www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JAWORZAŃSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE 21/06/2006


W poniedziałek, 19 czerwca w Jaworzu rozegrano XIV Bieg Przełajowy dla Dzieci i Młodzieży.
W imprezie, którą zorganizował Ośrodek Promocji Gminy Jaworze, przy współpracy UKS-u Goruszka Jaworze oraz dyrekcji jaworzańskich szkół i przedszkoli wzięło udział 212 zawodniczek i zawodników.

Wyniki:

Przedszkola - Dziewczynki 3-4 lata (dystans - 50 m)
1. Zuzanna Buzderewicz
2. Karolina Gwóźdź
3. Paula Kaczkowska
Startowało 7 zawodniczek

Przedszkola - Chłopcy 3-4 lata (dystans - 50 m)
1. Mikołaj Paszko
2. Paweł Maciąg
3. Szymon Keller
Startowało 6 zawodników

Przedszkola - Dzieczyki 5-letnie (dystans 80 m)
1. Aleksandra Jakubiec
2. Martyna Zypser
3. Michalina Piwowar
Startowało 14 zawodniczek

Przedszkola - Chłopcy 5-letni (dystans 80 m)
1. Szymon Jędrzejewski
2. Błażej Klimek
3. Przemysław Folta
Startowało 10 zawodników

Przedszkola - Dziewczynki 6-letnie (dystans 100 m)
1. Klaudia Pastuszka
2. Martyna Steckel
3. Patrycja Leś
Startowało 6 zawodniczek

Przedszkola - Chłopcy 6-letni (dystans 100 m)
1. Mateusz Krzempek
2. Paweł Bieńko
3. Kamil Binda
Startowało 21 zawodników

Szkoły Podstawowe (klasy I-II) - Dziewczęta (dystans - 300 m)
1. Sylwia Kliber
2. Anna Chrobok
3. Natalia Kulpa
Startowało 29 zawodniczek

Szkoły Podstawowe (klasy I-II) - Chłopcy (dystans - 600 m)
1. Patryk Strelczyk
2. Łukasz Labza
3. Sergiusz Świerczek
Startowało 27 zawodników

Szkoły Podstawowe (klasy III-IV) - Dziewczęta (dystans - 400 m)
1. Martyna Strzelczyk
2. Patrycja Dawid
3. Klaudia Kania
Startowało 10 zawodniczek

Szkoły Podstawowe (klasy III-IV) - Chłopcy (dystans - 600 m)
1. Paweł Zalewski
2. Robert Nowiński
3. Jakub Meisner
Startowało 32 zawodników

Szkoły Podstawowe (klasy V-VI) - Dziewczęta (dystans - 600 m)
1. Justyna Goryl
2. Marta Tomala
3. Justyna Pawłowska
Startowało 13 zawodniczek

Szkoły Podstawowe (klasy V-VI) - Chłopcy (dystans - 1000 m)
1. Dariusz Janas
2. Paweł Kukla
3. Filip Bonk
Startowało 18 zawodników

Gimnazja - Dziewczęta (dystans - 1000 m)
1. Marlena Kania
2. Anna Sztykiel
3. Natalia Małysz
Startowało 6 zawodniczek

Gimnazja - Chłopcy (dystans - 1500 m)
1. Marcin Konopa
2. Marek Król
3. Jarosław Jezioro
Startowało 13 zawodników




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności