www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 22/11/2021


Trzy medale wywalczyli nasi zawodnicy na Mistrzostwach Śląska w biegach przełajowych, które odbyły się w minioną sobotę w Bytomiu.
Na drugim stopniu podium stanęli Julia Chromik (LKS Pogórze) i Maciej Lachowski (KS Sprint Bielsko-Biała), a na trzecim Marcin Kędzior (LKS Pogórze).


Wyniki:


Juniorki (rocznik 2002-2003) - dystans: 4000 m 

1 Eliza Megger LKS Pszczyna 0:14.19
2 Katarzyna Gała TS AKS Chorzów 0:14.52
3 Joanna Griman RMKS Rybnik 0:14.58
. ... ... ...
5 Joanna Sikora LKS Pogórze 0:16.45


Juniorki (rocznik 2002-2003) - dystans: 2000 m 

1 Wiktoria Prządka LKS Pszczyna 0:07.00
2 Julia Chromik LKS Pogórze 0:07.01
3 Alicja Wójcik MKS MOSM Bytom 0:07.11
. ... ... ...
5 Natalia Szczotka LKS Pogórze 0:08.23


Juniorki młodsze (rocznik 2004-2005) - dystans: 3000 m 

1 Anna Lizińska CKS Budowlani Częstochowa 0:11.06
2 Oliwia Hałka GKS Piast Gliwice 0:11.18
3 Natalia Dziuba MKS SMS Victoria Racibórz 0:11.38
4 Zuzanna Maciejczek UKS Brenna-Górki 0:11.51


Juniorki młodsze (rocznik 2004-2005) - dystans: 2000 m 

1 Marcelina Stokłosa MKS MOSM Bytom 0:07.05
2 Rozalia Malina MKS MOS Płomień Sosnowiec 0:07.12
3 Sabina Głąbek LKS Pszczyna 0:07.14
. ... ... ...
6 Anna Szoska LKS Pogórze 0:07.38
12 Aleksandra Bendarz LKS Pogórze 0:08.58


Młodziczki i młodsze (rocznik 2006 i młodsze) - dystans: 1000 m

1 Kamila Augystiniok MKS MOSM Bytom 0:03.12
2 Oliwia Dzierżek MKS MOS Płomień Sosnowiec 0:03.21
3 Małgorzata Sokół MKS MOSM Bytom 0:03.22
. ... ... ...
6 Antonina Rakus LKS Pogórze 0:03.28
19 Klaudia Gruszczyk LKS Pogórze 0:03.51



Juniorzy (rocznik 2002-2003) - dystans: 5000 m 

1 Michał Piątek CKS Budowlani Częstochowa 0:16.24
2 Bruno Leski MKS MOSM Bytom 0:17.06
3 Dawid Kiszka CKS Budowlani Częstochowa 0:18.14
. ... ... ...
5 Szymon Masarski MUKS SZS Cieszyn 0:18.45


Juniorzy młodsi (rocznik 2004-2005) - dystans: 4000 m

1 Kamil Herzyk SLiS Just Team Bielsko-Biała 0:13.03
2 Maciej Lachowski KS Sprint Bielsko-Biała 0:13.05
3 Tomasz Fijak MKS Żywiec 0:13.11


Juniorzy młodsi (rocznik 2004-2005) - dystans: 2000 m

1 Jakub Machulec LKS Pszczyna 0:06.08
2 Marek Dybała MKS MOSM Bytom 0:06.23
3 Marcin Kędzior LKS Pogórze 0:06.26


Młodzicy i młodsi (rocznik 2006 i młodsi) - dystans: 2000 m

1 Jakub Świerczyna MKS MOSM Bytom 0:06.33
2 Jakub Marekwica MKS MOS Katowice 0:06.36
3 Franciszek Czernecki SLiS Just Team Bielsko-Biała 0:06.42
. ... ... ...
16 Grzegorz Sawczuk LKS Pogórze 0:08.57





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności