www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VI BIEG ROKITY 20/09/2021


Mariusz Miśkiewicz z Mnicha został zwycięzcą VI Biegu Rokity po Diabelskiej Równicy, który odbył się w minioną sobotę w Ustroniu.
Jako drugi trasę o długości około czternastu kilometrów i przewyższeniu blisko siedmiuset metrów pokonał Piotr Andrejewski z Ustronia, natomiast trzeci linię mety przebiegł Tyberiusz Mikołajczyk z Brennej. 

Wśród kobiet najlepsza okazała się Renata Szwed z Czechowic-Dziedzic.

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Edyta Szczęsna z Czechowic-Dziedzic, Renata Szwed, Renata Brachaczek z Ustronia, Sławomir Stopka z Cięciny, Piotr Andrzejewski, Mariusz Miśkiewicz oraz Mirosław Górny z Bielska-Białej.


Wyniki:

1 Mariusz Miśkiewicz Mnich 1:03.24 M-40 (1)
2 Piotr Andrzejewski Ustroń 1:07.39 M-30 (1)
3 Tyberiusz Mikołajczyk Brenna 1:11.49 M-40 (2)
4 Przemysław Jędros Gliwice 1:12.43 M-30 (2)
5 Paweł Szafranek Ustroń 1:13.07 M-30 (3)
6 Krzysztof Kokot Żory 1:19.17 M-40 (3)
7 Maciej Liszka Cieszyn 1:20.13 M-40 (4)
8 Sławomir Stopka Cięcina 1:20.54 M-18 (1)
9 Robert Gomola Ustroń 1:20.57 M-18 (2)
10 Tomasz Kulpok Ruda Śląska 1:24.15 M-40 (5)
11 Szymon Chrapek Skoczów 1.25.31 M-18 (3)
12 Mirosław Górny Bielsko-Biała 1:26.14 M-50 (1)
13 Zbigniew Karpeta Zamarski 1:27.03 M-40 (6)
14 Marian Buchalik Rydułtowy 1:27.16 M-50 (2)
15 (K-1) Renata Szwed Czechowice-Dziedzice 1:27.26 K-40 (1)
16 Przemysław Hojny Kęty 1:28.06 M-30 (4)
17 (K-2) Edyta Szczęsna Czechowice-Dziedzice 1:28.12 K-30 (1)
18 Adrian Kawulok Wilamowice 1:28.26 M-30 (5)
19 Arkadiusz Kawulok Ustroń 1:30.40 M-30 (6)
20 Robert Miczko Ustroń 1:33.22 M-30 (7)
21 Rafał Baran Żory 1:36.31 M-30 (8)
22 Daniel Klimowski Pierściec 1:37.20 M-40 (7)
23 (K-3) Alicja Janicka Stanica 1:37.21 K-30 (2)
24 Adam Wrożyna Rybnik 1:37.40 M-40 (8)
25 Sebastian Honisz Ruda Śląska 1:38.22 M-40 (9)
26 Grzegorz Zasucha Katowice 1:39.21 M-50 (3)
27 (K-4) Barbara Ferfrecka Kozakowice Górne 1:39.46 K-40 (2)
28 Dominik Gawlas Ustroń 1:43.33 M-40 (10)
29 Wojciech Twardzik Ustroń 1:40.56 M-30 (9)
30 Rafał Szymski Radzionków 1:42.58 M-40 (11)
31 (K-5) Dorota Poppek Ustroń 1:43.33 K-30 (3)
32 Radosław Pisarek Pawłowice 1:43.55 M-18 (4)
33 (K-6) Renata Brachaczek Ustroń 1:45.02 K-50 (1)
34 Piotr Liszka Bytom 1:47.55 M-50 (4)
35 Wojciech Maryniak Gliwice 1:48.45 M-40 (12)
36 Mikołaj Czarnecki Sosnowiec 1:49.32 M-40 (13)
37 Michał Bąkowski Ruda Śląska 1:49.56 M-40 (14)
38 (K-7) Małgorzata Stasiak-Smolska Sosnowiec 1:59.55 K-40 (3)
39 (K-8) Joanna Piotrowska-Tronina Mikołów 1:59.55 K-30 (4)
40 (K-9) Katarzyna Smajdor Wisła 2:00.40 K-30 (5)
41 Grzegorz Dembiński Ruda Śląska 2:03.14 M-30 (10)
42 (K-10) Aleksandra Wilczyńska-Kogut Gliwice 2:03.45 K-30 (4)
43 Marek Folwarczny Hażlach 2:04.44 M-30 (11)
44 (K-11) Magdalena Czernicka Zwonowice 2:13.43 K-30 (6)
45 (K-12) Katarzyna Syguła Jaworzno 2:22.43 K-30 (5)
46 (K-13) Agnieszka Cylc Rydułtowy 2:25.09 K-30 (6)
47 (K-14) Małgorzata Kocyan Gliwice 2:38.12 K-50 (2)


Z kolei w Marszu Nordic Walking po Diabelskiej Równicy najlepsza okazała się Joanna Kołodziej z Rudy Śląskiej. Drugi był Leszek Smajdor z Wisły, a trzeci - Marcin Wojciechowsk z Radlina.


Wyniki:

1 (K-1) Joanna Kołodziej Ruda Śląska 1:54.56 K-50 (1)
2 Leszek Smajdor Wisła 2:01.55 M-60 (1)
3 Marcin Wojciechowski Radlin 2:04.28 M-30 (1)
4 Dariusz Różewicz Tychy 2:04.41 M-50 (1)
5 (K-2) Urszula Cieślikiewicz Racibórz 2:12.12 K-40 (1)
6 Krzysztof Kłosowski Jaworzno 2:12.59 M-40 (1)
7 Marcin Cieśluk Częstochowa 2:26.06 M-40 (2)
8 (K-3) bez danych Rybnik 2:53.22 K-40 (2)
9 (K-4) Ewa Różewicz Tychy 2:54.20 K-60 (1)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności