www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 329 20/09/2021


Rafał Błahut z Ustronia wygrał trzysta dwudziesty dziewiąty bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w sobotniej rywalizacji zajął Artur Więcław z Cisownicy, a na trzeciej pozycji uplasował się Martin Mazur z Czeskiego Cieszyna.

Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów pokonała najlepsza z grona kobiet - Weronika Masarska z Cieszyna.


Wyniki:

1 Rafał Błahut 0:18.49 M (40-44)
2 Artur Więcław 0:20.13 M (45-49)
3 Martin Mazur 0:20.52 M (45-49)
4 Lesław Tomczyk 0:21.17 M (60-64)
5 Stanisław Kawecki 0:21.35 M (50-54)
6 Piotr Wronka 0:22.08 M (35-39)
7 David Rajca 0:22.10 M (40-44)
8 Michael Morys-Twarowski 0:22.46 M (35-39)
9 Weronika Masarska 0:23.10 K (18-19)
10 Bogusław Paruch 0:23.20 M (45-49)
11 Mateusz Zelek 0:23.42 M (15-17)
12 Adam Zelek 0:23.44 M (45-49)
13 Adam Bussler 0:23.52 M (11-14)
14 Daniel Niedoba 0:23.55 M (35-39)
15 Marcin Olszowski 0:24.02 M (40-44)
16 Leonarda Czyż 0:24.03 K (40-44)
17 Mariusz Kaczmarczyk 0:24.02 M (35-39)
18 Ewelina Kafka 0:24.05 K (40-44)
19 Beata Nowok 0:24.09 K (45-49)
20 Tomasz Sypniewski 0:24.15 M (35-39)
21 Kamil M 0:24.49 M (30-34)
22 Tomasz Marek 0:25.02 M (30-34)
23 Piotr Targosz 0:25.17 M (45-49)
24 Zbigniew Ćwikła 0:25.27 M (50-54)
25 Jacek Marek 0:26.03 M (30-34)
26 Miroslav Marťák 0:26.08 M (50-54)
27 Jan Stuchlok 0:26.24 M (60-64)
28 Bronisław Byrtus 0:26.26 M (45-49)
29 Bożena Rzepecka 0:26.29 K (50-54)
30 Kamil Klimosz 0:28.34 M (50-54)
31 Wioletta Mielczarek 0:29.10 K (45-49)
32 Barbara Komajda 0:29.51 K (35-39)
33 Marek Matykiewicz 0:29.59 M (50-54)
34 Kazimierz Mielczarek 0:30.02 M (45-49)
35 Aneta Malinowska 0:30.04 K (45-49)
36 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:30.12 K (50-54)
37 Ewa Krasińska-Mitura 0:35.29 K (40-44)
38 Zuzanna Mitura 0:35.30 K (10)
39 Tomasz Mitura 0:35.30 M (40-44)
40 Mirosław Niemiec 0:35.56 M (50-54)
41 Anna Machala 0:37.16 K (35-39)
42 Marek Makowski 0:37.41 M (60-64)
43 nieznany    
44 Adam Knyps 0:37.48 M (40-44)
50 Izabela Sirek 0:44.41 K (35-39)
51 Michał Sirek 0:44.12 M (35-39)
52 Mirosław Niemiec 0:44.18 M (50-54)
 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności