www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







V SKOCZOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 12/11/2021


Wczoraj w Skoczowie odbył się V Skoczowski Bieg Niepodległości.

W biegu głównym na dystansie jedenastu kilometrów zwyciężył Józef Koźmiński z Bielska-Białej. Drugie miejsce zajął Marek Wojtynek z Kiczyc, a trzecie Dawid Mazgaj z Chybia. 

W gronie kobiet pierwsza na mecie zameldowała się Joanna Sikora z Ustronia.

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali Joanna Sikora, Joanna Liro z Bielska-Białej, Agnieszka Brudny z Ochab Wielkich, Alina Raszyk z Iskrzyczyna, Marek Wojtynek, Józef Koźmiński, Krzysztof Grudzień z Bładnic Dolnych oraz Mirosław Niemiec z Cieszyna.


Wyniki:

1 Józef Koźmiński Bielsko-Biała 0:36.24,84 M 31-40 (1)
2 Marek Wojtynek Kiczyce 0:40.01,75 M 18-30 (1)
3 Dawid Mazgaj Chybie 0:40.04,83 M 31-40 (2)
4 Adam Śliż Ustroń 0:40.06,27 M 18-30 (2)
5 Łukasz Ząber Ustroń 0:40.14,27 M 31-40 (3)
6 brak danych Bielsko-Biała 0:40.37,55 M 31-40 (4)
7 Krzysztof Grudzień Bładnice Dolne 0:41.01,86 M 41-50 (1)
8 Michał Wielopolski Bielsko-Biała 0:41.19,33 M 18-30 (3)
9 Arkadiusz Trybulec Skoczów 0:41.19,85 M 18-30 (4)
10 Remigiusz Kot Bielsko-Biała 0:41.45,89 M 41-50 (2)
11 Tomasz Buchholtz Skoczów 0:41.48,94 M 41-50 (3)
12 Przemysław Gibiec Rybarzowice 0:41.57,58 M 31-40 (5)
13 Roman Urbaś Jaworze 0:42.11,14 M 41-50 (4)
14 Adrian Firek Bielsko-Biała 0:42.17,47 M 31-40 (6)
15 Marek Pronobis Wilkowice 0:42.22,16 M 41-50 (5)
16 Mirosław Niemiec Cieszyn 0:42.28,23 M 51+ (1)
17 Wojciech Liro Bielsko-Biała 0:42.42,48 M 31-40 (7)
18 Bartłomiej Serafinowski Skoczów 0:43.10,42 M 18-30 (5)
19 Kamil Greń Skoczów 0:43.32,67 M 18-30 (6)
20 Adam Knyps Skoczów 0:43.42,53 M 41-50 (6)
21 Mirosław Kyrcz Dankowice 0:43.55,25 M 31-40 (8)
22 Artur Walczuk Skoczów 0:44.12,39 M 41-50 (7)
23 Damian Szyndler Pierściec 0:44.13,35 M 41-50 (8)
24 Mateusz Gregeracki Górki Małe 0:44.19,77 M 31-40 (9)
25 Krzysztof Szarek Jasienica 0:44.30,67 M 31-40 (10)
26 Arkadiusz Sztuchlik Hażlach 0:44.43,53 M 41-50 (9)
27 (K-1) Joanna Sikora Ustroń 0:44.49,21 K 18-30 (1)
28 Sebastian Mach Goleszów 0:44.56,22 M 41-50 (10)
29 Rafał Dyląg Skoczów 0:44.57,50 M 31-40 (11)
30 Kamil Pabian Jastrzębie-Zdrój 0:45.10,60 M 18-30 (7)
31 Artur Machowski Bielsko-Biała 0:45.12,07 M 51+ (2)
32 Krzysztof Zamarski Jaworze 0:45.35,24 M 41-50 (11)
33 Zbigniew Świder Skoczów 0:46.05,51 M 41-50 (12)
34 Adam Gawlas Skoczów 0:46.08,26 M 41-50 (13)
35 (K-2) Joanna Liro Bielsko-Biała 0:46.21,86 K 31-40 (1)
36 Marcin Mońka Rybnik 0:46.41,33 M 41-50 (14)
37 Szymon Lehrich Rudzica 0:46.46,89 M 41-50 (15)
38 Przemysław Moiczek Skoczów 0:46.49,23 M 31-40 (12)
39 Piotr Sikora Ustroń 0:46.49,78 M 51+ (3)
40 Rafał Kulczyk Skoczów 0:46.50,57 M 31-40 (13)
41 Tomasz Czylok Kaniów 0:46.54,16 M 41-50 (16)
42 Dariusz Piętko Skoczów 0:47.08,04 M 51+ (4)
43 Stefan Sikora Bielsko-Biała 0:47.09,45 M 51+ (5)
44 Jarosław Marianek Skoczów 0:47.20,62 M 31-40 (14)
45 Jarosław Stajszczyk Skoczów 0:47.39,67 M 31-40 (15)
46 (K-3) Maria Rakus Kisielów 0:47.54,38 K 18-30 (2)
47 nieznany Jaworze 0:48.15,40 M 31-40 (16)
48 Marek Dąbrowski Pierściec 0:48.16,57 M 41-50 (17)
49 Wojciech Lehrich Skoczów 0:48.17,84 M 31-40 (17)
50 nieznany Ustroń 0:48.32,52 M 31-40 (18)
51 Jan Bierski Pogwizdów 0:48.50,90 M 51+ (6)
52 Mariusz Radomski Jastrzębie-Zdrój 0:48.54,51 M 41-50 (18)
53 Bogusław Paruch Golasowice 0:49.00,96 M 41-50 (19)
54 Łukasz Mach Wisła 0:49.13,43 M 41-50 (20)
55 David French Cieszyn 0:49.46,72 M 51+ (7)
56 (K-4) Agnieszka Brudny Ochaby Wielkie 0:49.52,21 K 41-50 (1)
57 Zbigniew Ćwikła Górki Małe 0:49.57,72 M 41-50 (21)
58 Marek Matuszek Skoczów 0:50.02,78 M 31-40 (19)
59 (K-5) Karina Heller Skoczów 0:50.13,54 K 41-50 (2)
60 (K-6) Lidia Kocyan Skoczów 0:50.14,52 K 41-50 (3)
61 Mariusz Machej Skoczów 0:50.20,68 M 41-50 (22)
62 Krzysztof Piekarczyk Wiślica 0:50.26,68 M 31-40 (20)
63 Rafał Kusy Międzyświeć 0:59.34,89 M 41-50 (23)
64 Grzegorz Marianek Ustroń 0:51.01,38 M 31-40 (21)
65 Piotr Targosz Cieszyn 0:51.15,69 M 41-50 (24)
66 Jacek Czyż Cieszyn 0:51.19,33 M 41-50 (25)
67 Krzysztof Czupryński Katowice 0:51.23,88 M 41-50 (26)
68 Robert Orawski Skoczów 0:51.24,64 M 51+ (8)
69 Ryszard Brudny Ochaby Wielkie 0:51.29,39 M 41-50 (27)
70 (K-7) Leonarda Czyż Cieszyn 0:51.31,56 K 41-50 (4)
71 (K-8) Beata Nowak Cieszyn 0:51.33,88 K 41-50 (5)
72 (K-9) brak danych Cieszyn 0:51.47,66 K 31-40 (2)
73 Radomir Tomosz Cieszyn 0:51.51,96 M 31-40 (22)
74 Damian Ligocki Skoczów 0:52.06,35 M 41-50 (28)
75 Michał Szmyt Poznań 0:52.06,47 M 41-50 (29)
76 Krystian Stec Skoczów 0:52.08,25 M 41-50 (30)
77 Mirosław Krywult Bielsko-Biała 0:53.02,55 M 51+ (9)
78 (K-10) Barbara Wąsik Bielsko-Biała 0:53.18,11 K 18-30 (3)
79 Tomasz Krajcarz Łękawica 0:53.37,14 M 31-40 (23)
80 Tomasz Cegielski Bielsko-Biała 0:53.53,17 M 51+ (10)
81 (K-11) Magdalena Kipping Bielsko-Biała 0:54.28,01 K 41-50 (6)
82 Dariusz Duraj Bystra 0:54.38,82 M 31-40 (24)
83 (K-12) Danuta Mach Goleszów 0:54.41,63 K 41-50 (7)
84 (K-13) Wioletta Mielczarek Kiczyce 0:56.26,66 K 41-50 (8)
85 Piotr Stebel Skoczów 0:56.54,11 M 51+ (11)
86 Robert Surowiecki Skrzyszów 0:56.58,91 M 51+ (12)
87 Kazimierz Mielczarek Kiczyce 0:57.36,30 M 41-50 (31)
88 brak danych Jaworze 0:57.36,71 M 18-30 (8)
89 Dawid Rębisz Piasek 0:58.11,12 M 41-50 (32)
90 (K-14) Magdalena Duraj Bystra 0:58.29,74 K 41-50 (9)
91 (K-15) Alina Raszyk Iskrzyczyn 0:58.42,89 K 51+ (1)
92 (K-16) Patrycja Kotrys Skoczów 0:59.33,61 K 31-40 (3)
93 brak danych Ustroń 0:59.37,74 M 31-40 (25)
94 (K-17) Magdalena Jezusek Chybie 0:59.55,12 K 18-30 (4)
95 Tomasz Wojtusiak Skoczów 1:00.11,74 M 18-30 (9)
96 (K-18) Dorota Stachańczyk Maków Podhalański 1:00.40,95 K 41-50 (10)
97 Roman Bugiel Tychy 1:01.31,80 M 51+ (13)
98 (K-19) Katarzyna Szymala Kiczyce 1:01.35,22 K 31-40 (4)
99 Czesław Szuba Rybnik 1:01.37,90 M 51+ (14)
100 (K-20) Katarzyna Bieniek Ochaby Wielkie 1:02.01,56 K 31-40 (5)
101 Tomasz Kolasiński Skoczów 1:02.01,87 M 41-50 (33)
102 Krzysztof Śledziński Mrągowo 1:02.08,96 M 41-50 (34)
103 Marek Kuder Wodzisław Śląski 1:02.45,87 M 41-50 (35)
104 (K-21) Ewa Święcka Wodzisław Śląski 1:02.46,03 K 51+ (2)
105 Jacek Binda Bielsko-Biała 1:03.10,70 M 51+ (15)
106 Marcin Świeca Górki Wielkie 1:03.51,33 M 41-50 (36)
107 Zbigniew Wichrowski Bielsko-Biała 1:05.13,08 M 51+ (16)
108 Rafał Kuć Siemianowice Śląskie 1:06.16,05 M 31-40 (26)
109 (K-22) Lucyna Soból-Guzik Międzyrzecze Dolne 1:06.57,47 K 41-50 (11)
110 (K-23) Urszula Wróblewska Skoczów 1:09.43,73 K 51+ (3)
111 (K-24) Karina Gołyszny Gmina Jasienica 1:12.49,41 K 41-50 (12)
112 (K-25) Małgorzata Tofil Górki Wielkie 1:21.43,23 K 41-50 (13)
113 Michał Tofil Górki Wielkie 1:21.43,81 M 41-50 (37)



W rywalizacji na dystansie 2222 metrów najlepszy okazał się Mikołaj Pisz z Międzyświecia. Pozostałe miejsca na podium zajęli Szymon Sikora z Ustronia oraz Alicja Sikora z Brennej.


Wyniki:

1 Mikołaj Pisz Międzyświeć 06:52,84 M 15-17 (1)
2 Szymon Sikora Ustroń 06.57,69 M 15-17 (2)
3 (K-1) Alicja Sikora Brenna 07.27,25 K 13-14 (1)
4 Dawid Knyps Skoczów 07.39,02 M 15-17 (3)
5 (K-2) Kamila Andrzejewska Pogórze 07.59,21 K 13-14 (2)
6 (K-3) Sara Urbaś Jaworze 08.04,29 K 13-14 (3)
7 brak danych Ustroń 08.33,80 M 13-14 (1)
8 (K-4) Klaudia Gruszczyk Skoczów 08.45,81 K 15-17 (1)
Tymoteusz Hernik Pogórze 08.47,30 M 13-14 (2)
10  brak danych Ustroń 08.54,84 M 15-17 (4)
11 Jan Krysta Skoczów 08:55.75 M 15-17 (5)
12 Maciej Nowak Cieszyn 08.58,94 M 13-14 (3)
13 Sebastian Waszut Międzyświeć 09:09.21 M 15-17 (6)
14 brak danych Jaworze 09.12,91 M 15-17 (7)
15 Nikodem Czylok Kaniów 09.31,98 M 13-14 (4)
16 brak danych Cieszyn 09.53,46 M 13-14 (5)
17 Kacper Bura Skoczów 09.54,03 M 13-14 (6)
18 Igor Waszut Międzyświeć 10.21,62 M 13-14 (7)
19 (K-5) Marta Malina Skoczów 10.41,63 K 13-14 (4)



Z kolei w biegu na 1111 metrów pierwsza na mecie zameldowała się Amelia Macieiczek z Pogórza. Drugi był Piotr Matuszny z Pogórza, a trzecia - Antonina Rakus z Kisielowa.


Wyniki:

1 (K-1) Amelia Macieiczek Pogórze 4.36,25 K 11-12 (1)
2 Piotr Matuszny Pogórze 4.43,08 M 11-12 (1)
3 (K-2) Antonina Rakus Kisielów 4.44,45 K 11-12 (2)
4 Jakub Hernik Pogórze 4.49,62 M 11-12 (2)
5 brak danych Cieszyn 5.01,93 M 11-12 (3)
6 Jakub Cichowlas Skoczów 5.09,96 M 11-12 (4)
7 (K-3) Zofia Madej Skoczów 5.19,15 K 9-10 (1)
8 (K-4) Sara Ząber Ustroń 5.21,37 K 9-10 (2)
9 Jakub Kałuża Skoczów 5.27,36 M 9-10 (1)
10 Samuel Kula Górki Wielkie 5.33,22 M 9-10 (2)
11 (K-5) Martyna Pietroszek Gołkowice 5.34,75 K 11-12 (3)
12 Wiktor Kowala Międzyświeć 5.37,31 M 9-10 (3)
13 Mikołaj Kubala Międzyświeć 5.47,05 M 9-10 (4)
14 Tomasz Bojda Skoczów 5.49,71 M 9-10 (5)
15 Adam Kałuża Cieszyn 5.56,46 M 11-12 (5)
16 Marcel Wyrwa Skoczów 5.59,62 M 9-10 (6)
17 Jakub Szturc Godziszów 6.01,30 M 9-10 (7)
18 (K-6) Kalina Gielata Skoczów 6.01,71 K 9-10 (3)
19 Kajetan Bura Skoczów 6.02,20 M 9-10 (8)
20 Adam Cichowlas Skoczów 6.07,60 M 9-10 (9)
21 Miłosz Kurzok Skoczów 6.12,03 M 11-12 (6)
22 Wojciech Dziadek Pogórze 6.15,51 M 9-10 (10)
23 Michał Bieńko Skoczów 6.15,82 M 9-10 (11)
24 (K-7) Weronika Szczotka Skoczów 6.18,01 K 11-12 (4)
25 Jakub Matuszek Skoczów 6.18,48 M 11-12 (7)
26 Mateusz Heller Skoczów 6.23,45 M 11-12 (8)
27 (K-8) Zuzanna Madeja Ustroń 6.26,85 K 9-10 (4)
28 (K-9) brak danych Cieszyn 6.27,30 K 11-12 (5)
29 (K-10) Paulina Cieślar Skoczów 6.37,85 K 9-10 (5)
30 (K-11) Estera Ząber Ustroń 6.40,99 K 9-10 (6)
31 (K-12) Dorota Waszut Międzyświeć 6.42,63 K 9-10 (7)
32 (K-13) Iga Kowala Międzyświeć 6.48,37 K 11-12 (6)
33 (K-14) Oliwia Lehrich Rudzica 6.51,34 K 9-10 (8)
34 Bartosz Popławski Skoczów 6.53,07 M 11-12 (9)
35 (K-15) Julia Stajszczyk Skoczów 6.55,52 K 11-12 (7)
36 (K-16) Martyna Lehrich Wiślica 6.55,72 K 11-12 (8)
37 (K-17) Gabriela Targosz Cieszyn 6.56,72 K 9-10 (9)
38 (K-18) Laura Krawczyk Skoczów 6.59,89 K 9-10 (10)
39 (K-19) Anita Rohnka Skoczów 7.01,03 K 9-10 (11)
40  Damian Jarzynka Skoczów 8.30,65 M 9-10 (11)
41 Maciej Dobner Skoczów 9.17,97 M 9-10 (12)


Zwycięzcy grup dzieci najmłodszych nie mierzonych elektronicznie:

Dziewczęta - rocznik 2013-2014
1. Martyna Jarzynka
2. Natalia Stajszczyk

Chłopcy - rocznik 2013-2014
1. Rafał Golasowski
2. Wiktor Mikołajec
3. Maciej Bieńko

Dziewczęta - rocznik 2015 i młodsze
1. Sara Bartosik
2. Lidia Kałuża
3. Alicja Rohnka

Chłopcy - rocznik 2015 i młodsi
1. Arkadiusz Szturc
2. Jan Bijok
3. Piotr Babiarczyk









Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności