www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIEG NA JEDNĄ MILĘ 28/06/2006


Piotr Łupieżowiec (MKS Centrum Dzięgielów) uplasował się na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej II Biegu na Jedną Milę, który odbył się w minioną sobotę na stoku Ficońki w Cięcinie.
W zawodach triumfował zeszłoroczny zwycięzca Tomasz Klisz z Bielska-Białej, startujący w barwach AZS-u AWF Katowice.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Tomasz KliszAZS AWF Katowice8.39,7
2Piotr ŁupieżowiecMKS Centrum Dzięgielów9.00,9
3Janusz MagieraForma Wodzisław Śl.9.27,0
4Mirosław DziergasBystra9.44,4
5Eugeniusz SznapkaŚwiętochłowice10.04,5
6Jan KaletaBystra10.22,5
7Jan WojnowskiAKB Supermaraton 100 Bielsko-Biała10.04,5
8Mateusz BalonMOSiR Czechowice-Dziedzice10.30,0
9Kazimierz GrycmanCiechowice10.41,0
10Ryszard WołoszynLUKS Groniczek Bielsko-Biała10.04,5
..........
12Stanisław GorzołkaTRS Siła Ustroń11.10,2
18Paweł GorzołkaJaworzynka11.48,4
19Edward TykaUKS Brenna-Górki11.53,0
30Eugeniusz GorzołkaJaworzynka12.54,0
36Stanisław PiaszczykGórki Wielkie14.02,0
39Tomasz ŻywiołCieszyn15.46,5
42Tadeusz ŻywiołCieszyn16.25,5
45Danuta ŻywiołCieszyn19.22,1



Kategoria M-20 (20-34 lat)

1Sylwia MajdakCięcina13.49,5
2Magdalena WorekŻabnica13.49,6
3Katarzyna CyganekMOSiR Czechowice-Dziedzice14.22,9


Kategoria K-34 (34 lat i starsze)

1Bogusława KupczakBrzuśnik12.35,2
2Alicja BanasiakBielsko-Biała12.52,0
3Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała13.39,2
..........
5Danuta ŻywiołCieszyn19.22,1


Kategoria M-20 (20-29 lat)

1Tomasz KliszAZS AWF Katowice8.39,7
2Piotr ŁupieżowiecMKS Centrum Dzięgielów9.00,9
3Mateusz BalonMOSiR Czechowice-Dziedzice10.30,0


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1Kazimierz GrycmanCiechowice10.41,0
2Stanisław GorzołkaTRS Siła Ustroń11.10,2
3Tomasz MaślankaBytom11.37,0
..........
5Tadeusz ŻywiołCieszyn16.25,5


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1Janusz MagieraForma Wodzisław Śl.9.27,0
2Mirosław DziergasBystra9.44,4
3Jan KaletaBystra10.22,5
..........
10Eugeniusz GorzołkaJaworzynka12.54,0
12Stanisław PiaszczykGórki Wielkie14.02,0


Kategoria M-50 (50-59 lat)

1Eugeniusz SznapkaŚwiętochłowice10.04,5
2Jan WojnowskiAKB Supermaraton 100 Bielsko-Biała10.04,5
3Tadeusz MotykaCisiec10.48,3


Kategoria M-60 (60 lat i starsi)

1Paweł GorzołkaJaworzynka11.48,4
2Edward TykaUKS Brenna-Górki11.53,0
3Tomasz ŻywiołCieszyn15.46,5




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności