www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







V POWIATOWE MISTRZOSTWA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIECI I MŁODZIEŻY 15/04/2005


Agnieszka Sakowicz (SP Pogwizdów), Bożena Jędrysik (SP-5 Ochaby), Marta Richert (SP Pogwizdów), Magdalena Krzyżanowska (LUKS Strumyk Strumień), Monika Mętel (MUKS Cieszyn) Dawid Grzybek (SP-6 Cieszyn), Michał Iwański (MKS Centrum Dzięgielów), Krzysztof Ogrodzki (SP Górki Wielkie), Mikołaj Góralik i Grzegorz Szczechla (obaj MUKS Centrum Dzięgielów) zostali zwycięzcami V Powiatowych Mistrzostw LZS-ów w Biegach Przełajowych Dzieci i Młodzieży, które odbyły się w sobotę, 9 kwietnia w Pogórzu.
W zawodach zorganizowanych przez LKS Pogórze i Urząd Miejski w Skoczowie udział wzięło 212 uczestników.

Wyniki:

Szkoły Podstawowe - dziewczęta (klasy IV) - dystans 500 m

1Agnieszka SobkowiczSP Pogwizdów2.03,9
2Daria MadziaMKS Centrum Dzięgielów2.07,2
3Monika MoskałaSP-5 Ochaby2.14,3
4Halina BujokSP-5 Ochaby2.15,9
5Wioletta KomorekSP Strumień2.17,8
6Dominika StawicznaSP-6 Pierściec2.18,2
7Aneta MagaSP Strumień2.19,8
8Monika FerfeckaUKS Brenna-Górki2.20,8
9Agata KrakowskaSP Strumień2.22,0
10Agnieszka SikorskaSP-2 Brenna / LKS Pogórze2.23,2
11Marcelina GreńUKS Brenna-Górki2.23,7
12Izabela SikoraSP-2 Brenna / LKS Pogórze2.25,1
13Anna LigockaSP Zamarski2.28,3
14Izabela KohutSP Zamarski2.28,9
15Martyna GreńUKS Brenna-Górki2.31,3
16Monika CyganekSP-3 Strumień2.33,1
17Kamila WiniarskaSP Strumień2.34,9
18Klaudia PłoskonkaSP Hażlach2.37,2
19Ewelina MoczałaSP-7 Pogórze2.40,6
20Patrycja MikaSP-7 Pogórze3.16,1


Szkoły Podstawowe - dziewczęta (klasy V) - dystans 500 m

1Bożena JędrysikSP-5 Ochaby1.46,4
2Patrycja ŻyłaSP Pogwizdów1.52,9
3Katarzyna GazurekSP-6 Cieszyn1.57,2
4Gabriela ZającSP-1 Skoczów1.59,3
5Magdalena KamińskaSP Pogwizdów1.59,7
6Sylwia GremlikSP Hażlach2.03,0
7Patrycja MachejSP Hażlach2.04,6
8Sylwia BrannyMKS Centrum Dzięgielów2.08,1
9Magdalena RegiecSP Pogwizdów2.13,2
10Joanna DubczykSP Strumień2.13,8
11Patrycja NowakSP-1 Skoczów2.14,4
12Aleksandra BydłowskaSP Strumień2.15,3
13Marlena CzyszczońSP-1 Skoczów2.16,7
14Monika GryniaSP-3 Skoczów2.18,2
15Kinga HanzelSP Hażlach2.19,0
16Agnieszka ZającSP-5 Ochaby2.20,8
17Kinga RyszkaSP-6 Pierściec2.21,7
18Joanna HałatSP-3 Skoczów2.22,1
19Ewelina RakusSP-3 Skoczów2.22,5
20Dominika KohutSP Zamarski2.22,9
21Debora GałuszkaSP-3 Skoczów2.23,5
22Ewelina CieślarSP-6 Pierściec2.24,0
23Klaudia KoziełSP-3 Skoczów2.24,5
24Estera KrzempekSP-1 Skoczów2.27,3
25Magdalena WilanowskaSP-1 Skoczów2.32,4
26Kinga KohutSP Zamarski2.32,7
27Izabela SłowińskaSP-1 Skoczów2.39,3
28Ewa NowickaSP-7 Pogórze2.44,0
29Barbara GórniakSP-3 Skoczów2.48,2
30Anna BączekSP-3 Skoczów2.54,8


Szkoły Podstawowe - dziewczęta (klasy VI) - dystans 500 m

1Marta RichertSP Pogwizdów1.57,6
2Agnieszka ŚliwkaUKS Brenna-Górki1.58,9
3Martyna CyganekSP-3 Skoczów2.00,5
4Wioletta KulczykowskaSP-1 Skoczów2.02,1
5Edyta BorutaSP Zamarski2.04,1
6Justyna FerfeckaUKS Brenna-Górki2.06,3
7Kinga SzafarczykSP-5 Ochaby2.07,6
8Patrycja ParysSP Drogomyśl2.09,0
9Anna KorzecSP-5 Ochaby2.10,0
10Danuta BujokSP-5 Ochaby2.11,1
11Magdalena LigockaSP Zamarski2.11,6
12Kamila GąsiorSP Zamarski2.12,5
13Patrycja KłapsiaSP-6 Pierściec2.13,6
14Dominika MrózSP-1 Skoczów2.16,0
15Patrycja MacuraSP-1 Skoczów2.16,7
16Maria SzopkaSP Strumień2.17,3
17Ewelina HaratykSP-5 Ochaby2.20,5
18Lucyna PaździorkoSP Zamarski2.21,3
19Joanna KalbarczykSP Drogomyśl2.24,5
20Justyna GabzdylSP-6 Pierściec2.25,9
21Gabriela MidorSP-1 Skoczów2.28,4
22Klaudia BojdaSP-1 Skoczów2.28,7
23Aleksandra LasiczSP-1 Skoczów2.31,7
24Marcelina HadałaSP-1 Skoczów2.34,0
25Ewelina SzostokSP-3 Skoczów2.41,3
26Klaudia ChrapiecSP-3 Skoczów2.41,7
27Sylwia CzarneckaSP-1 Skoczów2.42,5


Gimnazja - dziewczęta (klasy I-II) - dystans 1000 m

1Magdalena KrzyżanowskaLUKS Strumyk Strumień.
2Karolina GawełczykLUKS Strymyk Strumień.
3Angelika DanelczykGIM-2 Skoczów.
4Joanna JędrysikGIM-5 Ochaby.
5Sandra KrzempekGIM-2 Skoczów.
6Iwona PachułaGIM-5 Ochaby.
7Aleksandra ŚwięczykGIM-2 Skoczów.
8Teresa PilorzGIM-5 Ochaby.



Szkoły Podstawowe - Chłopcy (klasy IV) - dystans 500 m

1Dawid GrzybekSP-6 Cieszyn / MUKS Cieszyn1.53,1
2Mateusz ByrczekSP Drogomyśl1.54,6
3Sylwester PasternyMKS Centrum Dzięgielów1.55,5
4Michał PydychSP Hażlach1.56,5
5Dominik WulczyńskiSP-1 Skoczów2.01,4
6Wojciech MazurSP Drogomyśl2.01,8
7Szymon SzostokSP-1 Skoczów2.02,2
8Adrian HenrykowskiSP Drogomyśl2.06,1
9Szymon PietrzykSP Strumień2.08,5
10Artur BydłowskiSP Strumień2.09,5
11Jakub CiemałaSP-3 Skoczów2.11,5
12Mateusz MoskawikSP Pogwizdów2.12,2
13Tomasz GruszczyńskiSP-1 Skoczów2.12,7
14Adrian KohutSP-7 Pogórze2.13,9
15Filip JanikSP Strumień2.15,3
16Arkadiusz WłodarskiSP-3 Skoczów2.16,2
17Filip SesaySP-1 Skoczów2.16,8
18Krzysztof LeśniakSP-6 Pierściec2.17,2
19Patryk NowakSP-8 Skoczów2.18,3
20Mikołaj SobczakSP-6 Cieszyn / MUKS Cieszyn2.19,2
21Patryk KabieszSP Pogwizdów2.21,7
22Adrian GrzybekSP-6 Pierściec2.22,1
23Dominik LazarSP Strumień2.23,9
24Jan LangSP Strumień2.24,3
25Mateusz BrandysSP-7 Pogórze2.25,6
26Jakub KrzempekSP-7 Pogórze2.26,9
27Tycjan KajsturaSP Strumień2.27,7
28Krystian ZychSP-6 Cieszyn2.28,3
29Piotr PotasiakSP-5 Ochaby2.28,8
30Bartosz ŻurUKS Brenna-Górki2.29,6
31Marcin MaroszSP-3 Skoczów2.30,1
32Bartosz WięcekSP-3 Skoczów2.30,6
33Remigiusz NowakSP-7 Pogórze2.31,1
34Marcin CienciałaSP-6 Pierściec2.32,9
35Dawid ZarzyckiSP-3 Skoczów2.38,9
36Patryk CitkoSP-6 Pierściec2.41,9


Szkoły Podstawowe - chłopcy (klasy V) - dystans 1000 m

1Michał IwańskiMKS Centrum Dziegielów3.18,2
2Artur DrogowskiSP-1 Skoczów3.23,4
3Daniel SmagłoSP-3 Skoczów3.29,7
4Michał PodżorskiUKS Brenna-Górki3.30,7
5Łukasz FerfeckiUKS Brenna-Górki3.37,6
6Adrian GoszykSP-6 Cieszyn3.39,3
7Kamil ZawadaSP-1 Skoczów3.43,4
8Patryk HolewikSP Strumień3.44,2
9Dawid ChmielSP Pogwizdów3.45,7
10Grzegorz SzwarcSP-1 Strumień3.46,2
11Tomasz MarcałoSP Pogwizdów3.52,4
12Mateusz RogulskiSP Strumień3.54,1
13Michał KönigSP Drogomyśl3.54,9
14Wojciech WolnySP-1 Skoczów3.55,8
15Mirosław PotocznySP-3 Skoczów4.00,4
16Dawid ZawadaSP-3 Skoczów4.03,6
17Szymon KozłowskiSP-3 Skoczów4.07,0
18Rafał MichalakSP-3 Skoczów4.09,1
19Mariusz KubicaSP-5 Ochaby4.12,1
20Marcin PagiełaSP-7 Pogórze4.14,1
21Jacek JarczokSP-3 Skoczów.
22Mateusz SzajterSP-6 Cieszyn / MUKS Cieszyn.
23Seweryn SobotaSP-3 Skoczów.
24Witold WitoszekSP-6 Cieszyn / MUKS Cieszyn.
25Dominik LoskaSP Drogomyśl.
26Bartłomiej KonderlaSP-6 Cieszyn.
27Sebastian BieniekSP-3 Skoczów.
28Kamil MacuraSP-3 Skoczów.
29Dariusz HampelSP-3 Skoczów.
30Robert StefaniakSP-3 Skoczów.
31Marcin GesingSP-3 Skoczów.
32Adam RoszkowskiSP-7 Pogórze.


Szkoły Podstawowe - chłopcy (klasy VI) - dystans 1000 m

1Krzysztof OgrodzkiSP Górki / LKS Pogórze3.17,2
2Mateusz SadSP Pogwizdów3.19,4
3Dawid KiszaSP-3 Skoczów3.19,7
4Piotr LisekSP-3 Skoczów3.29,4
5Marcin AdamusSP Pogwizdów3.29,7
6Dominik DzidaUKS Brenna-Górki3.31,9
7Łukasz MazurSP Drogomyśl3.33,4
8Kamil GrzybekSP-6 Cieszyn3.35,7
9Dawid LekkiSP Strumień3.38,3
10Konrad CieślarSP-1 Skoczów3.39,7
11Dawid GłąbekSP-3 Skoczów3.41,3
12Łukasz KluzSP-6 Cieszyn3.43,4
13Łukasz CzyżewskiSP-1 Skoczów3.46,3
14Adam KubiciusSP-1 Skoczów3.48,6
15Krzysztof KłaczkowskiUKS Brenna-Górki3.49,9
16Damian WójcikSP-6 Cieszyn3.50,8
17Tomasz StrządałaSP-6 Cieszyn3.52,6
18Michał DudaSP-5 Ochaby3.52,9
19Tomasz LapczykSP Strumień3.53,3
20Damian GrzybekSP-6 Pierściec3.56,1
21Adam DoboszSP Drogomyśl3.58,3
22Damian HałatSP-3 Skoczów4.01,2
23Tomasz FerfeckiUKS Brenna-Górki4.04,3
24Grzegorz CieślarSP Brenna-Górki4.06,5
25Paweł GrajewskiSP Brenna-Górki4.27,0
26Marcin RohnkaSP-3 Skoczów.
27Dominik WisełkaSP Zamarski.
28Patryk NiesytSP-6 Pierściec.
29Robert PrzybyłaSP-3 Skoczów.
30Dawid PrzybyłaSP-3 Skoczów.
31Daniel BorutaSP Zamarski.


Gimnazja - chłopcy (klasy I-II) - dystans 1500 m

1Mikołaj GóralikMKS Centrum Dzięgielów4.33,9
2Ariel MichałekLUKS Strymyk Strumień4.39,9
3Tomasz KawikLKS Pogórze4.41,0
4Mariusz SaltariusLUKS Strumyk Strumień4.46,7
5Jan CieślarLUKS Strumyk Strumień4.57,0
6Marcin ChwaszyczńskiLKS Pogórze5.03,7
7Paweł GaśLKS Pogórze5.06,3
8Jakub IwańskiMKS Centrum Dzięgielów5.09,1
9Paweł DybczyńskiGIM Górki Wielkie5.14,9
10Łukasz WachaLUKS Strumyk StrumieńDNF



Kategoria Open - Kobiety - dystans 1500 m

1Monika MętelMUKS Cieszyn3.11,8
2Anna SikoraMUKS Cieszyn3.18,8
3Agnieszka WojciechowskaGIM-4 Skoczów3.22,6
4Anna CieślarGIM-5 Ochaby3.26,7
5Ewelina GawełczykLUKS Strumyk Strumień3.55,8
6Małgorzata ZdrazilMUKS Cieszyn4.02,6
7Justyna NiedobaGIM Goleszów4.19,9


Kategoria Open - Mężczyźni - dystans 2000 m

1Grzegorz SzczechlaMKS Centrum Dzięgielów5.21,6
2Marek KawikLKS Pogórze5.27,5
3Marcin PelarMKS Centrum Dzięgielów5.32,7
4Maciej CieślarMUKS Cieszyn5.39,0
5Wojciech MadejLKS Pogórze5.48,7
6Piotr GreńLKS Pogórze6.14,3
7Adam GłuchowskiMUKS Cieszyn6.20,7
8Piotr SikoraMUKS Cieszyn6.21,1
9Jakub SikoraMUKS Cieszyn6.21,4
10Marcin WróblewskiLKS Pogórze6.49,9
11Tomasz CieślarGIM-2 Cieszyn6.56,2




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2014 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK