www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







49. CROSS MYSŁOWICKI 08/11/2021


Sześć miejsc na podium to bilans startów naszych młodych lekkoatletów w 49. Crossie Mysłowickim, który odbył się w pierwszą niedzielę listopada.
W gronie zwycięzców znaleźli się Amelia Macieiczek (LKS Pogórze) oraz Aurelia Lachowska i Maciej Lachowski (oboje KS Sprint Bielsko-Biała).


Klasyfikacja końcowa:


Juniorki (rocznik 2002-2003) - dystans: 3000 m

1. Wiktoria Prządka (LKS Pszczyna)
2. Weronika Masarska (MUKS SZS Cieszyn)
3. Małgorzata Krawczyk (KS Cracovia 1906 Kraków)



Juniorki młodsze (rocznik 2004-2005) - dystans: 2000 m

1. Marlena Stokłosa (MKS MOSM Bytom)
2. Anna Lizińska (CKS Budowlani Częstochowa)
3. Hanna Bigdałowska (CKS Budowlani Częstochowa)
...
5. Zuzanna Maciejczek (UKS Brenna-Górki)
8. Anna Szoska (LKS Pogórze)



Młodziczki (rocznik 2006-2007) - dystans: 1000 m

1. Aurelia Lachowska (KS Sprint Bielsko-Biała)
2. Oliwia Dzierżak (MKS MOS Płomień Sosnowiec)
3. Oliwia Jaromin (KS Sprint Bielsko-Biała)


Dziewczęta (rocznik 2008 i młodsze) - dystans: 600 m

1. Amelia Macieiczek (LKS Pogórze)
2. Alicja Sikora (UKS Brenna-Górki)
3. Zuzanna Jaroń (MKS MOSM Bytom)
...
12. Antonina Rakus (LKS Pogórze)
29. Marta Polak (MUKS SZS Cieszyn)



Juniorzy (rocznik 2002-2003) - dystans: 4000 m

1. Michał Piątek (CKS Budowlani Częstochowa)
2. Maciej Wyderka (MKS MOSM Bytom)
3. Bruno Łęski (MKS MOSM Bytom)
...
7. Paweł Niedoba (UKS Brenna-Górki)
8. Szymon Masarski (MUKS SZS Cieszyn)



Juniorzy młodsi (rocznik 2004-2005) - dystans: 300 m

1. Maciej Lachowski (KS Sprint Bielsko-Biała)
2. Jakub Machulec (LKS Pszczyna)
3. Marek Dybała (MKS MOSM Bytom)
...
5. Marcin Kędzior (LKS Pogórze)



Młodzicy (rocznik 2006-2007) - dystans: 2000 m

1. Sebastian Słowikowski (MOS CSiR Dąbrowa Górnicza)
2. Mikołaj Urbaś (KS Sprint Bielsko-Biała)
3. Bartosz Kieljan (MOS CSiR Dąbrowa Górnicza)



Chłopcy (rocznik 2008 i młodsi) - dystans: 600 m

1. Krzysztof Suwalski (MOS CSiR Dąbrowa Górnicza)
2. Wojciech Panek (MKS MOSM Bytom)
3. Patryk Rychlik (MOS CSiR Dąbrowa Górnicza)
...
7. Piotr Talik (KS Sprint Bielsko-Biała)
13. Piotr Matuszny (LKS Pogórze)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności