Kot (Azymek Zdzieszowice) - 0:34.40
3. Aleksandra Kozak (Azymek Zdzieszowice) - 0:36.40

Kategoria K-16
1. Anita Nowakowska (Kometa Gliwice) - 0:48.55
2. Beata Pakosz (Azymek Zdzieszowice) - 0:50.40
3. Dagmara Surma (Reflex Rybnik) - 0:55.47

Kategoria K-18
1. Monika Grzesik (Kometa Gliwice) - 1:12.35
2. Justyna Ciołek (HKBnO Tychy) - 1:53,50

Kategoria K-20
1. Malwina Wysocka (Orientus Zabrze) - 1:35.46
2. Natalia Kasperek (Orientus Zabrze) - 1:37,45

Kategoria K-21
1. Aneta Skorupa (MUKS Gliwice) - 1:09.40
2. Jolanta Kozłowska (niestowarzyszona) - 1:15.00

Kategoria K-35
1. Irena Janas (MUKS Gliwice) - 0:47.25
2. Urszula Dębska (niestowarzyszona) - 0:48.25
3. Alicja Szotek (AZS Racibórz) - 1:28.07

Kategoria K-40
1. Kamila Wojarska (MUKS Gliwice) - 1:06.55
2. Barbara Cieślak (niestowarzyszona) - 1:07.05


Kategoria M-10
1. Radosław Antoszczyszyn (Azymek Zdzieszowice) - 0:22.25
2. Adrian Baran (Azymek Zdzieszowice) - 0:22.31
3. Adam Ratuszniak (Azymek Zdzieszowice) - 0:31.40

Kategoria M-12
1. Mateusz Kozak (Azymek Zdzieszowice) - 0:17.45
2. Piotr Skorupa (MUKS Gliwice) - 0:21.25
3. Krzysztof Trojanowski (Orientuś Zabrze) - 0:21.29
...
Mariusz Górniak (Jaworze) - niesklasyfikowany

Kategoria M-14
1. Kamil Barczuk (Reflex Rybnik) - 0:35.45
2. Rafał Stańczyk (Kometa Gliwice) - 0:37.45
3. Arkadiusz Hajduk (Refleks Rybnik) - 0:39.45

Kategoria M-16
1. Konrad Baran (Azymek Zdzieszowice) - 0:50.12
2. Krzysztof Piotrowski (Azymek Zdzieszowice) - 0:52.28
3. Maciej Jasiński (Azymek Zdzieszowice) - 0:56.05

Kategoria M-18
1. Marek Gasz (Azymek Zdzieszowice) - 0:53.45
2. Grzegorz Mościcki (Azymek Zdzieszowice) - 1:05.37
3. Maciej Hubar (Orientuś Zabrze) - 1:12.34

Kategoria M-20
1. Bartłomiej Wower (Koloba Chorzów) - 1:19.37
2. Roman Padula (Knurów) - 1:34.32
3. Marcin Rościszowski (MUKS Gliwice) - 1:43.38

Kategoria M-21
1. Sebastian Janas (Reflex Rybnik) - 1:38.40

Kategoria M-35
1. Krzysztof Świerkosz (KS Czarni Jaworze) - 1:32.29
Grzegorz Pastwa (GOPR Bielsko) - niesklasyfikowany

Kategoria M-40
1. Stanisław Skorupa (MUKS Gliwice- - 0:56.43
2. Krzysztof Wojarski (MUKS Gliwice) - 1:00.28
3. Dariusz Polewski (Azymek Zdzieszowice) - 2:02,06

Kategoria M-45
1. Antoni Szotek (AZS Racibórz) - 0:53.00

Kategoria M-50
1. Roman Blimke (Reflex Rybnik) - 1:10.23
2. Andrzej Wysocki (MUKS Gliwice) - 1:54.55




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności